Skocz do zawartości

Jaka opona do CB500


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie odnośnie oponki do tyłu, ale tym razem nie na temat szerokości, ale profilu. Jak wiadomo producent zaleca zakładanie do CB 500 oponki 130/80/17. O taką oponę troszkę trudno :banghead: Natomiast 130/70/17 jest już więcej... Czy taka różnica w profilu (10 %) może mieć jakiś znaczący wpływ na zachowanie motocykla czy można ją bez obaw założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl bedzie minimalnie wolniejszy i bedzie go bardziej trzezlo na wybojach. W zakretach motor bedzie prawie taki sam jak przed wymianą.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie oponki do tyłu, ale tym razem nie na temat szerokości, ale profilu. Jak wiadomo producent zaleca zakładanie do CB 500 oponki 130/80/17. O taką oponę troszkę trudno ...

 

Nie bardzo rozumiem czemu trudno ? Chcesz to Ci załatwię ,chyba,ze rozmawiamy o używce.Ja teraz zmieniam cały kpl.na nowe Dunlopy GT501 ARX .I zakładam tylko takie jakie przewiduje fabryka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowie mi ktoś? lukimaster, ja też myślę o pirelli mt75. dobrze się sprawuje ta opona? a w deszczu?

Trudno mi się odniesc czy jest godna polecenia bo nie mam wiekszego odniesienia co do innych opon (ale na moje daje rade- równiez w deszczu). Pierwotnie założona była też Pirelli MT 75 (patrząc po kodzie daty produkcji jeszcze fabryczna!) Nie chciałem kombinować, a do tego udało mi sie przez kumpla wylicytowac za dobra cene (!) nówke sztuke na niemieckim e'bayu poszedłem po najmnejszej lini oporu i kupilem - jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie, na jaką oponę jest przewidzina tylna 18" felga w suzuki rg80?? kupiłem ja i była tam zryta opona szer 90 i jest niewiele szersza od samej felgi także napewno wejdzie większa. Nie zalezy mi na szerokości tylko na tym zeby byla taka jak w serii czyli najlepsza z mozliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...