Skocz do zawartości

11-15 sierpnia [long lykend]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Łysy - prośba ... czy możesz zapodać najnowszą, aktualną mapkę planowanej trasy ? Czy to co ostatnio zapodaleś to jest ta wersja ? Bo się nieco zgubiłem. Proszę bez komentarzy typu: "stary pierdziel", "grzyb" itp.

 

W piątek w nocy / w sobotę rano mapka powstanie. Faktycznie, tyle postów że mozna się pogubić, ktoś już wcześniej też to zgłaszał ;)

 

pozdr

LYsY

 

EDIT: ale i tak plany są po to, żeby je twórczo zmieniać po drodze :) :icon_rolleyes:

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytam w domu i się zdeklaryje...........

MOGE JECHAĆ :evil: Z WAMI

qrna musze jechać.. hmmm Tylko pare formalnych spraw musze obczaic i bede wiedział czy jade czy nie jade..

 

Zaje...fajnie! NOWY - nie ma spraw formalnych, formalnie masz jechać :(

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa nie zdąży ... wczoraj zdawał ... + 14 dni ... pozamiatane ... ale ale ... czy komuś z ekipy węgierskiej prawko sprawdzali na granicy ? Bo mnie nie !!! Łysy, Stachu, Gerard, Wojtasik, Miklas MarianKa i cała reszta - ruszcie mózgami - sprawdzali prawka czy nie ??????

Marianka a Ty o której i skąd startujesz ? Bo mi jakoś tak .... łeeee Ty z Gliwic i pewnie w sobotę ... no to dupa ... znowu samemu po autostradzie ... a Krycha nie lubi autostrad ... dychę spala ... :(

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z Gliwic w sobotę, jeśli ekipa nocuje w rybniku. Jesli natomiast gdzieś dalej - to ja też!

 

PJ na granicy nie sprawdzali, a wyjatkowo upierdliwy był pogranicznik. Jak latam na czechy tak sobie, to nawet kasku nie zdejmuję. Dowód albo paszport i jazda.

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa nie zdąży ... wczoraj zdawał ... + 14 dni ... pozamiatane ... ale ale ... czy komuś z ekipy węgierskiej prawko sprawdzali na granicy ? Bo mnie nie !!! Łysy, Stachu, Gerard, Wojtasik, Miklas MarianKa i cała reszta - ruszcie mózgami - sprawdzali prawka czy nie ??????

...mi nie sprawdzali... zarowno jak bylismy na wegrzech jak teraz podczas tripa do rumunii... - tylko paszport... i tylko raz chcieli dowod rejestracyjny moto...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard!!! Jedź chłopie z nami bo wiesz, tam takie towarzystwo jedzie, że... Oni podobno sie nie myją i w ogóle... Piją dużo... Motocykle często mają ubłocone... Nie to co MY!

 

Aha, mi warunki takie jak w Tokaju też odpowiadają. Twardy jestem!

pzdr

Staszek!!!!!!!!!!!!!!!!

a ty ciągniesz z Gdańska

Edytowane przez weterynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa nie zdąży ... wczoraj zdawał ... + 14 dni ... pozamiatane ... ale ale ... czy komuś z ekipy węgierskiej prawko sprawdzali na granicy ? Bo mnie nie !!! Łysy, Stachu, Gerard, Wojtasik, Miklas MarianKa i cała reszta - ruszcie mózgami - sprawdzali prawka czy nie ??????

Marianka a Ty o której i skąd startujesz ? Bo mi jakoś tak .... łeeee Ty z Gliwic i pewnie w sobotę ... no to dupa ... znowu samemu po autostradzie ... a Krycha nie lubi autostrad ... dychę spala ... :evil:

nikt nie sprawdza ruszaj z NIMI a moze i z NAMI :evil:

 

STASZKU JESLI MASZ OCHOTE TO MOZESZ PRZYJECHAC DO NAS W CZWARTEK WIECZOREM I RAZEM Z NAMI RUSZYC W PIATEK OILE MY BYSMY OCZYWISCIE JECHALI :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ILE MY BYSMY!

 

Tobie Gerard naprawdę trzeba je*nąć!

Reńka, jesteś tam? Weź przywal temu chłopu z mojej kasy!

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechalismy ostatnio z Wojtasikiem i ekipą w 7 moto z PL do Rumunii i z powrotem. Nikomu nie sprawdzali prawka na żadnej z granic. O ile pamiętam to nikomu nawet ani dowodu rej. ani zielonej karty (na granicy rumuńskiej) nie sprawdzali. Only passports!

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko można jechać w grupie bez prawka. Nie sprawdzają, no, chyba ze jakaś draka...

Jadę z Gdańska, ale chyba w piątek rano, więc na raz w okolice Gliwic.

Na razie jestem 'rozdarta sosna", bo nie wiem, zmienić moto czy nie.. A jak tak, to jak to zrobić, aby przed weekendem zdążyć!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...