Skocz do zawartości

11-15 sierpnia [long lykend]


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

;) gdybysmy jechali to penie chetnie bysmy sie jebli z lewej strony za barem ;)

 

TE GERARD!!! a Ty zmien ten tryb przypuszczajacy w tryb oznajmujacy, TAK?!? ;) ...bo wcale nie jebniesz sie ani z lewej ani z prawej strony baru... tylko ja Ci jebne jak bedziesz tak dalej kokietowal :) MACIE JECHAC I KONIEC GADKI :lalag: :) :D ...jak sie raz powiedzialo 'DOOO PIEEEKLAAA!!!' ...to nie ma odwrotu... jadymy na czeska republike i zero dyskusji......... czizus.... jak z dzieckiem ;)

 

...napisal, w tybie rozkazujacym... wojtasik... aka... zapluty karzel reakcji ;)

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TE GERARD!!! a Ty zmien ten tryb przypuszczajacy w tryb oznajmujacy, TAK?!? ;) ...bo wcale nie jebniesz sie ani z lewej ani z prawej strony baru... tylko ja Ci jebne jak bedziesz tak dalej kokietowal :) MACIE JECHAC I KONIEC GADKI :lalag: ;) ;) ...jak sie raz powiedzialo 'DOOO PIEEEKLAAA!!!' ...to nie ma odwrotu... jadymy na czeska republike i zero dyskusji......... czizus.... jak z dzieckiem :D

 

...napisal, w tybie rozkazujacym... wojtasik... aka... zapluty karzel reakcji ;)

 

pozdr,

w

PRAWIE SIE SKUSILISMY JAK RESZTA NAS POZACHECA TO POJEDZIEMY

:) PS.TROSZKE STESKNILISMY SIE ZA WASZYMI RYJAMI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy - prośba ... czy możesz zapodać najnowszą, aktualną mapkę planowanej trasy ? Czy to co ostatnio zapodaleś to jest ta wersja ? Bo się nieco zgubiłem. Proszę bez komentarzy typu: "stary pierdziel", "grzyb" itp.

P.S. Coś się stało Zbyhowi ? bo doszły do mnie jakieś kurewskie informacje wczoraj ???

 

ku*wa znalazłem ...sorry

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard!!! Jedź chłopie z nami bo wiesz, tam takie towarzystwo jedzie, że... Oni podobno sie nie myją i w ogóle... Piją dużo... Motocykle często mają ubłocone... Nie to co MY!

 

Aha, mi warunki takie jak w Tokaju też odpowiadają. Twardy jestem!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard!!! Jedź chłopie z nami bo wiesz, tam takie towarzystwo jedzie, że... Oni podobno sie nie myją i w ogóle... Piją dużo... Motocykle często mają ubłocone... Nie to co MY!

 

Aha, mi warunki takie jak w Tokaju też odpowiadają. Twardy jestem!

pzdr

 

Buhahaha, Ty to w Tokaju pajaki ze zlotymi plombami ogladales :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard!!! Jedź chłopie z nami bo wiesz, tam takie towarzystwo jedzie, że... Oni podobno sie nie myją i w ogóle... Piją dużo... Motocykle często mają ubłocone... Nie to co MY!

 

Aha, mi warunki takie jak w Tokaju też odpowiadają. Twardy jestem!

pzdr

TAK TAK TO TOWARZYSTWO TROSZKE MNIE MOTYWUJE ABY ;) Z WAMI ALE JESZCZE MYSLE :icon_rolleyes:

 

Renatka i Gerutek, szmaty, macie jechać i już....jebniem się razem przy śmietniku.... :)

PS. mam nadzieję, że Was namówiłam ;)

WIELKIE DZIEKI CAłY CZAS MYSLE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TO TOWARZYSTWO TROSZKE MNIE MOTYWUJE ABY ;) Z WAMI ALE JESZCZE MYSLE :icon_rolleyes:

WIELKIE DZIEKI CAłY CZAS MYSLE ;)

Wiesz co Geruś ? My Ci za tę kokieterię z Wojtasikiem przypier...limy a nie j*b...my. Pierz swoje barchany, szykuj wisiorki na komórke, klucze i inne ozdoby, zabieraj te swoją przemiłą małżowinę, aparat i dobry humor i zapomnij o trybie przypuszczającym ;) To o której startujesz ? :lapad:

 

P.S. Dzięki Stasiu za oddzwonienie :)

 

 

Aha, mi warunki takie jak w Tokaju też odpowiadają. Twardy jestem!

 

Ty też coś jarałeś dzisiaj ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...