Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żałuje, że nie będe mógł być w Stepnicy, lece za Częstochowe na Shadowisko organizowane też przez forumowiczów i wcześniej już to zaklepałem, ale życze Wam wspaniałej zabawy ( na pewno będzie :buttrock: )i udanego spotkania ( z misskami też :icon_mrgreen: :icon_eek: )

Może na western piknik uda mi się z kimś spotkać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta proba generalna.. jak mnie wkurza ten komputer

 

noo jestem .:buttrock: ale buraki stawialem .. dobra o ktorej ten spacerek do stepnicy??pozdrowienia dla reszty twardzieli :banghead:

 

 

super kolego ze z nami jestes :icon_mrgreen:

a jutro masz zamowiona pobudke8,30 i jazda :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, zadziwiająco mało chromu ma fzs, ale chętnie bym się podłączył pod dyskusję i wspólne przejażdżki :banghead: :banghead:

 

 

No faktycznie mało chromu u mnie tez. ale może pozwolicie tak pare metrów przed albo za :icon_mrgreen:

 

Spóznione, ale szczere życzenia urodzinowe dla Vidlaka 100 lat :icon_eek: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze też wpadne z rodzinka do Stepnicy.Moge?

Carioka w imieniu Halo Szczecin napisala ze nie jada do Gryfic 28.07 warto chlopakom napisac, ze macie chec tam przybyc , w koncu "halo" to nie caly Szczecin.

Kurna fajny zlot był w tych Gryficach.

Jestem i pozdrawiam.

Hmm, ale ja nie mam kardana ino wańcuch i ani odrobiny armatury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze też wpadne z rodzinka do Stepnicy.Moge?

Carioka w imieniu Halo Szczecin napisala ze nie jada do Gryfic 28.07 warto chlopakom napisac, ze macie chec tam przybyc , w koncu "halo" to nie caly Szczecin.

Kurna fajny zlot był w tych Gryficach.

Jestem i pozdrawiam.

Hmm, ale ja nie mam kardana ino wańcuch i ani odrobiny armatury...

WITAM CIE NASZ KOLEGO :icon_mrgreen:

JA TAM NIKOMU NIE BRONIE byc z nami JESLI KTOS DOBRZE SIE MA W NASZYM GRONIE :banghead:

ODNOSNIE GRYFIC- no własnie tak jak mowisz CARIOKA TO NIE CAŁE HALO SZCZECIN

Motor Kardan Klub :buttrock: - my jedziemy napewno, A RESZTA NIECH ROBI JAK CHCE

NIKT NIKOGO NO NICZEGO NIE ZMUSZA I NIKOMU ZYCIA UKŁADAC NIE BEDZIE.ale widze ze bardzo probuja :banghead:

pozdrawiam i do zobaczenia :icon_eek:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie mało chromu u mnie tez. ale może pozwolicie tak pare metrów przed albo za :icon_mrgreen:

 

Spóznione, ale szczere życzenia urodzinowe dla Vidlaka 100 lat :icon_eek: :buttrock:

Dziękuje Dziękuje :banghead: W sobote rano walimy na Stepnice, tempo- pół spacer, trasa- turystyczna, jeśli ktoś ma ochote się dołączyć zapraszam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

Pozwole sobie dorzucic swoje 5gr na temat Gryfic. Jak i w tamtym roku koncert zagraja kolesie z garazu obok. Chlopaki bardzo by chcieli kiedys zagrac dla nas w Szczecinie. W tym roku zagraja bodajze przed Goyah czy jak to sie tam pisze.

Pzdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka w Stepnicy Ok , następna w Sołominie czy jakoś tak :biggrin:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka w Stepnicy Ok , następna w Sołominie czy jakoś tak :D

 

 

no sie wie ze ok w STEPNICY -własnie jeszcze tu jestem :icon_evil: i klikam sobie do WAS.

ALE TO WIADOMO DLACZEGO -JACY LUDZIE TAKA ATMOSFERA :clap:

dziekuje wszyskim za przybycie i wspolna zabawe :biggrin:

w woli informacji kolejny ZLOCIK organizowany W STEPNICY PLANOWANY NA połowe SIERPNIA

szczegoły podamy w terminie :biggrin:

 

 

 

a juz w czwartek w SUŁOMINIE :biggrin:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM CIE NASZ KOLEGO :icon_biggrin:

JA TAM NIKOMU NIE BRONIE byc z nami JESLI KTOS DOBRZE SIE MA W NASZYM GRONIE :wink:

ODNOSNIE GRYFIC- no własnie tak jak mowisz CARIOKA TO NIE CAŁE HALO SZCZECIN

Motor Kardan Klub :crossy: - my jedziemy napewno, A RESZTA NIECH ROBI JAK CHCE

NIKT NIKOGO NO NICZEGO NIE ZMUSZA I NIKOMU ZYCIA UKŁADAC NIE BEDZIE.ale widze ze bardzo probuja :D

pozdrawiam i do zobaczenia :biggrin:

 

witam -nie jest to MOJA cała wypowiedz i została edytowana bez mojej zgody i wiedzy.BYŁEM W TYM CZASIE W STEPNICY :icon_mrgreen:

wiem ze juz odpowiednie osoby sie tym juz zajeły-BEDZIE OSTRO :lalag:

JAK FAJNIE -I PŁACZ TU JUZ NIE WYSTARCZY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...tak czytam i patrze i nie przypominam sobie zeby w szczecinie oprocz MC Outlaws był jeszcze jakis inny klub,Nie wiem kto was upowaznił do nazywania sie klubem skoro nawet nie jestescie FG ale chetnie o tym porozmawiamy bo akurat wybieramy sie nad morze i mamy zamiar zajechac do Sułomina bo bedzie nam po drodze i wydaje mi sie ze wtedy moze byc Ostro.Tymbardziej ze jeden z waszych braci szczecinskich przyjmuje nasze barwy i pewnie pomoze nam znalesc Jakis kardanowcow.

pozdrawiam i pomyslcie troche nad nazwami bo burdel sie robi niesamowity i chyba trzeba bedzie jakis lad zaprowadzic

do zobaczenia w Sułominie :wink: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wydaje mi sie ze wtedy moze byc Ostro.Tymbardziej ze jeden z waszych braci szczecinskich przyjmuje nasze barwy i pewnie pomoze nam znalesc Jakis kardanowcow.

pozdrawiam i pomyslcie troche nad nazwami bo burdel sie robi niesamowity i chyba trzeba bedzie jakis lad zaprowadzic

do zobaczenia w Sułominie :icon_razz: :icon_razz: :)

Chłopie chyba ci się coś pomyliło, reguły klubów stowarzyszeń itp. Obowiązują tylko członków wyżej wymienionych, znaki graficzne logo itp. Można zastrzec. A co do waszych klubów przyszły one do Polski z Stanów wraz z coca colą i frytkami. Straszenie kogokolwiek przypomina mi dresiarstwo. Myślę że przemoc idzie wraz z nieudacznictwem życiowym , poczytaj sobie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...uby+motocyklowe . Ja osobiście należę o stowarzyszenie o nazwie GDO, którego logo jest niebiesko żółte, jest związane z ludźmi z PO, więc za to mogę dostać po buzi ?????? Są kluby garbusiaży, posiadaczy motocykli danej marki , kluby tuningowe , świat jest duży dla każdego jest miejsce . Więc żegnam.

PS. Prosił bym Admina o podanie numeru IP tego pana , z tego co wiem można zczytać z serwera wszystkie dane

Edytowane przez Seboka
[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...