Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM chciałbym zaprosic w to miejsce ludzi i miłosnikow motocykli typu chopper,cruiser,custom,classic.z ZACHODNIOPOMORSKEGO I OKOLIC

planujemy wspolne wypady, spotkania ,dyskusje oraz wszystko co jest zwiazane z tymi motocyklami. :banghead:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM chciałbym zaprosic w to miejsce ludzi i miłosnikow motocykli typu chopper,cruiser,custom,classic.

planujemy wspolne wypady, spotkania ,dyskusje oraz wszystko co jest zwiazane z tymi motocyklami. :banghead:

czuje sie zaproszony ;) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też zainteresowany jestem.

Może na western country się spiknąć przy browarku, ja bynajmniej tam raczej na pewno będe.

Pozdrawiam wszyskich fanów kredensików.

witam cie

nie wiem jak to bedzie i czy na pikniku ale napewno sie spotkamy -moze na jakiejs własnej impresce!

 

juz wiemy napewno ze w STEPNICY w sobote sa wybory ''miss pomorza''i tam planujemy wyjazd

po rozmowie z naszym kolega LESZKIEM mieszkancem i członkiem clubu CRUISER okazało sie ze goscinnosc STEPNICKA nas znow oczekuje ,zabieramy namioty kase na jedzonko bo sklep bliziutko rozbijamy sie tam gdzie w tamtym roku i bawimy przez trzy dni a jak kto woli nawet do wrzesnia, :banghead:

a co do konkretnej godziny wyjazdu to tak jak komu pasuje -spotykamy sie na miejscu ;)

DO ZOBACZENIA MOTO BRACIA I SIOSTRY,

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za podpisuje się pod tym obiema rękoma :) :banghead: . Jak by co stronke jestem w stanie zrobić jeśli zajdzie taka potrzeba . ;)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też zainteresowany jestem.

Może na western country się spiknąć przy browarku, ja bynajmniej tam raczej na pewno będe.

Pozdrawiam wszyskich fanów kredensików.

 

Ja też będę więc napewno nie omieszkam sie spiknąć :icon_mrgreen:

 

Hejka. No to będe pierwszy w tym szanownym gronie z łańcuchem :icon_mrgreen:

 

Szanowne grono wita ;) i sie pyta kiedy jakies polatanko :banghead: :notworthy: ja juz przybylem na chacjende :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę więc napewno nie omieszkam sie spiknąć :icon_mrgreen:

Szanowne grono wita ;) i sie pyta kiedy jakies polatanko :banghead: :notworthy: ja juz przybylem na chacjende :)

 

 

 

proponuje pierwsze spotkanko zapoznawcze i konsumcji soczku w srode na BARCE na godz 19

chyba ze ktos ma jakas inna propozycje-chetnie zostanie uwzgledniona :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje pierwsze spotkanko zapoznawcze i konsumcji soczku w srode na BARCE na godz 19

chyba ze ktos ma jakas inna propozycje-chetnie zostanie uwzgledniona :banghead:

Po 10 tygodniowej abstynęncji chetnie nadrobie zaległe promile ;) , ja jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19tej w środę przybędę również ja. Może dowiem się czegoś o odległych Antypodach... :) A latanko w sumie w każdej chwili, do września mam wolne :flesje: . Na jutrzejszym spotkaniu zsynchronizujemy plany myślę :) .

Edytowane przez grapefruit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19tej w środę przybędę również ja. Może dowiem się czegoś o odległych Antypodach... :) A latanko w sumie w każdej chwili, do września mam wolne :flesje: . Na jutrzejszym spotkaniu zsynchronizujemy plany myślę :) .

mowisz i masz ,wez ze soba własna'' połowice'' bedzie nam razniej i zawsze to jeden pomysł do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje pierwsze spotkanko zapoznawcze i konsumcji soczku w srode na BARCE na godz 19

chyba ze ktos ma jakas inna propozycje-chetnie zostanie uwzgledniona :flesje:

 

Niestety nie wpadnę na piwko na barce, bo jadę z żonką na wczasy. Ale na następne spotkanie przybywam na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...