Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm...tak czytam i patrze i nie przypominam sobie zeby w szczecinie oprocz MC Outlaws był jeszcze jakis inny klub,Nie wiem kto was upowaznił do nazywania sie klubem skoro nawet nie jestescie FG ale chetnie o tym porozmawiamy bo akurat wybieramy sie nad morze i mamy zamiar zajechac do Sułomina bo bedzie nam po drodze i wydaje mi sie ze wtedy moze byc Ostro.Tymbardziej ze jeden z waszych braci szczecinskich przyjmuje nasze barwy i pewnie pomoze nam znalesc Jakis kardanowcow.

pozdrawiam i pomyslcie troche nad nazwami bo burdel sie robi niesamowity i chyba trzeba bedzie jakis lad zaprowadzic

do zobaczenia w Sułominie icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

 

Cześć chopie fajnie poznać fajnych ludzi

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...tak czytam i patrze i nie przypominam sobie zeby w szczecinie oprocz MC Outlaws był jeszcze jakis inny klub,Nie wiem kto was upowaznił do nazywania sie klubem skoro nawet nie jestescie FG ale chetnie o tym porozmawiamy bo akurat wybieramy sie nad morze i mamy zamiar zajechac do Sułomina bo bedzie nam po drodze i wydaje mi sie ze wtedy moze byc Ostro.Tymbardziej ze jeden z waszych braci szczecinskich przyjmuje nasze barwy i pewnie pomoze nam znalesc Jakis kardanowcow.

pozdrawiam i pomyslcie troche nad nazwami bo burdel sie robi niesamowity i chyba trzeba bedzie jakis lad zaprowadzic

do zobaczenia w Sułominie :icon_razz: :icon_razz: :)

 

DZIEKUJEMY CI KOLEGO ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM TEMATEM.ZAPRASZAMY DO SUŁOMINA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sie wie ze ok w STEPNICY -własnie jeszcze tu jestem :biggrin: i klikam sobie do WAS.

ALE TO WIADOMO DLACZEGO -JACY LUDZIE TAKA ATMOSFERA :biggrin:

dziekuje wszyskim za przybycie i wspolna zabawe :banghead:

również dzięki, miło było się znowu zobaczyć :P

apropos-jak wyniki naszych drużyn siatkarskich?

 

do zobaczenia w Sułominie :icon_razz: :icon_razz: :)

witaj animal, zapraszamy do powitalni - jestes tu nowy, wiec zgodnie z zasadami forum, napisz nam cos o sobie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki, miło było się znowu zobaczyć :banghead:

apropos-jak wyniki naszych drużyn siatkarskich?

 

nam tez miło było

a z siatkowka jest jak z baba jak sie da to sie zrobi :icon_razz: -

bylismy dzielni ale wrog był liczniejszy i wiecej chlebka zjadł,

ale naszym kobiałkom :banghead: i uznanie :icon_razz:

pozdrawiam i do zobaczenia w SUŁOMINIE

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...tak czytam i patrze i nie przypominam sobie zeby w szczecinie oprocz MC Outlaws był jeszcze jakis inny klub,Nie wiem kto was upowaznił do nazywania sie klubem skoro nawet nie jestescie FG ale chetnie o tym porozmawiamy bo akurat wybieramy sie nad morze i mamy zamiar zajechac do Sułomina bo bedzie nam po drodze i wydaje mi sie ze wtedy moze byc Ostro.Tymbardziej ze jeden z waszych braci szczecinskich przyjmuje nasze barwy i pewnie pomoze nam znalesc Jakis kardanowcow.

pozdrawiam i pomyslcie troche nad nazwami bo burdel sie robi niesamowity i chyba trzeba bedzie jakis lad zaprowadzic

do zobaczenia w Sułominie :icon_razz: :icon_razz: :)

 

Witam! Mam pytań kilka , jako laik. Co to jest FG? Animal, jaki Klub reprezentujesz? Może trochę historii o nim. Jakimi barwami sie wyróżniacie? I jak już jeden kolega zauważył, może byś się najpierw przedstawił. Bo podejżewam, że kultury Ci nie brak, tylko tak jakoś Ci to umknęło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytań kilka , jako laik. Co to jest FG? Animal, jaki Klub reprezentujesz? Może trochę historii o nim. Jakimi barwami sie wyróżniacie? I jak już jeden kolega zauważył, może byś się najpierw przedstawił. Bo podejżewam, że kultury Ci nie brak, tylko tak jakoś Ci to umknęło. Pozdrawiam.

powiem tak-SZKODA SOBIE JEZYKA SZCZEPIC NA BZDETY :icon_razz:

grunt to dobra zadawa w doborowym towarzystwie

 

WITAM CIE MARECZKU -JAK TAM WYPADY?

MAM NADZIEJE ZE NA SUŁOMINO JUZ SIE ZDECYDUJECIE BYC RAZEM Z NAMI -ZAWSZE TO WESELEJ W WASZYM GRONIE :icon_razz:

MY LECIMY CAŁA RODZINKA MOTOCYKLOWA-JAK SIE BAWIC TO NA CAŁEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę w piątek , w sobote chyba do Drawska skocze :icon_razz: mam tam nocleg u znajomych , wiec do zobaczenia .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjadę w piątek , w sobote chyba do Drawska skocze :) mam tam nocleg u znajomych , wiec do zobaczenia .

 

no to ok ,a jak dasz rade to jutro (sroda podjedz na BARKE )NA GODZ 20

TO SOBIE POGADAMY i omowimy szczegoły naszego działania :icon_razz:

ha, :icon_razz: ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko wszystkim

szczególnie Generałowi i jego Żanie, która "okropnie zasypuje tu forum swoimi postami"- za co piwko dla niej :icon_razz:

z przykrością zawiadamiam, że dziś może nas z Brunem nie być na barce, a jeśli będziemy to napewno spóźnieni - nie wielka to będzie starata, bo nie jedziemy do Sułomina i właściwie nie mamy nic do ustalania:(

pozdrowienia dla Kardanowcow

i całej reszty świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko wszystkim

szczególnie Generałowi i jego Żanie, która "okropnie zasypuje tu forum swoimi postami"- za co piwko dla niej :banghead:

z przykrością zawiadamiam, że dziś może nas z Brunem nie być na barce, a jeśli będziemy to napewno spóźnieni - nie wielka to będzie starata, bo nie jedziemy do Sułomina i właściwie nie mamy nic do ustalania:(

pozdrowienia dla Kardanowcow

i całej reszty świata

 

 

NO WITAM :)

siemanko i uszanowanko

TY TO JESTES W PORZO :P JAK TO MOWI MOJA ZANKA STOJACA NAD GŁOWA :biggrin:

DO ZOBACZENIA :icon_razz:

 

 

 

SŁONKO ALE TE ZDJECIE MASZ ZAJEFANNE NORMALNIE PODOBNE DO CIEBIE JAK BRACIA KACZYNSCY :icon_razz:

 

a juz w czwartek w SUŁOMINIE :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak-SZKODA SOBIE JEZYKA SZCZEPIC NA BZDETY :banghead:

grunt to dobra zadawa w doborowym towarzystwie

 

WITAM CIE MARECZKU -JAK TAM WYPADY?

MAM NADZIEJE ZE NA SUŁOMINO JUZ SIE ZDECYDUJECIE BYC RAZEM Z NAMI -ZAWSZE TO WESELEJ W WASZYM GRONIE :D

MY LECIMY CAŁA RODZINKA MOTOCYKLOWA-JAK SIE BAWIC TO NA CAŁEGO :D

 

Witam! Niestety po tym "namiotowym złodzieju" w Polanowie mamy mieszane uczucia co do kontynuowania dalszych wypadów pod namiot. Przynajmniej do czasu jak się nie zorganizujemy od strony zabezpieczenia naszego sprzętu przed potencjalnym amatorem "kwaśnych jabłek" . Co by w majtkach do domu nie wracać. Wam życzymy wspaniałej zabawy w Suominie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niestety po tym "namiotowym złodzieju" w Polanowie mamy mieszane uczucia co do kontynuowania dalszych wypadów pod namiot. Przynajmniej do czasu jak się nie zorganizujemy od strony zabezpieczenia naszego sprzętu przed potencjalnym amatorem "kwaśnych jabłek" . Co by w majtkach do domu nie wracać. Wam życzymy wspaniałej zabawy w Suominie. Pozdrawiam.

 

 

 

witam cie MARKU ,rozumiem ze nie zobaczymy sie na SUŁOMINIE ale powiem ci tak ze DZIS ZAKUPIŁEM ŁADNY ŁANCUCH DO ZABEZPIECZENIA NASZEGO DOBRA I JAK BEDZIE TRZEBA TO I PO PLECKACH SIE ZDZIELI :banghead:

A tak powaznie to mysle ze na takie osoby nie ma rady lepszej niz pilnowanie sie nawzajem lub tzw,wyznaczanie wart nad dobytkiem jak ja zawsze to czynie osobiscie :icon_exclaim:

tak wiec przemyslcie to jeszcze i zapraszamy na SUŁOMINO w nasze doborowe towarzystwo :D baz was to juz zawsze nie to samo jak Z WAMI :D

POZDRAWIAM I SZACUNECZEK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolanczam do Was,bo jestem zawsze tam gdzie jest swojsko i motocyklowo.Przypominam wszystkim motocyklista ze Piknik Cantry rozpoczyna sie od 20.07.06 czwartek do niedzieli 23.07.06 .Parada w sobote o godzinie 11,00. :banghead: :D :D

NO I DLATEGO JUTRO Z RANA JUZ TAM BEDZIEMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklep dobre miejsce :banghead:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...