Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

martwi mnie troszku ten kapusniaczek na dzisiejsza parade ale jak to powiedziała panna młoda ''chocbym miała wygladac jak DALMATYNCZYK to i tak jedziemy na motorkach'' no i ja sie z nia zgadzam ;) :icon_question: pozdrawiam i do zobaczenia :P

 

 

 

no i fajnie było dalismy rade -jestescie super :icon_twisted:

a teraz na weselicho :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i fajnie było dalismy rade -jestescie super :flesje:

a teraz na weselicho :D

 

 

 

tak wiec wrocilismy :clap: co tu duzo opowiadac było suuuuuuuper.ci co byli na poczestunku moga sie domyslac jak wygladało wesele-poprostu normalnie przesyt wszystkiego,obsługa na kazde zawołanie ,umilała nam nasze podniebienia frykasami jakie tylko mozna było sobie wymyslic :biggrin:

 

no i jeszcze raz STO LAT....... STO LAT.......STO LAT ;)

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA TO ZE ...................jak wy nam -tak my wam :clap:

jestesmy jedna rodzina moto-nie taka jak ta ze'' zdjecia'' co sie ja wycina :)

i aby tak dalej :crossy: buziaki pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i fajnie było dalismy rade -jestescie super :flesje:

a teraz na weselicho :D

tak wiec wrocilismy :clap: co tu duzo opowiadac było suuuuuuuper.ci co byli na poczestunku moga sie domyslac jak wygladało wesele-poprostu normalnie przesyt wszystkiego,obsługa na kazde zawołanie ,umilała nam nasze podniebienia frykasami jakie tylko mozna było sobie wymyslic :biggrin:

 

no i jeszcze raz STO LAT....... STO LAT.......STO LAT ;)

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA TO ZE ...................jak wy nam -tak my wam :clap:

jestesmy jedna rodzina moto-nie taka jak ta ze'' zdjecia'' co sie ja wycina :)

i aby tak dalej :crossy: buziaki pa

 

 

sorry gnerał ale ty strasznie mącisz i niekoniecznie wiem w jakim cel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu wyluzuj :biggrin:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry gnerał ale ty strasznie mącisz i niekoniecznie wiem w jakim cel!

witam cie :biggrin:

ale masz jeszcze cos madrego do powiedzenia to wal :) zawsze to jakis fajny kawał :D

pozdrawiam i czekam na cd.

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Cześć! czy dobrze zrozumiałam, ze jest to miejsce dla ludzi lubiacych jeździć na motocyklach i niekoniecznie je posiadać? :D jestem tu nowa osoba, ale juz od dłuższego czasu obserwuje strone Halo Szczecin i czasami nie wiem o co chodzi w tych postach? ciagle jakies kłótnie, pranie osobistych brudów itp. mysle ze na tej stronie (ba mam wręcz taka nadzieje !) tego nie będzie bo pachnie to dziecinniadą. nie mam motocykla,ale lubie je podziwiać i jak tylko mam okazje to je dosiadam :) pozdrowienia dla wszystkich szczecińskich miłosników motorków :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

Cześć! czy dobrze zrozumiałam, ze jest to miejsce dla ludzi lubiacych jeździć na motocyklach i niekoniecznie je posiadać? :( jestem tu nowa osoba, ale juz od dłuższego czasu obserwuje strone Halo Szczecin i czasami nie wiem o co chodzi w tych postach? ciagle jakies kłótnie, pranie osobistych brudów itp. mysle ze na tej stronie (ba mam wręcz taka nadzieje !) tego nie będzie bo pachnie to dziecinniadą. nie mam motocykla,ale lubie je podziwiać i jak tylko mam okazje to je dosiadam ;) pozdrowienia dla wszystkich szczecińskich miłosników motorków :clap:

 

Witaj Tak właśnie chcielibyśmy, aby strona służyła nam jako komunikator i pomoc w roziązywaniu problemów związanych z motorkami... Może się uda, zobaczymy z czasem a póki co zapraszamy do wspólnych pogadanek dotyczących motorków i nie koniecznie tylko ich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

Cześć! czy dobrze zrozumiałam, ze jest to miejsce dla ludzi lubiacych jeździć na motocyklach i niekoniecznie je posiadać? :clap: jestem tu nowa osoba, ale juz od dłuższego czasu obserwuje strone Halo Szczecin i czasami nie wiem o co chodzi w tych postach? ciagle jakies kłótnie, pranie osobistych brudów itp.

 

Z nami możesz nawet pojeździć nie tylko pogadać :( u nas jest OK.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Cześć! czy dobrze zrozumiałam, ze jest to miejsce dla ludzi lubiacych jeździć na motocyklach i niekoniecznie je posiadać? :wink: jestem tu nowa osoba, ale juz od dłuższego czasu obserwuje strone Halo Szczecin i czasami nie wiem o co chodzi w tych postach? ciagle jakies kłótnie, pranie osobistych brudów itp. mysle ze na tej stronie (ba mam wręcz taka nadzieje !) tego nie będzie bo pachnie to dziecinniadą. nie mam motocykla,ale lubie je podziwiać i jak tylko mam okazje to je dosiadam :( pozdrowienia dla wszystkich szczecińskich miłosników motorków ;)

 

Cześć luna :)

 

Miejsce to jest poświęcone miłośnikom motocykli dla tych którzy mają lub przymierzają sie do zakupu motocykla lub nie chcą mieć a chcą z nami pogadać lub chcą poznać środowisko motocyklistów zawsze wszystkich zapraszamy do wspólnych nawijek na naszym forum :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć luna :)

 

Miejsce to jest poświęcone miłośnikom motocykli dla tych którzy mają lub przymierzają sie do zakupu motocykla lub nie chcą mieć a chcą z nami pogadać lub chcą poznać środowisko motocyklistów zawsze wszystkich zapraszamy do wspólnych nawijek na naszym forum :lalag: .

 

 

 

 

no własnie ,chcemy aby tak było ale to dopiero poczatki i jak to sie bedzie kreciło zalezy tylko od nas i OD CIEBIE KIMKOLWIEK JESTES :)

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/kto-chce-zlo...ICY-t52944.html

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Cześć luna ;)

 

Miejsce to jest poświęcone miłośnikom motocykli dla tych którzy mają lub przymierzają sie do zakupu motocykla lub nie chcą mieć a chcą z nami pogadać lub chcą poznać środowisko motocyklistów zawsze wszystkich zapraszamy do wspólnych nawijek na naszym forum :lalag: .

 

nami możesz nawet pojeździć nie tylko pogadać u nas jest OK.

 

W imieniu grupy Witamy

 

no własnie ,chcemy aby tak było ale to dopiero poczatki i jak to sie bedzie kreciło zalezy tylko od nas i OD CIEBIE KIMKOLWIEK JESTES

 

 

Cześć :) dzięki za miłe powitanie nowicjusza w tym gronie ;) jest to bardzo miłe i zahcęcające z waszej strony ;) narazie nie planuje kupna jakiejkolwiek maszyny bo bezpieczniej czuje sie narazie jako tylni pasażer :D ;) Jazda w moim wykonaniu napewno zakończyłaby sie wizyta u miłego pana doktora :P ale z chęcia zawsze z wami ponawijam bo jak to powiedział generał zalezy to od was i ode mnie kimkolwiek jestem (a daje głowe ze napewno jestem kobietka i to w dodatku sympatyczna ;) )pozdrawiam

Edytowane przez luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...