Skocz do zawartości

jaki gaźnik do Panoni 250?


Gość Thor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CO DO GAZNIKA TO NIE WIEM ALE NAPEWNO KTOS SIE PODPIER......

 

POD  MOJ  NICK  :evil:  

 

POZDRO

 

nick Thor posiadam od 1975 roku ,wziął się z książki Gunnara " Rudy Orm", udowodnij że masz go dłużej i że jesteś o rok ode mnie starszy czyli masz 39 lat, poza tym gdybyś dał apostrof nad "s" tzn. było by cię kilku! pytałem o gaźnik więc się nie wtryniaj... i nie klnij bo śmiesznie wyglądasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie bo w '75 byl internet i czat i forum .....i inne rzeczy ,ze faktycznie mnie przekonales ,ze masz taki nick

 

ale tu jestes nowiutki!!!!!! a ja nie

 

A co do nicku faktycznie to ja mam thors a nie thor wiec basta

 

pozdrawiam

 

sorki ze smiece a nic nie wnosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie bo w '75 byl internet i czat i forum .....i inne rzeczy ,ze faktycznie mnie przekonales ,ze masz taki nick

 

ale tu jestes nowiutki!!!!!! a ja nie

 

A co do nicku faktycznie to ja mam thors a nie thor wiec basta

 

pozdrawiam

 

sorki ze smiece a nic nie wnosze

w 75 były ksywy pseudo i nie trzeba było czatu żeby z kimś pogadać a wszelkie problemy rozwiązywalo się na miejscu twarzą w twarz nie na bohaterską odległośc...

też pozdrawiam... nowiuśki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

nick Thor posiadam od 1975 roku ,wziął się z książki Gunnara " Rudy Orm", udowodnij że masz go dłużej i że jesteś o rok ode mnie starszy czyli masz 39 lat, poza tym gdybyś dał apostrof nad "s" tzn. było by cię kilku! pytałem o gaźnik więc się nie wtryniaj... i nie klnij bo śmiesznie wyglądasz...

 

Szanowni panowie Thor i Thors - czy mnie pamięć myli, czy to post o gaźniku do Pannonii. Może nie jestem rok starszy od niektórych - może nawet wiele młodszy i nie mam 10tys postów na tym forum - co za różnica.

Kiedy złość, zazdrość, i narcyzm bierze górę nad celami forum (wiesz -podziel się wiedzą, nie wiesz -zapytaj) To naprawdę ręce opadają :lapad:

Jeżeli ktoś ma taaaaaaaaaaakie problemy to proponuję zapytać Moderatora

 

 

p.s.

W zaburzeniach poczucia własnej wartości zapewne pomagają inne fora - ale nie to!

 

kto się orientuje jaki gaźnik można wstawić do panoni 250 ccm z 1962 w zastępstwie oryginalnego węgierskiego? ten już ma dosyć...po 40 latach... :?

 

Może by ci się udało poszukać gdzieś oryginalny. Wcale nie jest taki zły. Ja jeździłem TL250 przez 6 lat i średnio paliła 4l/100 (raz przy długiej i spokojnej jeździe (80km/h) wzięła nawet 2,8l/100 - sam nie wierzyłem)

Pojeździj po okolicznych wsiach - weź koniecznie Pannonię! ludzie sami zaczną opowiadać "że też taką mieli..." i tym sposobem coś znajdziesz - ja za te lata zgromadziłem jakieś 1,5 tony części :crossy:

 

Edytowane przez pannonia75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...