Skocz do zawartości

Numery startowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Założyłem ten temat ponieważ nurtuje mnie pytanie:

 

Jeżeli mam numer na zawodach np. 1 i inny koles tez taki ma to co w takiej sytuacji sie robi?

 

Jakich materiałów używacie do ich wykonywania?

 

I czy sami podejmujecie się wycinania czy dajecie do jakiejś firmy?

 

Reszta pytań później! :icon_mrgreen:

 

pozdr.

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to tylko w oficjalnych zawodach organizowanych przez PZM, a w amatorskich to wolna amerykanka.

 

No i własnie chodzi mi o takie amatorskie co sie stanie w takim przypaku jak będą takie same :icon_mrgreen:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek ma 100% racji ! Jak pojedziesz na zawody to i tak musisz zapomnieć o numerach na twoim motorku bo dadzą ci i tak nowe i chociaz były by takie same jak na twoim moto to musisz nakleic je - przewaznie sa to owalne naklejki z żółtym bądz czarnym tłem z numerem, Wtedy sędziowie odrużnią twój numer od numerów z zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. na CC w Kryspinowie trzeba było wczesniej zadzwonic do organizatora i on rezerwował dla Ciebie ten nr jaki chciałes ale nie wiem czy cos to kosztowało dodatkowo czy nie.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. na CC w Kryspinowie trzeba było wczesniej zadzwonic do organizatora i on rezerwował dla Ciebie ten nr jaki chciałes ale nie wiem czy cos to kosztowało dodatkowo czy nie.

 

Mi Piotrek zarezerwował wtedy ale dzień przed zawodami miałem krakse i dupa zbita :icon_mrgreen: ale mówił że trzymał do ostatniej chwili :icon_mrgreen: W jesiennej edycji będe startował jak bozia pozwoli :icon_mrgreen: to 12 jest moja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zasada na zawodach jest taka sama - kto pierwszy ten lepszy. Jeśli masz swój ulubiony numer, to aby go mieć musisz się zgłosić odpowiednio wcześnie i po prostu poprosić o ten numer przy składaniu karty startowej.

 

Co do samych numerów - jeśli startujecie w zawodach PZM pamiętajcie o Regulaminie Sportów Motorowych, który określa - kolor i wielkość tła, kolor i wielkość cyfr. Poszczególne klasy mają swoje standardy i nie ma tutaj dowolności, numery muszą spełniać warunki RSM, inaczej będziecie musieli kupować numery od ogranizatorów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałek ma 100% racji ! Jak pojedziesz na zawody to i tak musisz zapomnieć o numerach na twoim motorku bo dadzą ci i tak nowe i chociaz były by takie same jak na twoim moto to musisz nakleic je - przewaznie sa to owalne naklejki z żółtym bądz czarnym tłem z numerem, Wtedy sędziowie odrużnią twój numer od numerów z zawodów.

Nie zawsze tak jest, np jak były amatorskie w Głogowie to po prostu przy zapisywaniu się podawałeś swój nr startowy i po wszystkim, jeśli takowego nie miałeś to trzeba było wykupić naklejki. A tak w ogóle to PZM nie uznaje czegoś takiego jak zawody amatorskie, to wszystko są zawody nielegalne, w Głogowie były organizowane pod nazwą ubiegania się o licencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okręgu łódzkim każdy dostaje numer na cały rok

 

P.S.

Sebool, jakie były koszty wr'ki ?

 

Sprecyzuj bo nie rozumiem :D

 

Z tego co widze 450 maja czarne cyfry na żółtym tle o ile sie nie myle :biggrin: ?

pozdr.

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj bo nie rozumiem :D

 

Z tego co widze 450 maja czarne cyfry na żółtym tle o ile sie nie myle :biggrin: ?

pozdr.

 

 

1. na swoim pierwszym CC przydzielajaCi numer który jest przypisany do twojego nazwiska do końca roku

2. aktualne numery na moim moto są z pucharu enduro (w pucharze wszystkie klasy mają czarno-żólte numery)

3. Ile $ kosztowała Cię WR'ka ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...