Skocz do zawartości

Oponka tył bezdentkowa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dla wiekszości z was to bedzie smieszne pytanie ale pytam bo ja nie wiem a nie chce źle skończyć :icon_biggrin:

Mam nowa oponke jest bezdentkowa jak mam ją wymienić czy użyc jakiegoś uszczelniacza a jak tak to jakiego czy moze dać sobie spokój i oddać koło do wulkanizacji i niech tam je wymienia. Prosze o pomoc a nie o posty nie związane z tematem. Z góry dzie ki za odpoowiedzi. Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domowymi sposobami niesciagniesz opony z felgi...

warto dac 15 zeta kondoniarzowi za przelozenie i wywazenie...

 

pozdr

 

 

Hehe, czyżby? :icon_biggrin:

http://video.google.com/videoplay?docid=-7546109776315225781

 

Mi tam by się nie chciało...

Ja sam zdejmuje opony i zakładam jest trochę pracy ale j jak myślę że mam pojechać zapłacić i wrócić to sam to zrobię :cool:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w mz niebylo problemu, ale poddalem sie w cbxie :icon_mrgreen: niechcialem uszkodzic felgi

 

OK ja w Jawie mam zachodnie opony i pewno dbam o felgi w niej tak samo jak Ty w cbxie :icon_mrgreen:

 

jeszcze musisz mieć kompresor aby duże ciśnienie dowalić w celu ułożenia opony

Nie musi dziś oglądałem pompkę w Geant która doszła do 6 bar jak kumpel trzymał łapami a ja ledwo ją dociskałem do końca.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie musi dziś oglądałem pompkę w Geant która doszła do 6 bar jak kumpel trzymał łapami a ja ledwo ją dociskałem do końca.

 

POZDRO

 

 

chodzi mi wpompowanie dużej dawki powietrza, bo 6barów to ja pompką za 15zł pompuje w kolarce

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przy bezdętkowej oponie musisz zapodać duże ciśnienie, żeby wypchnęło oponę. Bez kompresora to życzę udanego treningu mięśni rąk przy pompce.

Mam pytanie - jak chcecie w domowych warunkach wyważyć koło po zmianie opony?

Polaku, lecz się sam, stare polskie powiedzonko tych, którzy umarli, bo myśleli że mogą zastąpić innych.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony bezdętkowe mają dość twarde brzegi i lepiej nie brać się za wymianę samemu bo łyżką pogniesz felgę, a co do uszczelnienia to smaruje się tylko mydłem z wodą żeby oponka wskoczyła na miejsce bez problemów oczywiście wciskając ją maszynowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy bezdętkowej oponie musisz zapodać duże ciśnienie, żeby wypchnęło oponę. Bez kompresora to życzę udanego treningu mięśni rąk przy pompce.

Mam pytanie - jak chcecie w domowych warunkach wyważyć koło po zmianie opony?

Był temat wyważenie statyczne. Dokładnie tak samo jak robią to na bajzlu.

Próbowałem pompować taką pompką z supermarketu i jakoś dałem radę.

Ale po co w RG 80 wyważać koło...

A czemu nie...

 

POZDRO

Edytowane przez Czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...