Skocz do zawartości

rowerem do pracy


marcinoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to juz w tym sezonie sobie nie posmigam. Właśnie miałem nabyć motocykl, ale miałem wypadek. Jechałem sobie rowerkiem do pracy ulicą Bokserską w Wawie, a tu nagle pani wyjechała puszką z bramy prosto pod moje koła, No to ja po klamkach, ale już zapóźno i bach (leże). Podnoszę się z gleby i patrze a tu lewa ręka jakoś dziwnie wisi, a pani z uśmiechem na ustach pyta czy mi może jakoś pomóc. Gdybym jej nie powiedział żeby zadzwoniła po pogogotowie i policję to by sobie pojechała i cześć. A u mnie otwarte złamanie lewego przedramienia. w szpitalu zrobili operację i poskładali ręke na 16 śrub i dwie blachy. Jak wszystko będzie dobrze to skończy się na jeszcze jednej operacji. Ale jakby tego było mało to pani kierowca twierdzi, że to nie jej wina i nie przyznaje się do niczego. Zobaczymy jak skończy się dochodzenie w tej sprawie. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów i upominam was myślcie za innych bo w tym kraju nie ma czegoś takiego jak kultura jazdy i odpowiedzialność za błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z tego powodu. Najgorsze jest to, że ta kobieta się do niczego nie przyznaje. Szkoda gadać.

 

Jak porysujesz samochód sąsiadowi to znajduje się milion świadków i wina jest zawsze twoja. A jak dojdzie do czegoś poważniejszego to wszyscy od razu się wszystkiego wypierają.

 

Powodzenia i życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie otwarte złamanie lewego przedramienia. w szpitalu zrobili operację i poskładali ręke na 16 śrub i dwie blachy. Jak wszystko będzie dobrze to skończy się na jeszcze jednej operacji.

 

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów i upominam was myślcie za innych bo w tym kraju nie ma czegoś takiego jak kultura jazdy i odpowiedzialność za błędy.

Przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia zycze......i zeby glupia baba odpowiedziala za wypadek

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zrastaj się szybko!

 

a po drugie nie odpuść głupiej babie. ja połamałam się kilka lat temu na otwartej studzience kanalizacyjnej. właśnie wyprzedzał mnie samocód, nie było jak lewą stroną ominąć, a prawą się nie udało. Koło wpadło w studzienkę, a ja przefrunęłąm przez kierownicę. zarząd drógł wyparł się że studzienka była otwarta, ja byłam młoda i głupia a rodzice odpuścili. później żałowali.

raz, że się babie należy kara i nauczka zanim kogoś zabije, dwa - Tobie coś za ból i stracony czas.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrotu do zdrowia.

 

 

Pamietaj teraz bedziesz sie bal jejzdzic rowerem i wogole masz fobie przez ta babe......

 

Do tego możesz mieć trwały niedowład, jakieś przewlekłe bóle, mrowienie i ogólnie traume i uraz psychiczny na całe życie. A z każdym trwałym uszkodzeniem twoja potencjalna renta wzrasta :lapad: Ważne żeby udowodnić jej wine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia!!! Ale wina 100% jej. A nie masz świadków? Kurde ale że na rowerze takie powazne uszkodzenia ciała... współczuje ci. I walcz o swoje , jestem ciekawy jak sprawa sie potoczy więc informuj bezpośrednio!

Życze szybkiego powrotu do zdrowia i ja najmniej bólu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałem podobną sytułację ide sobie ulicą i jest brama wjazdowa na osiedle oczywiście mór z cegieł i kompletnie nic nie widać jeżeli chodzi o mnie i kierowce gość wyjechał bardzo szybko kiedy ja byłem centralnie na jego masce miałem więcej szczęścia niż rozumu w pore uskoczyłem bóg jeden wie czy byłbym dzis tutaj ale takie frajerstwo jeździ po drogach co grosza klijen mnie znał z widzenia i wie że na motorku jeżdze uchylił szybe po tym zajściu i dodał "Wy motocykliści nigdy nie uważacie" wkrewił mnie tym incydentem nieźle ale poszło w zapomnienie już 2 miesiące mineły od tego czasu =] oby jak najmniej takich przypadków

 

P.S. szybkiego powrotu do zdrowia i na moto =]

Edytowane przez filon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Ci współczuję! Obrażenia fatalne, mam nadzieję, że dochodzenie wykaże jej winę. Pamietaj, że w sądzie masz prawo do żądania naprawienia przez nią wyrządzonej szkody (niezależnie od OC). Niech pinda zapłaci za brak rozumu i wyobraźni!!! Pozdrawiam! :lapad:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia. Zdrowiej szybko. Jeżeli ci nie powyjmują tego żelastwa to będziesz piszczał w bramkach na lotnisku :icon_biggrin: i będziesz musiał podróżować z aktualnym zdjęciem rtg :cool:

Wot, głupie c**y! A podobno kobiety ostrożniej jeżdżą. Nie odpuszczaj, w opisanych okolicznościach wina c**y jest ewidentna.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...