Skocz do zawartości

moto pali bez ssania :|


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemano, mam taki problem w moim ktm 125, otóż odpala on kiedy jest zimny na wyłączonym ssaniu, a nie powinien odpalać, kiedy odpali to pracuje tak jakby było włączone ssanie chociaz jest ono wylączone. Rozebrałem gaźnik (deloorto 37mm) i ssanie działa poprawnie. Regulowałem gaznik, zmniejszyłem poziom paliwa i dalej to samo. Ma ktos jakis pomysł co to moze byc?

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w yz 125 tez miałem że jak za szybko wyłączyłem ssanie to obroty jak dzika dostawała, ale u mnie tłok też się nadawał na złom metali kolorowych:) :D myślę że jak spalanie drastycznie nie wzrosło i jak się nie zalewa, to nie ma przyczyn do zmartwień, ja teraz moje moto(hm cre 80 ) po tygodniu bez ssania od pierwszedfo zapaliłem, i nie mam z tego powodu zmartwień:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko i wyłacznnie brak podcisnienia pod tłokiem (chodzi o to wpadanie na max obroty odrazu po odpaleniu a jak mu sie doda gazu to jest głodny i wydaje dzwiek błłłłłeeeeeeee a potem juz normalnie jezdzi jak sie zagrzeje i tłoczek spuchnie troszke). Miałem tak kilka razy i kolega tak miał w CRM kiedys. Czyli po wymianie tłoka u mnie zawsze pomogło i problem znikł natomiast w CRMie trzeba było wymienic zimeringi na wale. :icon_mrgreen: według mnie to 100% przyczyna.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie, tez pali bez ssania i obroty ma niskie...

to ze pali bez ssania to nie jest problem. Chodzi o to ze jak zapali to wpada na max obroty i nic z tym nie da sie zrobic dopiero po chwili zaczyna normalnie pracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...