Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stoner też ma złą technikę jazdy, powinien zalogować się na FM żeby zasięgnąć kilku rad stoner290720122339.jpg

 

Ale w jakim celu ? Aby dowiedziec sie ze zle uklada stopy na podnozkach ( Yuby ) ?

 

Zdajesz sobie sprawe jak odbilo by sie to na jego psychice ? Pewneoi juz i tak ktos mu przetlumaczyl i dlatego zakonczyl kariere, coby sobie publicznie wstydu nie robic :P

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew zrobiłeś się strasznie hardy od kiedy założyłeś zimówki do swojego Polo.

 

Accord'a i Mazdy 3 bo o tych zapomniales :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje filmiki są z etapu nauki, teraz już trochę lepiej mi idzie, choć nie jest idealnie ale na wiosnę się podszkole w temacie. ks - taka trajektoria ścinania zakrętu była zamierzon,a a nad tym czy nic nie jedzie z przeciwka czuwał kolega..

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje filmiki są z etapu nauki, teraz już trochę lepiej mi idzie, choć nie jest idealnie ale na wiosnę się podszkole w temacie. ks - taka trajektoria ścinania zakrętu była zamierzon,a a nad tym czy nic nie jedzie z przeciwka czuwał kolega..

 

Peeeeewnie, sam tez inaczej bym nie twierdzil :icon_mrgreen:

 

W kazdym razie miej to na wzgledzie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner też ma złą technikę jazdy, powinien zalogować się na FM żeby zasięgnąć kilku rad

 

Oczywiście, że tak :) Takim samym, a może nawet większym dyletantem był Mick Doohan (pewinie tytułu Mistrza Świata kupił sobie na straganie), nasi fachowcy pokazali by mu jaką należy przyjąć pozycję... a taki Doohan siedzi na motocyklu o tak...

2008%5C06%5C24%5Cbikepics-1331264-800.jpg

 

Kiedyś na tym forum, też zamiesciłem przy jakiejś okazji swoje zdjęcie z toru w złożeniu. Oczywiście zostałem przez jednego z forumowiczów delikatnie mówiąc pouczony, że mam złą pozycję na motocyklu. Nie długo potem, spotkałem kolesia na torze w Lublinie :) Gdybym jeździł tam rowerem marki Ukraina, też bym go wyprzedził.. :)

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak :) Takim samym, a może nawet większym dyletantem był Mick Doohan (pewinie tytułu Mistrza Świata kupił sobie na straganie), nasi fachowcy pokazali by mu jaką należy przyjąć pozycję... a taki Doohan siedzi na motocyklu o tak...

2008%5C06%5C24%5Cbikepics-1331264-800.jpg

 

Kiedyś na tym forum, też zamiesciłem przy jakiejś okazji swoje zdjęcie z toru w złożeniu. Oczywiście zostałem przez jednego z forumowiczów delikatnie mówiąc pouczony, że mam złą pozycję na motocyklu. Nie długo potem, spotkałem kolesia na torze w Lublinie

 

Ufffff, kamien spadl mi z serca, myslalem, ze to o mnie chodzilo, na szczescie nie wlucze sie po torach :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowej pozycji nie można uogólniać, nie każdy ma warunki fizyczne, bądź sprzęt umożliwiający stworzenie takiej pozycji, ale są pewne aspekty które poprawiają komfort, bezpieczeństwo czy czas na okrążeniu. A takie są poruszone w filmiku który wcześniej pokazałem. Bo samo zdzieranie slajderów, mając w dupie całą resztę to lanserka nic innego. Mam kolegę który wg. mnie jest mega kocurem bo robił na Kownie czasy poniżej 1:15, przyjmował pozycję ale ale nie wystawiał daleko kolana i tym samym nie miał kontaktu z nawierzchnią, przy czym zamykał całkowicie oponę. Dla mnie Kolano ma znaczenie bardziej bezpieczeństwa psychicznego, na zasadzie wiem że nie przegną i przód jeszcze trzyma, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowej pozycji nie można uogólniać, nie każdy ma warunki fizyczne, bądź sprzęt umożliwiający stworzenie takiej pozycji

Otóż to! Na przykład ktoś, kto nie ma nóg, może mieć problem z zejściem na kolano. Nie mówiąc o tym, że takie osoby ustawicznie utrzymują ciężar ciała na rękach, co jest niezgodne z zasadami sztuki. Albo taki Doohan - zrobił mu ktoś fotę jak cisnął na Radomiu, a Wy i tak powiecie, że to photoshop bo pod zdjęciem jest podpis, że to niby "Laguna seca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to kolano ...

 

 

:notworthy:

 

Za to odmówię "Chwała Ojcu" w Twojej intencji na roratach.

 

Zgodnie z oczekiwaniami rozpoczęło się tzw pitolenie o szopenie.

 

:)

 

"Nie wiem po co tak, ale Doohan tak jeździł"

 

mick_doohan.jpg

Mick-Doohan-MotoGP-Phillip-Island-9.jpg

 

I coś jeszcze na rozkminę w oczekiwaniu na kwiecień:

 

http://forums.superbikeschool.com/index.php?showtopic=1362

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...