Skocz do zawartości

Lifan 200cc enduro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez to takie samo gowno jak chińskie wiatrówki JEDNORAZÓWKA :banghead: :banghead: kup tak jak koledzy polecali firmowy sprzęt :banghead: przynajmniej na dzieńdobry nie stracisz połowy wartości motocykla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku daj sobie spokój. Mój kolege któremu pokazałem to zdjęcie powiedział że ma grubsze amory w swoim rowerze. Nie polecam tego typu shitu. Używany dobry japoniec to jest to. Pozdro P.S to że ma tarcze z tyłu to nie znaczy że jest dobrze wyposarzony. Chyba dobry skuter ma lepsze właściwości w terenie niż ten shit ;)

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zwyczaj słuchać opini ludzi znających się na rzeczy....i praktycznie jestem przekonany ze to ***** raczej nie sprawi mi przyjemności...a moze duzo kolopotow...mam zatem do was jeszcze jedno pytanie...co byscie polecili takiemu nowicjuszowi jak ja i do tego nie małemu ok 100 kg wiek chyba nie ma znaczenia? pierwszy motor, przeznaczenie: bez ekstremy ale to pewnie tak zawsze na poczatku się mówi a potem ni stąd ni z owąd pojawia się ciekaw górka ;)

 

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję za zdecydowaną większość konstruktywnych postów + ten zaje****y o dzwonku :banghead:

 

co powiecie o czyms takim jak Yamaha XT 125?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie zawieszenie wyglada jak w rowerze

 

 

bez urazy ale rowery maja 100 razy lepsze amortyzaotry jak ten "motocykl" no pomijajac te chinczyki z tesco

 

ale zoabcz np taki Santa Cruz ;)

 

http://www.cambriabike.com/Images/product/...llit_gry_05.jpg

 

http://www.santacruzmtb.com/bicycles/full.php?bike=vpfree

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo taki moge miec w dobrej cenie fabrycznie nowy z 2006 roku...ale czy to mnie uniesie, ewentualnie jakie sa mozliwosci tuningu zeby wydobyc cos ponad 12km jezeli ten shit z topicu 200cc ma 18km przy ok 160kg masy wlasnej a to ma ok 110 kg i 12 koni to chyba wychodzi prawie na to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo taki moge miec w dobrej cenie fabrycznie nowy z 2006 roku...ale czy to mnie uniesie, ewentualnie jakie sa mozliwosci tuningu zeby wydobyc cos ponad 12km jezeli ten shit z topicu 200cc ma 18km przy ok 160kg masy wlasnej a to ma ok 110 kg i 12 koni to chyba wychodzi prawie na to samo?

 

 

nie wiem ale mi to wyglada na tragedie -

 

200 cm3 pojemnosc i tylko 12 km ? ja mam 125 a ma lekko ponad 30 km ! i co najwazniejsze masa ! az 160 kg ? wedlug mnie to sporo za duzo na enduro, moja ma kolo 112 kg ;)

 

i wydaje mi sie, ze nie warto czegos takiego tuningowac bo jeszcze szybciej sie rozsypie pozatym nie wazne ze on jest nowy, na 100 % bedzie jeździl gorzej jak moto firmowe z lat 90 :banghead: nie wazny wiek a jego podzespoly

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale mi to wyglada na tragedie -

 

200 cm3 pojemnosc i tylko 12 km ? ja mam 125 a ma lekko ponad 30 km ! i co najwazniejsze masa ! az 160 kg ? wedlug mnie to sporo za duzo na enduro, moja ma kolo 112 kg ;)

 

i wydaje mi sie, ze nie warto czegos takiego tuningowac bo jeszcze szybciej sie rozsypie pozatym nie wazne ze on jest nowy, na 100 % bedzie jeździl gorzej jak moto firmowe z lat 90 :banghead: nie wazny wiek a jego podzespoly

 

 

sorki ale zaszła pomyłka, moge kupic yamahe 125 xt w dobrej cenie ona ma wg. polskich stron 12,5 km przy 125cc i 110kg a wg yamahy Maximum power 7.3 Kw (10 HP) @ 8,500 rpm - a ten shit lifan ma ok 18km przy 200cc i 160kg

 

pzdr.

 

DR200 ale nie wiem czy znajdziesz ;p 125 na Twoja mase moze byc troche slaba, to jesli chodzi o 4T, w temacie Suzuki.

 

 

o właśnie o taką opinię mi chodzi tzn nie negatywną ale czy to da ze mna rade :banghead: dzieks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecil moze jakies hard enduro Honda CRM 250 albo Husqvarna 250 WR kolo 90 kg i kolo 70 KM

 

tak tylko ze jaka jest tego cena? i czy to z kolei nie jest przegiecie w druga strone, co by mnie nie ponios jak jakis rumak, przypominam ze to moj pierwszy motor..tak wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...