Skocz do zawartości

Osiągi wyczynowych terenówek


Rekomendowane odpowiedzi

husabergi 650 znajomych na fabrycznych napędach lecą ok 200 :)

A potem mama budzi i trzeba isc do szkoły :)

Oj coś w to nie wierze że na kostkach tyle śmigają,zresztą nawet sam motocykl nie jest w stanie raczej tyle wyciągnąć.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz w 2T odcięcie? :)

a no oczywiscie ze jest :-) juz nawet w MTX z 86 miałem odciecie zapłonu no i w tym co teraz mam tez jest. Posłuchaj na zawodach jak czasami "zawodowcy" grzeją swoje (dawno juz zagrzane) crossówki trzymając gaz otwarty przez 10s :-) taaa wtedy bardzo wyraznie słychac jak działa odciecie zapłonu w 2T

A po drógie to jechałem husabergiem 650 i moze 200 nie poleci ale 180 to napewno :) naprawde bardzo szybki motocykl. Z resztą w folderach reklamowych pisało ze motocykl tylko i wyłacznie dla maniaków mocy i prędkości. A inna sprawa ze na kostach to raczej 160 sie przekroczyc nie da. SHIMMY czy jokos tak sie to nazywa.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto test husaberga 550 (nie 650)

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56420,2140959.html

 

Trzeba tylko mocno trzymać kierownicę, bo przy około 170 km/h motocykl na kostkowych oponach prowadzi się niczym pijana ladacznica o północy. Sto siedemdziesiąt na wyczynowym sprzęcie terenowym! Uwierzycie? Musicie na słowo, bo licznik wiecznie pokazuje zero. Wiadomo, że tyle jedzie KTM 525 EXC. A tu jest przecież o 25 ccm więcej. Przy odrobinie szczęścia i sporej dawce głupoty można by zmienić tylną zębatkę na mniejszą, założyć gładkie opony albo najlepiej 17" koła do supermoto i pokusić się o 200 km/h.

 

a no oczywiscie ze jest :-) juz nawet w MTX z 86 miałem odciecie zapłonu no i w tym co teraz mam tez jest. Posłuchaj na zawodach jak czasami "zawodowcy" grzeją swoje (dawno juz zagrzane) crossówki trzymając gaz otwarty przez 10s :-) taaa wtedy bardzo wyraznie słychac jak działa odciecie zapłonu w 2T

hmm no nie wiem, ja dwa sezony przejeździłem na husqvarnie, wcześniej na jawie dandy, a nadal mam motorynke i nigdy nie wyczułem żeby któryś z tych sprzętów miał odcięcie, fakt często przy przyspieszaniu dochodziłem do momentu w którym motocykl nie mógł już przyspieszać ale wydaje mi się że to nie było odcięcie tylko po prostu spadek mocy na wysokich obrotach. Poza tym po co w dwusuwie odcięcie jak nie ma zaworów? :)

Edytowane przez adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ile to ma mocy bo tam nic nie pisze?Myśle że taka cr 500 nie byłaby dużo gorsza jeśli chodzi o jazde w terenie.Zwłaszcza ta z poprzednich lat produkcji,co 75 KM miała.Niezła petartda :)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany amatorsko..hehe, kto kupił takiego diabła do "amatorskiej" jazdy

No nie wiem co w tym dziwnego, na przykład Dominik używa exc 520 do amatorskiej jazdy. Często się kupuje mocne enduro 4t do amatorskiej jazdy, co innego motocykle crossowe, które rzadko się kupuje do amatorskiej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...