Skocz do zawartości

X Rock Blues i Motocykle: 14-16 lipiec 2006


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to wstepnie kto z wawy leci w piatek tam?

...ja niestety nie dam rady ogarnac tego zlotu... :D kurcze... przypomnialo mi sie ze od 15. mam urlop :icon_mrgreen: ...i na biegu musialem cos wymyslic... suma sumarum 15. lece do rumuni... notabene z forumowiczami :buttrock:

 

...troche mi szkoda tego lagowa :D ...ale jednak rumunia wygrala... moze w przyszlym roku sie uda... zycze super zabawy... :buttrock:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir byłeś na V2? Hmmm. Szkoda, że się nie spikneliśmy :cool:

 

trzeba było rzucić hasło w temacie V2, może udałoby się browara wypić i o agrotuningu pogadać :lapad: ale co się odwlecze... itd - czyli ciśniemy do Łagowa - może się skusisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele słyszałem już o tym zlocie (same pozytywy), ale zawsze coś stało mi na przeszkodzie. W tym roku jakoś coś podobnie się szykuje - po wakacjach totalny brak kasy :biggrin: ale może coś w ostatniej chwili wygrzebię, więc ostatecznie nie mówię nie. Chęci mam :D być może z Bogatyni jeszcze ktoś się wybierze cobym sam nie jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele słyszałem już o tym zlocie (same pozytywy), ale zawsze coś stało mi na przeszkodzie. W tym roku jakoś coś podobnie się szykuje - po wakacjach totalny brak kasy :biggrin: ale może coś w ostatniej chwili wygrzebię, więc ostatecznie nie mówię nie. Chęci mam :D być może z Bogatyni jeszcze ktoś się wybierze cobym sam nie jechał.

 

Krasnal ja pojade na pewno :P i ten z czarnym intruzem też sie wybiera:) ugadamy sie w piatek na grilu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir ląduje w łagowie w piątek wieczorem... Jak Cię znaleźć?

to może jakieś spotkanie w piątek? ja wiszę browara, bo MOSIU podesłał mi serwisówkę do VN'a.

Może o 20:00 pod bramą wjazdową /czekamy tak ze 20 min/ hasło forum :D

na V2 spotkanie nie wyszło - więc może tutaj?

_siwy_ mój nr 695/15 00 75 - rzuć na PW swój nr - to zwiększa szansę wspólnego pijaństwa :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...