Skocz do zawartości

X Rock Blues i Motocykle: 14-16 lipiec 2006


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to może jakieś spotkanie w piątek? ja wiszę browara, bo MOSIU podesłał mi serwisówkę do VN'a.

Może o 20:00 pod bramą wjazdową /czekamy tak ze 20 min/ hasło forum :D

na V2 spotkanie nie wyszło - więc może tutaj?

_siwy_ mój nr 695/15 00 75 - rzuć na PW swój nr - to zwiększa szansę wspólnego pijaństwa :icon_mrgreen:

 

 

Ok o 20 pod bramą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal zbierz się do kupy i napadywuj

Napadywanie to moja ulubiona dziedzina :D Mosiu pomoże mi tylko dziś wieczorkiem na grillu zmiękczyć moją piękniejszą połowę i jadymy ;)

 

Łysy - jasne że możesz, tylko pamiętaj że my mamy przelotową 110 więc możesz się troszkę nudzić :icon_mrgreen:

Jeszcze nie wiem jaką trasą będziemy jechać (przez Bolec czy Iłową) więc miejsce spotkania ustalimy w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno startujemy w piątek ok 12, Dokładnie jeszcze nie wiadomo ile nas będzie, ale przecież liczy sie jakość a nie ilość. Szczegóły podamy gdzieś w środę-czwartek jak się reszta grupy zxadeklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy - jasne że możesz, tylko pamiętaj że my mamy przelotową 110 więc możesz się troszkę nudzić :banghead:

Jeszcze nie wiem jaką trasą będziemy jechać (przez Bolec czy Iłową) więc miejsce spotkania ustalimy w przyszłym tygodniu.

 

 

Witka ;)

Nie ma problema przelotówka 110 może być :icon_mrgreen: będe mógł się troche opalić :) . A na powarznie to w takim razie syna zabiorę.

 

Podajcie jakieś szczegóły: o której i skąd

 

Ps. Broda też leci do Łagowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakieś szczegóły: o której i skąd

Wyjeżdżamy z Bogatyni około 16 i lecimy na Szprotawę więc możemy spotkać się w Bolesławcu. Myślę że powinniśmy być na stacji Orlenu około 17.15-17.30.

A co z brodą to jeszcze nie wiem, jeśli uda mu się zamienić z kimś na dyżur to pojedzie. Jak nie znajdzie nikogo to zostanie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosił,aby ktoś ustalił, albo przekazał jeśli ustalone, gdzie albo jaką trasą ekipa wrocławska jedzie? nie mam dostępu do neta i nie mogę śledzić cały czas.

miałbym wobec tego małą prośbę. gdyby mógł ktoś mnie poinformować np. smsem?

667 400 239

 

dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...