Skocz do zawartości

X Rock Blues i Motocykle: 14-16 lipiec 2006


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżamy z Bogatyni około 16 i lecimy na Szprotawę więc możemy spotkać się w Bolesławcu. Myślę że powinniśmy być na stacji Orlenu około 17.15-17.30.

 

 

Siemka

 

Czyli wszystko ustalone w Bolesławcu będziecie na Orlenie w piątek między 17.oo a 17.30 .

Będe czekał na środkowym rondzie przy wylocie na Zieloną Góre

Może jeszcze kilka osób poleci od nas ( ale nic nie wiadomo Agatowe Lato we Lwówku )

 

Pozdo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Czyli wszystko ustalone w Bolesławcu będziecie na Orlenie w piątek między 17.oo a 17.30 .

Będe czekał na środkowym rondzie przy wylocie na Zieloną Góre

Może jeszcze kilka osób poleci od nas ( ale nic nie wiadomo Agatowe Lato we Lwówku )

 

Pozdo :)

 

nie na rondzie tylko na stacji orlenu czekaj bo tam też dotrze koles Jeleniej Góry na Vulcanie :flesje: nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to dobre :) Przeciez tam będzie pół Poznania :flesje:

 

 

:) To pewnie jakiś zamknięty klub iluminatów, bo oprócz Ciebie Zosiu to cisza i głusza w tym temacie...

Edytowane przez Celyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zebraniu faktow wychodzi mi, ze nie wiem, jak tam z noclegami jest? Pole namiotowe jakies? Czy co? A jak namiocik to 2 panie szukaja noclegu :) Korneades, licze na ciebie.

 

oki.. doczytalam na ich stronie. jest pole, panie placa mniej.. heee a w cenie kajaki i bunkry.. juz mi sie podoba. Tym razem wylacze telefon. Zadnych sytuacji kryzysowych A nie jak na HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) To pewnie jakiś zamknięty klub iluminatów, bo oprócz Ciebie Zosiu to cisza i głusza w tym temacie...

 

Pewnie dlatego, że pytanie brzmiało " ...kto myka w piątek z pozniania tak o 18 "

No ja akurat w piatek koło 18 nie pomykam, będę na miejscu dużo wczesniej (jak i spora część znanych mi osób. ) Trochę ludzi jedzie dopiero w sobotę rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! Wrocław jedzie oczywiscie a przynajmniej kilka osob na pewno, tylko teraz trzeba sie jakos dokladnie umowic na piatek :flesje:

 

Olo jak tam plany- wyjazd o 12, 13?

Mozna by sie ustawić na stacji BP skrzyżowanie Legnickiej i Na Ostatnim Groszu( jak się leci w stronę mostu milennijnego)

Droga prowadzi jak ustaliłam - Leśnica- Lubin -Polkowice -Zielona Góra- Świebodzin i ze Świebodzina to już blisko jest..

 

odezwać sie jak komu pasuje godzina... i jadymy ;)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że pytanie brzmiało " ...kto myka w piątek z pozniania tak o 18 "

No ja akurat w piatek koło 18 nie pomykam, będę na miejscu dużo wczesniej (jak i spora część znanych mi osób. ) Trochę ludzi jedzie dopiero w sobotę rano...

 

No oki, wiesz, Klaus wróżką nie jest, zresztą szklanej kuli też nie ma ;) i oprócz Ciebie z okolic Poznania nikt nie napisał jak, kiedy i o której wyjeżdża, coby się można było spiknąć, to się spytał.

 

BTW odkąd jestem na forum (fakt jestem od niedawna, ale sezon w pełni) spotkałam tylko JEDNEGO motocyklistę z Poznania wyrażającego chęć jakiejkowiek integracji. To przykre.

 

Dobrej zabawy na zlocie i przyjemnej podróży Tobie Zosiu i tej "setce szkieletorów" życzę :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BTW odkąd jestem na forum (fakt jestem od niedawna, ale sezon w pełni) spotkałam tylko JEDNEGO motocyklistę z Poznania wyrażającego chęć jakiejkowiek integracji. To przykre.

 

Celyna, a może ludzie już od dawna sa zintegrowani ? Może integrują się w realu a nie na forum ?

i chyba nie wymaga specjalnego wysiłku aby będąc nowym postarać się troszkę i poznac ludzi ?

Jesli sledzisz forum to na pewno wiesz, że często były ostatnio ogłaszane spotkania na Bułgarskiej, akcje ze oddawaniem krwi, wizytą w Domu Dziecka lub podobne, był nawet temat Knajpy u Szkieletora.

Wystarczy skorzystać z tych informacji i przywitać się w realnym świecie :flesje:

 

A jesli ktos ma ochotę jechac do Łagowa w czwartek wieczorem - to zapraszam na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, wróciłem z podróży po kotlinie. duzo się dzieje widzę, czas ucieka... wiec Karola jestem za, moze być BP przy legnickiej przy skręcie na milenijny, godz 12 tradycyjnie będzie tą jedyną właściwą.

A co do Ciebie Wrocławianko, cóż, we dwie też sie zmieścicie, ale nie wiem czy sie odważę też tam wejść... pomyślimy na miejscu. Czyli do jutra, 12 00 wyjazd (taaaaa, jak zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości z ostatniej chwili:

- wjazd na zlot: kierowca 100 zł, pasażer 50 zł, amazonka 50 zł. W tym:

-kierowca 10 PIW :banghead:

-pasażer 5 PIW :icon_mrgreen:

-amazonka 5 PIW :icon_eek:

... każdy ma 3 posiłki w restauracji, koszula, znak, itp...

WROC - wyjazd o 12:00 na BP przy Legnickiej, 2 tura o 17 -18 w tym samym miejscu.

...do zoba na miejscu... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...