Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam zastanawiam sie nad zmianą motocykla i ostatnio spodobał mi się naked bike od suzuki ten co w temacie jeżeli miał ktoś jakieś doświadczenia z tym motocyklem lub zna linki z jakimś opisem to będę wdzięczny za wszelkie info dzięki

jezeli to ci jakos pomoze to moge powiedziec tylko tyle ze jest to naprawde ladny motocykl :buttrock: zycze ci dobrego wyboru :icon_razz: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.jezdze wieksza inazuma[blyskawica]tak sie ten model nazywa ;)

jest zakuzwajebista ;)

w gsx 750 silnik pochodzi z gsx r750

kola i hamulce sa z bandita

reszta to calkiem nowy klasyk :P

silnik ma 86KM przy 9500obr/min

moment obr. to 67Nm przy 8500obr/min

gazniki keihin 32mm

zaplon CDI

zbiornik paliwa-18l.

predk.max-ponad 200km.h

0-100km/h=3.4s

pije ok 6l/100km

dane pochodza ze ŚM 01/98r.

moj rozni sie praktycznie tylko hamulcami[brembo]i silnikiem[1200poj. i hydr.sprzeglo]

reszta pozostaje analogiczna mniej wiecej :buttrock:

moto prowadzi sie jak 600ka jest b.zwrotny i wygodny idealny do jazdy wszedzie :P

i solo i z pasarzerem[zona poswiadczy..he he]

jest znakomita alternatywa dla bandita 600.ma duzo lepsze parametry i osiagi i ten klasyczny niepozorny wyglad :icon_razz: ale moto ma temperament :bigrazz:

motocykle jemu podobne ,z innych "stajni" ustepuja mu pod kazdym wzgledem[moim zdaniem]

inazuma czy to 750,czy 1200 jest ok.

polecam jesli kochasz jazde nakedem.

PZDR

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Gsx ponoć ma podobne osiągi do tysiączki.

nowe gsx R tak ,ale my rozmawiamy o gsx 750 inazuma,a to jest TROCHU inna bajka :buttrock:

pees:teraz wszystkie motongi maja podobne osiagi przez ten "wyscig zbrojen' :icon_razz:

 

 

krzychu,woisz w googlach "suzuki gsx750 inazuma"

i masz pare stronek dotyczacych w.w moto

niestety chyba wszystkie zagraniczniejsze ;)

 

jak cos to pisz :bigrazz:

PZDR

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moge smialo powiedziec ze moto jest super sam takowego mam i jest on do sprzedania bo aktualnie siedze w irlandii. Moto prowadzi sie swietnie, jest dosc wygodny i nie pali zbyt duzo. Silnik z tego co sie nie myle pochodzi od GSX-F 750 a nie gsxr ale co tam ;) Posiada wskaznik paliwa i rezerwy (dosc dokladny), dodatkowo mam zalozona owiewke i bez porownania jezdzi sie wygodniej i sportowy wydech, niewiem czy nie ogladales jej na allegro bo wlasnie taki rocznik posiadam 99/00.

link do aukcji:

 

http://www.allegro.pl/item107056140_suzuki...super_stan.html

 

PS

W polsce nie znajdziesz stron na temat tej suzi sa tylko niemieckie i anglojezyczne do znalezienia, jesli chcialbys adresy to pisz PW do uzytkownika: nikodem. To moj ojciec i on ma adresy wszystkich takich stron, oraz gdybys byl zainteresowany akurat tym egzemplarzem :lapad: Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę właśnie takim golasem GSX750. Ponieważ jest to mój pierwszy motocykl, więc nie mam porównania do innych maszyn jeśli chodzi o komfort i osiągi. Nie jestem nastawiony na jakieś wyścigi i akrobacje, dlatego ta maszyna spokojnie wystarcza do żwawego poruszania się. Siedzi się wygodnie na szerokim siodle (również pasażera). Mimo, że waży z paliwem ok 220 kg nie ma problemu z manewrami. Spalanie faktycznie ok 6l (wg moich wyliczeń max 6,6 i min 5) z tym, że obroty, do których kręcę rzadko przekraczają 7tys. Elastyczny silnik - można toczyć się na 6-ce od 40 km/h.

Jedyną wadą (a może i zaletą) jest brak owiewki jak to w golasie - do 100 km/h można spokojnie jechać w wyprostowanej pozycji, przy 120 trzeba się już nieco "przykurczyć", bo zaczynają się opory.

Jak poszukiwałem moto dla siebie, zastanawiałem się nad kawasaki zr7, hondą cb750 i suzuki gsx 750 - padło na suzuki, bo chyba przy najlepszych osiągach miał najniższą cenę (sprowadziłem z Niemiec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo -mowisz o 120km.h ze opory?

ja ostatnio lecialem A4 od opola do 1go zjazdu na strzelin[kilkadziesiat kaemow bedzie(ze 40)]

caly czas ok.240km.h i :( uwierz mi ze dalo rady :)

malo mi lba nie urwalo ale teraz jazda z predkosciami ok 160 km.h to pryszcz.

naked to moto dla entuzjastow klasycznej linii i sportowych doznan :)

jak chcesz to toczysz sie wygodnie i podziwiasz otoczenie :D [albo ciebie podziwiaja :banghead: ]

a kiedy trzeba zmienic szybko miejsce pobytu to odkrecasz [nawet nie trzeba redukowac]i lecisz [przyspieszenie wprowadza wlascicieli supersportow w niemale zdziwko :buttrock: ]

naked hest najbardziej uniwersalnym motongiem a inazuma 750 czy 1200 :) to jeden z najladniejszych ,niezawodnych i w miare tanich[ogólnie]sprzetow :D

a jest jeszcze gsx1400 tez za "niewielkie" pieniadze :banghead:

po prostu super!!!

PZDR

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inazuma 750 czy 1200 :banghead: to jeden z najladniejszych (...) sprzetow :banghead:

Podpisuję się pod powyższym oburącz i obunóż. Inazuma zawsze bardzo mi się podobała - miałem niejedną okazję się naślinić na jej widok, gdy bawiłem w jej ojczyźnie. Niewykluczone, że następnym motocyklem, którym chciałbym jeździć po Bandicie, byłaby właśnie mniejsza Inazumcia; trzeba by tylko sprawić sobie jakąś szybę akcesoryjną. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...