Skocz do zawartości

Kamerka na moto (kamera)


Rekomendowane odpowiedzi

kamery o ktorych pisałem powinny być za ok tydzień max dwa. naggram coś i zapodam filmy, ocenicie sami.

 

Są w necie nagrania z tej kamerki - np. tu

 

http://www.youtube.com/watch?v=cRl_MQL2FhE&feature=related

 

Jak dla mnie jakość jest bardzo dobra.

Edytowane przez drzewo

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, są dostępne ale YT jednak daje kompresje a jak bede miał to w ręku wtedy obejrzę nieskompresowane i podzielę się w rażeniami.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaufałem go pro i porównując do innych kamerek - kolega ma contour HD, to nadal będę ufaćgo pro i polecać wszystkicm go pro

 

 

teren:

 

 

szosa:

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, zamówiłem tego Patriota, i niestety koleś już to kurierem wysłał. Co robić? Od razu odsyłać czy będzie to działać? Widzę że sprzedają zestawy GoPro plus właśnie ta karta, więc chyba będzie banglać ? Kamerkę będę miał dopiero koło środy.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, zamówiłem tego Patriota, i niestety koleś już to kurierem wysłał. Co robić? Od razu odsyłać czy będzie to działać? Widzę że sprzedają zestawy GoPro plus właśnie ta karta, więc chyba będzie banglać ? Kamerkę będę miał dopiero koło środy.

 

o sprawdz ta karte, nejwyzej odeslesz.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

http://www.groupon.p..._0_0_184&a=1661

 

widzieliście to? kurcze, kuszące...

To kup sobie gopro na raty... 24x66 zł = 1584 Takie kuszące?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - umiem policzyć, ale:

1. nie muszę tych 1300 zł (bo za tyle najtaniej znalazłam) wykładać dzisiaj, tylko w ratach - mniejszy ból

2. dodatkowo 666 minut miesięcznie do wszystkich sieci rekompensuje niejako te 66 zł abonamentu...

dla mnie kuszące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z nas jest obarczony :) hobby pt. filmowanie? Na moto to wiadomo właściwie jaka kamera (mała i lekka np. ta GoPro) ale mi chodzi o jakąś sensowniejszą do tego żeby nakręcić film z wakacji itp. A może kupić dobry aparat z tych które filmują. Ogladałam np. film zrobiony Panasonic-iem i jakośc była rewelacyjna. Ja mam jakąś przedpotopową Sony Hi-8 na kasetki, działa, nawet nieźle kręci ale przy tym co zobaczyłam z tego aparatu to nie ma żadnego porównania.

Ja generalnie maniaczką filmowania nie jestem i wole fotografię, a o aparacie z mozliwością filmowania pomyslałam pod wpływem właście tego Panasonica. Poza tym zawsze robiłam zdjęcia Olympusem i mam kilka obiektywów bardzo dobrych do systemu Olympusa, a Panasonic może z nimi działać (sprawdzone bo mój 14-54 olympusa świetnie pracował z tym aparatem, połączony redukcją olympusa :) ) I pomyslałam że może trochę to taniej wyjdzie ?

Ma ktoś z was doświadczenie w takich kombinacjach?

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedys trzaskalem tych zdjec, tak dzisiaj wogole sie fotografia nie bawie - za malo doskonala.

 

Z filmu czy to HD czy mini DV jestes w stanie zrobic foty klatka po klatce ( podejrzewam, ze z dobrej lustrzanki jednoobiektywowej tez, z tym, ze kamera jest o polowe mniejsza i bateria trzyma znacznie dluzej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie gopro na raty... 24x66 zł = 1584 Takie kuszące?

 

moim zdaniem dobra oferta bo telefonu i tak używasz i ponad 11 godzin na miesiąc to nie mało, tak wiec twoj przelicznik troche nie trafiony

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...