Skocz do zawartości

Kamerka na moto (kamera)


Rekomendowane odpowiedzi

Troll...

ja nie wiem czy to nie mój komp w pracy...

ale ja widzę lekkie zwiechy co kilka sekund na tych filmikach... = jakby logowała podczas zapisu...

 

 

16 sek 1 duzy przeskok w ujęcie w str słońca...

Edytowane przez Azmadan

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku w Bieszczadach mieliśmy zamontowana kamerę na moto za pomocą gąbki i taśmy. Efekt był całkiem niezły. Zamontowanie na sztywno przenosiłoby wszystkie drgania i nawet atofocus chyba nie pomoże.

 

Miales zamontowane na sztywno ? Jezeli nie to prosilbym o nieinterpretowanie. Mam montowana na sztywno i niema zadnych drgan !

 

Trolsky,

 

kamera ktora zamiesciles w linku wogole mnie nie przekonuje, zarowno kat objektywu znieksztalcajacy obraz jak i kiepski stabilizator obrazu nie daja tego co da zwykla kamera.

 

Na motocykl polecilbym mini DV, SD karta ( z najnowszej generacji ) lub z wbudowana pamiecia ( cena wali jednak na kolana ).

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kamery nie najlepsza - obraz jak z telefonu komórkowego.

 

No, jeżeli wystarczy obraz jak z komórki, to ATC3K to zdecydowane przepłacanie, na ebayu można kupić z Honkongu Mini DV MD80 za poniżej 100 złotych, wystarczy wpisać w ebaya "Mini DV MD80" :-)

 

O, na przykład tutaj: http://cgi.ebay.pl/Mini-DV-DVR-Sports-Vide...=item48391d9c75

 

Główny minus to taki, że ma wbudowany akumulatorek i nie można nagrywać i ładować jednocześnie, poza tym to tanie i działa, spokojnie mieści się do kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem w necie coś takiego:

http://www.ibood.com/pl/pl/product_list_co...awem_sportowym/

 

Po obrazkach bardzo podobne do tego urządzenia w powyższego tematu.

Miał ktoś jakieś doświadczenie z tym?

Na razie lece na uczelnie, więc nie mam czasu się przyjrzeć, zrobię to po powrocie. Bo zakup czegoś takiego mnie dość mocno zainteresował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

 

Jako że wpadło troche grosza, postanowiłem kupić kamerkę na motocykl/narty.

 

Wybór padł na Contour HD oraz Bullet HD, budżet to do 800zł max.

Skłaniam się ku contorowi, lepsza jakość obrazu itd ale mniej mocowań w zestawie.

 

Co sądzicie?

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Contour HD oraz Bullet HD, budżet to do 800zł max.

Skłaniam się ku contorowi, lepsza jakość obrazu itd ale mniej mocowań w zestawie.

 

Na narty napewno Countur bedzie lepszy, na motocykl niekoniecznie, podczas testow chlopakom wylamala sie obudowa kamery przy mocowaniu.

 

Bullet ma kosztowac 800,-pln'ow ?

 

http://www.ebay.de/ctg/Rollei-Bullet-HD-lite-Camcorder-Silber-/112174037?_dmpt=DE_Foto_Camcorder&_pcategid=11724&_pcatid=813&_refkw=bullet&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A6022&_trksid=p3286.c0.m14

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w Polsce 770 za zestaw RTR :

 

http://allegro.pl/ka...2152011029.html

 

 

Jako kamerka kaskowa i tank camowa contour czy właśnie bullet?

 

Gdzieś czytałem że bullet ma problemy z nagrywaniem i płynnością. Ile w tym prawdy, nie wiem.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Contour - wystarczy wejść na YouTube i porównać jakość wideo. Contour ma o wiele lepszy obraz, a do tego wyższą rozdzielczość. Za 800 PLN można też kupić GoPro 1.

Edytowane przez drzewo

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w Polsce 770 za zestaw RTR :

 

http://allegro.pl/ka...2152011029.html

 

Ale kto kaze Ci kupowac w PL ? Europa juz jest !

 

Zdecydowanie Contour - wystarczy wejść na YouTube i porównać jakość wideo. Contour ma o wiele lepszy obraz, a do tego wyższą rozdzielczość. Za 800 PLN można też kupić GoPro 1.

 

Countur ma zdecydowanie lepszy obraz, bez jakichkolwiek problemw moze komkurowac z Gopro, czy Hero ( nie Hero 2 ) ale ta ich obudowa, jedna kamera mi sie juz wylamala, ( co prawda mini DV ) ale zgubic kamere za 200,- € to juz naprawde boli.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z tymi pieprzonymi mocowaniami, ma to otwór na stojak? (Contur) ?

 

Na to pytanie nie jestem Ci w stanie odpowiedziec, musisz poszperac w necie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma... 100zl za adapter... Bandyctwo.

 

W sumie w zestawie do kasku da się przyczepić, ale do tank cama trzeba dokupić cholerstwo na przyssawkę za 170 złociszy.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.actioncameras.co.uk/drift-hd-action-camera

 

a co bys powiedział na takie coś? niedługo bedzie dostawa identycznych. koszt powinien się zamknąć wlasnie w okolicy 800zł

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...