Skocz do zawartości

Kupilem Transalpa


zalmen3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje :)

Witam w gronie posiadaczy Transalpa :notworthy:

 

Piszesz, że mułowaty?To zależy do czego porównujesz, kręć go pod czerwone pole, ja często śmigam w towarzystwie ścigów i nie jest tak żle, z tą różnicą że koledzy po 300 km po naszych dziurawych drogach Są wytrzaskani i pokrzywieni, a pozycja na Transalpie i zawieszenie jest na tyle komfortowe że mógłbym jechać dalej bez bólów pleców...

Jeszcze raz gratuluje sprzęta, wkrótce pewnie docenisz zalety turystycznych enduro

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim :notworthy: Narazie Trampek chodzi dobrze, przed chwila wrocilem z malego wypadu w teren (taka przejazdzka polnymi drogami dookola wioski) i jestem pod wrazeniem :) Juz sie nagrzalem, ze przy pierwszej okazji (czyt.: wolnej gotowce) nabede jakis stroj do jazdy lesno-polowej i czesciej bede goscil na pobliskim poligonie :)

Dokonalem tez malych obliczen:

Trampek w drodze z Krakowa do Wroclawia (+ przejazd przez Wroclaw w srednich korkach) na autostradzie i przy predkosci pomiedzy 110 a 140 km/h spalil 5,92 litra na 100 km. W dalszej trasie, czyli od Wroclawia do nowego domu, przy predkosciach do 120 km/h, spalil 5,51 litra na 100 km - niezle ;)

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :wink:

Trampek to idelany sprzęt na nasze dziurawe drogi :biggrin:

 

Swoim jeżdzę od kwietnia b.r. Od tego czasu zrobiłem około 2000 km, w tym 300km w terenie.

 

Jestem w 99% zadowolony z tego motocykla.

Ten pozostały 1% to małe wady:

  • zbyt niska szyba (wkrótce zakładam wyższą, turystyczną :flesje: ),
  • trochę za niska kierownica,
  • słaby dół przy jeździe we dwie osoby i z bagażem.

Życzę bezawarynej jazdy :biggrin:

 

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]zbyt niska szyba (wkrótce zakładam wyższą, turystyczną :biggrin: ),

[*]trochę za niska kierownica,

Hyhy :biggrin: Ten egzemplarz ma:

[*]podwyższoną szybę MRA

[*]podwyższoną kierę

Mówiłem Ci Zalmen że to dobry interes :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci Zalmen że to dobry interes

Eeech, alez ja ani przez chwile nie twierdzilem innaczej :wink:

Co do wad ktore mi juz sie ujawnily:

- utrudniuny dostep do podstawek (zarowno bocznej jak i centralnej)

- zbyt blisko przodu umieszczone podnozki pasazera (jak noga przy starcie zostanie troszke w tyle to stuka o podnozek, albo stope plecaczka :flesje: )

- gorace powietrze z chlodnicy kieruje sie wprost na prawe kolano (w tych upalach to prawdziwe utrapienie)

A dodatkowo moj plecaczek narzeka, ze nie moze znalezc sobie takiej pozycji, zeby nie stukac kaskiem o moj kask :biggrin: i ze troche ja podgrzewa wydech, ale zaraz potem dodaje, ze na pewno sie przyzwyczai jak troszke jeszcze pojezdzi :biggrin:

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodatkowo moj plecaczek narzeka, ze nie moze znalezc sobie takiej pozycji, zeby nie stukac kaskiem o moj kask :flesje: i ze troche ja podgrzewa wydech, ale zaraz potem dodaje, ze na pewno sie przyzwyczai jak troszke jeszcze pojezdzi :biggrin:

 

Pozdrawiam

 

Olać moto :biggrin: Gratuluje kobiety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wad ktore mi juz sie ujawnily:

- utrudniuny dostep do podstawek (zarowno bocznej jak i centralnej)

- zbyt blisko przodu umieszczone podnozki pasazera (jak noga przy starcie zostanie troszke w tyle to stuka o podnozek, albo stope plecaczka :) )

- gorace powietrze z chlodnicy kieruje sie wprost na prawe kolano (w tych upalach to prawdziwe utrapienie)

A dodatkowo moj plecaczek narzeka, ze nie moze znalezc sobie takiej pozycji, zeby nie stukac kaskiem o moj kask :flesje: i ze troche ja podgrzewa wydech ...

 

o :wink: i to jest chyba odpowiedni moment, żeby przyznać się do błędu.... :biggrin: i powrócić na jedyną słuszną drogę... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...