Skocz do zawartości

Moto gaśnie...


Logum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wypadku w moim Kawasaki GPX dzieją się jakieś dziwne rzeczy i nie wiem co to jest czy silnik mógł się zepsuć od wstrząsu nie był uderzony ani otarty. Sprawa wygląda następująco kiedy odpalam motocykl po 3 4 dniach postoju zapalam go na ssaniu aż się trochę nagrzeje gdy już wyłączę ssanie z zamiarem jechania wrzucam 1 bieg i motor szarpnie i gaśnie nie wiem co to jest bo gaśnie jak np. wrzucam bieg bez gazu, jak zrobię np. przegazówke i tak jak obroty spadają to wtedy da się wrzucić bieg i nie zgaśnie jak już się pojeździ sprzęgło spzęlo dział bez zarzutów tylko po postoju tak jakby spzregla nie było ale nie klei się bo sprawdzałem na wylonczonym silniku wrzucam 1 bieg i pcham do przodu jest ok spzreglo jest a jak chce ruszyć to gaśnie pomocy nie chce popsuć maszyny a wcześniej takiego czegoś nie było...POMOCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci ktoś kumaty sprzęgło wyreguluje.... :buttrock:

jak moto miało kraksę, to prawie na pewno jest to wina skrzywionej klamki sprzęgła, a jak nie, to może pancerz linki gdzieś został uszkodzony....

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewnosci mozna to oczywiscie obejrzec, ale dla mnie to nic sie nie dzieje, trzeba po prostu dac troche gazu jak sie rusza na prawie zimnym silniku i juz, bo sadze ze jak moto jest rozgrzane to wszystko OK z wkladaniem jedynki ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzegło jest hydrauliczne a czujnik stopki bocznej tu raczej niema nic do zreczy bo sprawdzalem reakcje na rozłożonej stopce i jest co inego. Myslałem ze moze sprzeglo zapowietrzone ale nie, na ciepłym silniku wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...