Skocz do zawartości

zalany simson


cinek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zalanego motora jeszcze nie mialem i mam nadzieje ze nigdy nie bede mial. A chodzi o to ze wczoraj zapomnialem zamknac kranika. Normalnie nic by sie nie stalo ale w zime kupilem nowy zaworek plywaka i okazal sie wadliwy. No wiec simson stal sobie cala noc a paliwo sie spietrzalo a doszlo do gardzieli i zaczelo wplywac do komory korbowodu. Przychodze po szkole a tu ZONK :banghead: nie da sie nawet kopnac. Odkrecilem swiece i kopnalem znowu. Z cylindra wyleciala doslowniefontanna benzyny. pokopalem chwile paliwa to chyba z litr stracilem bo tlumik tez byl pelny. Po jego oczyszczeniu na szczescie udalo sie odpalic. Po tej przygodzie na pewno juz nigdy nie zapomne zamknac kranika :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak chcialbym miec :banghead:

Uuuuu lipa jak nic, U mnie kiedys w jawce tez nie zakreciłem zaworek tez się nie zamknoł ale wszystko spłyneło odpływem od gaźnika po talezyku i pod moto nic ogólnie nie zalane ale 3 litry poszłoo się j*b znaczy bujac. teraz tylko uwazaj z tłumikiem zeby Ci się nie zachajczył bo ci pozmienia kolor jak kolanka w enduro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam zwykly kranik i czasmi zapominam zakrecic ale jest wszystko w poerzadku nawet po tygodniu ostatnio poszedlem i bylo oki. a myslalem ze juz pojezdzone mam i nawet lepiej zapalil bez sania bez niczego koplem i zlapal odrazu. a teraz to czasami specjalnie nie zakrecamzeby lepiej palil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A co zrobić gdy zostawiłem na noc odkręcony kranik i gdy przyszedłem ze szkoły ok godz 16 było pełno paliwa pod gaźnikiem i motor niechce odpalić wynieniałem świece próbowałem na goroąco i nic spod silnika kapie paliwo i niewiem co robić jak wiecie to odpisujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...