Skocz do zawartości

buractwo ,normalne wstrętne ,złośliwe buractwo...


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z 3miasta do słupska wiedzie droga przez małe trójmiasto kaszubskie: Rumię,Redę i Wejcherowo( w skrócie WRRRRR).

 

wiedzie 2 pasmówka, 2 jezdznie oddzielone pasem zieleni... jechałem sobie dziś do wejcherowa...

drogi puste co jakis czas(200-300m) auto na prawym pasie... i tu uwaga:

 

większość, z napotkanych aut(pojedyńcze na pustej drodze, jadące prawym pasem) na trasie gdynia-wejcherowo ,widząc mnie w lusterku- zjeżdzało na LEWY pas zmuszając mnie tymsamym do mijania go z prawej.

 

gdyby to było jedno auto, czy dwa ale ku*wa pięć czy sześć?!?!?!?!?

 

żadnych zjazdów w lewo(chyba ze gdzies duzo dalej), totalnie pusta droga...

 

normalnie wściekłe,zawistne,śmierdzące,zawszone, w natke szarpane BURACTWO. uwaga na rejestracje zaczynające się GWE...

 

 

na ich usprawiedliwienie dodam,ze robili to na tyle daleko ode mnie,ze nie musiałem gwałtownie hamować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś złego o Kaszubach słyszałem.... Czyżby miało się potwierdzać????

 

Pozdrówka

 

P.s.

Też nie rozumiem takiego postępowania. Znam ludzi, dla których zjeżdżanie motocykliście z drogi, to standartowa procedura poparta myślą "chcesz szybciej, to leć i nie pętaj się w mojej okolicy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu nie chodzi o motocykl, przyznam szczerze ze ja autem tez czasem zjeżdżam na lewy pas przy pustej drodze. Jeżdże często znajomymi ulicami i wiem gdzie są nierózności, koleiny, studzienki. W takich miejscach poprostu zjezdżam na lewo bo tam jezdnia jest zawsze w lepszej kondycji. Dopiero gdy widze ze ktos chce mnie wyprzedzic wskakuje na prawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Awful mieszkasz tutaj a Wejherowo ładujesz przez "ch" :banghead: .

 

Co do samego zajścia jesteś pewien że wszystkie rejestracje zaczynaly się od GWE??

Ja z takim zachowaniem spotkałem się akurat dzisiaj ale na naszej Obwodnicy jak zapinałem do Gdańska po 6 rano i jak wracałem po 15. Oczywiście nie wszyscy się tak zachowywali ale parę takich pustych czerepów się niestety trafiło - szczególne pozdro :banghead: dla pana z niebieskiego golfa IV kombi i białego eskorta. A rejestracje ich zaczynały się na GA, GD, GSP, GPU no i też GWE :banghead:

 

Choć jestem świeżak wśród braci motocyklowej to mam pewne spostrzeżenia. Porównując sytuację do ubiegłego roku mimo wszystko coraz więcej czterokołowców dostrzega nas na drogach i w większości przypadków starają się nie utrudniać, bynajmniej mi, życia na drodze. Pewnie że puste garnki się trafiają też. Ale na to już wplywu niestety nie mamy.

 

Awful, rozumiem że Cię to w q....ia, mnie też ale jak na chamstwo chamstwem będziemy odpowiadać to nic nie zmienimy w mentalności pustych garnków. Pewnie, że zawsze pozostanie jeszcze margines frustratów i kompleksowiczów ale tych może wyniszczy otoczenie....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pies ich wszystkich grzał... Nie masz sie co dziwić takiemu gamoniowi co w garniturze cały dzień popierdziela i ma nowego VW 1.9 TDi i podnieca się że to ma 130 KM A tu nagle moto z lewej strony co praktycznie nie musiałby używać nawet 4 biegu żeby go objechać. I widzisz w takim układzie koleś co przed chwilą spuścił się ze szczęścia jaki to ma sprzęt sciera się z rzeczywistością że może sobie nim wjechać w zad. Krew go zalewa i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzmen: tam droga akurat nowa a miejscami niemal nowa- asfalcik czysty i równy...

 

warrior: 4 na pewno było GWE, reszta nie wiem... a wejcherowo napisałem celowo, co by się to 'ch' i 'j' odpowiednio skojarzyło z wejchu*owem... bez kitu- zdenerwowali mnie.(nie obrażając normalnych mieszkańców- mam tam paru kumpli- zeby nie było :banghead: ). no i moja babcia jest z dziada pradziada kaszubem :banghead:... tylko ze dziadek spod lwowa ,a drugi dziadek gdzieśtam z ukrainy obecnej(ex PL)... ale 1/któraśtam kaszub jestem(i nie tylko dlatego,ze zjadłem kilku :banghead: ).

 

pewnie im o to chodziło- więc dopieli swego, ale nic na to nie poradzę. ja się staram na maxa nie utrudniac ruchu innych pojazdów- nawet jak wbijam na pole position na światłach zwiewam z tamtąd zeby czasem ktos nie poczuł mojej obecności...

 

 

 

btw złość mi juz przechodzi- własnie przeciągnąłem sobie obwodem 140-150 z gdańska do gdyni i mam banana na ryju... KOCHAM TO!!!!! :banghead::D chyba zaraz walnę sobie jeszcze rundkę... chociaz nawinałem dziś 200km po miastach...

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość, z napotkanych aut(pojedyńcze na pustej drodze, jadące prawym pasem) na trasie gdynia-wejcherowo ,widząc mnie w lusterku- zjeżdzało na LEWY pas zmuszając mnie tymsamym do mijania go z prawej.

normalnie wściekłe,zawistne,śmierdzące,zawszone, w natke szarpane BURACTWO.

 

Dlatego nie jezdze na dlugich - wole zeby mnie nie widzieli ....bez kitu . PAre razy podobne akcje mnie dobily . Im wiecej Cie widza tym gorzej dla Ciebie, ale czego sie spodziewac po obejrzeniu takiego programu jak dzisiaj - to zakladaja ze Ty juz jestes nerka na kolkach .

 

Wczoraj robilem te sama trase ...trza sie na wspolna jazde umowic ...GSy mi nie straszne :banghead:

Edytowane przez Zawalidroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może są po prostu zazdrośni?? albo większość z tych "miłych osób" za kierownicami zjeżdża na lewy pas widząc motocykl w lusterku bo sami marzą o tym żeby jeździć motocyklem i robią na złość. to jest tylko moja próba wytłumaczenia takiego zachowania ale zrozumieć tego to mi sie chyba nie uda...

no bo co to za frajda robić na złość komuś kogo sie nie zna i pierwszy raz na oczy widzi??

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, buraki są wszędzie. zwłaszcze teraz jest sezon na buractwo :)

we wrocławiu np. znajdzie się czasami taki, co chce ścigać się z moją virażką? z czym? z virago 535? nie kumam... ale i tak większość to kulturalni kierowcy, mało bardzo mam okazji do narzekania

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam odwrotnie :icon_question: :banghead: ;)

Jak tylko wyskakuję na główną trase, wszystkie puszki przede mną uciekają na pobocze ;) Dzisiaj jeden kolo w alfie (pewnie myślał, że chcę go wyprzedzic)leciał cały czas schowany na poboczu, dopiero jak się rozjechaliśmy na inny pas to wrócił na jezdnię.

Jeszcze zły motocyklista właduje mi się w bagażnik :) -tak se pewnie o mnie myślą. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buractwem jest pisanie takich postów, stary nie wiem jak ty jeździsz ale ja czasami 2 razy dziennie jeżdże trasą Gdynia -WejHerowo, i mi się takie rzeczy nie zdażają , a w sumie co z tego , wypisując takie dyrdymały ( i z takimi błędami!!!) chcesz się wyżalić?

Stary wyluzuj, nie jesteś sam i trzeba z tym żyć :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...