Skocz do zawartości

Niezły motorower


Prono
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja śmigam na 125 na motorower i poprostu uważam, że jak ktoś ma poukładane w głowie to da rade jeździć na takim moto. Co prawda moje moto nie poleci wiecej niż 130 no ale ma takiego buta, że go z pod dupy wysówa. Poprostu jeżeli kogos nie stać na A1 to kupuje taki motorek. Mnie nie było stać wiec kupiłem coś takiego. Ale np moi starsi nie kupili by mi 125/50 ścigaczacz, bo by sie bali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiedzą tylko poprostu enduro nie kojarzy sie odrazu z gośćmi którzy pocinają na kole przez miasto ponad 100km/h. 125 enduro mowie leci tylko 130, a ścigacz szedł by wiecej, no ale nie miał by tego "buta" na starcie, jak w enduro.

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolny zawalidroga na pewno spowoduje mniej szkód niż szybki zawalidroga :-P.

Tak tak to o mnie ^^

 

A tak serio to zgadzam się z opinią że wszystko zależy od rozumu i rozwagi na drodze.

Może być 15latek który będzie jeździł dobrze na 125 zarejestrowanej na motorower, a może się zdarzyć 18latek który rozwali się na 50ce.

Różnie to bywa.

 

Powiem ze swojego punktu widzenia. Uczyłam się jeździć na WSce 125 , a teraz jeżdże na 50. I dla mnie jest to strasznie wolno. Wręcz beznadziejnie.

Z tym że tamtym sprzętem jeździłam tylko w terenie, na wariata w sumie =P Tym jeżdże po ulicach.

I mimo tego że marudze że to mało to pewnie jakbym od razu wsiadła na 500 czy nawet 250 to wydawałoby się dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i to glupota zarejestrowac 160cmm na motorower bo jak cie policja zlapie przy 200km/h to dozywocie. ja tam bym posmigal bo pewnie fajne uczucie brac jakia CBR motorowerwm

Edytowane przez matik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby cie zlapali przy tej predkosci poprosili by prawojazdy na motoryckl.gdy nie masz masz karte motorowerową to 300-500zl plus 100zl za kazde przekroczone 10km\h.przeciez to nie ty rejstrujesz motocykl tylko panie zasiadające w wydziale komunikacji tak samo z przegladem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczal bym sie niezmiernie czy GS500 byl by lepszy od tej aprili :buttrock: a jak tak to niewiele ;]albo wcale :biggrin: niebierzemy pod uwagi zywotnosci silnika:PZ drugiej strony patrząc jakis lepek (doswiadczony) moze z pod swiatel wlasnie zrobic kolo dupy takiemu cwaniakowi na 500cmm3 bo są owi;]Co gdzies stana pod barem i sie smieja ze pierdziwakami jezdzimy;]A jak przejade na gumie kolo niego to kopara w dol.. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebierzemy pod uwagi zywotnosci silnika

 

dlaczego? zależy co kto woli. faktycznie, 125 w 2t daje niezłą frajde z jazdy, jak dochodzisz do wyższych obrotów to z pod dupy fajnie wyrywa, ale osobiscie to patrze na żywotność silniczka, dostępność części, cena czesci. i po prostu osobiscie nie mam jeszcze czterotaktu, najbliżej za ponad rok mam w planach,ale po przejażdzce wole dużo bardziej 4T, dlatego fakt- kwestia gustu, ale cuż temat o wymiataczu motorowerku wiec tylko tak wtracilem moje kilka słow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedzie spokojnie :wink:

Gadałem ze starszymi i nie pozwalają mi smigac 125/50 :biggrin:

Wolą dac kase na A1, szczegolnie, że ustawowo potem przy robieniu A masz 10 godzin teorii i płacisz połowe :biggrin:

 

A chociaz bede jezdził spokojnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...