Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Blisko, nawet bardzo blisko?? :wink:

Hmm strzelam dalej Mercedes C63 AMG, BMW M5, Audi RS4, Audi R8?? :cool:

Opel, VW... odpadają :clap:

 

Nie znam się aż tak na sprzętach, ale jeszcze jeszcze jest wiem takie Audi TT z dwoma silnikami... Nie wiem jak się to nazywa, ale może to ? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójstwo jest przestępstwem a przekroczenie prędkości wykroczeniem.

 

Schody zaczna sie tylko jak kogos rozjedziesz, zobaczysz wtedy jaki zarzut postawi Ci prokurator.

 

Swoją drogą to mam pytanie, czy Ty masz 26 lat czy 60?? Bo z twoich umoralniających wypowiedzi można się pomylić i wziąć Cię za dziadka a nie młodego człowieka.

 

Zolnierz, nie kazdy kto ma 26 lat dorosl do tego wieku, sa madrzy i rozwazni i sa powiedzmy sobie dziecinni.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody zaczna sie tylko jak kogos rozjedziesz, zobaczysz wtedy jaki zarzut postawi Ci prokurator.

Zolnierz, nie kazdy kto ma 26 lat dorosl do tego wieku, sa madrzy i rozwazni i sa powiedzmy sobie dziecinni.

 

;)

Człowieku Ty naprawdę masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem!! :notworthy: Koledze Boa chodziło o analogię, że przekroczenia prędkości i zabójstwa można dokonać tylko że oba te przypadki są nie zgodne z prawem. :) A tak na marginesie to jak spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelny to zostanie mi postawiony zarzut nieumyślonego spowodowania śmierci a nie zabójstwa(proponuje przytulić do poduszki kodeks karny) ;) !! Lubię czytać twoje wypowiedzi ponieważ mam niezły ubaw. I kto tu jest dziecinny?? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to jak spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelny to zostanie mi postawiony zarzut nieumyślonego spowodowania śmierci a nie zabójstwa(proponuje przytulić do poduszki kodeks karny) :flesje: !! Lubię czytać twoje wypowiedzi ponieważ mam niezły ubaw. I kto tu jest dziecinny?? Pozdrawiam.

 

Przekrocz predkosc - wykroczenie. Przekraczasz predkosc i wypadek ze skutkiem smiertelnym. I to wlasnie mialem na mysli, o zabojstwie nie bylo tu mowy, he, he.

 

No czytajac Twoje powiedzmy, ze jakas czesc forum :rolleyes:

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksrider- odpuść (jako i ja odpuściłem)... żołnierz i tak pokona Cię doświadczeniem... w czym to już chyba nie muszę dodawać :buttrock: :D ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dość. ostatnich kilkanaście postów dowodzi, że temat się skończył. o tym, ile która puszka może wyciągnąć proszę podyskutować przy piwie

ewentualne pretensje za zamknięcie tematu - na pw

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...