Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

140 szutrowa droga na moim enduro, z reka na sercu powiem ze jest 2 razy wieksza adrenalina niz kiedy jechalem 230 swoim Fazerem, ale ponoc harcore zaczyna sie na szosie dopiero przy 240 , za rok sie przekonam :icon_twisted:

 

Tak ogolnie to co to za osiagniecie ile kto pojedzie na prostej , przeciez nie potrzeba specjalych umiejetnosci do tego, po miesiacu na moto sam zrozumialem ze licza sie zakrety i tylko zakrety :)

 

Potem tak jest koles ma R1 na prostej wali 300 a w zakretach 60, ale pochwalic sie jakims glupim blondynom pod miejscowa knajpa moze ze zapier*alal tyle, hehe chcialbym widziec jego mine jak by go robil koles na torze na Aprilli Rs 125 :banghead:

Edytowane przez ZammeR_Poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrRat - a mnie się podoba filmik :)

 

 

Zawsze lubiłem popatrzeć jak jakiś ziomal lata na swoim sprzęcie :P

do tego z niedaleka jesteś... cza by gdzieś kiedyś wyskoczyć może :)

 

aaaa.. i co do filmiku jeszcze - najlepsze jest to że nawet jakbyś nie powiedział że to A4 Kraków-Katowice to bym się zorientował... i to nie przez znaki drogowe.. tylko przez te pieprzone słupki rozdzielające pasy i niekończąca się robota :D:D:D

 

Pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych filmik z A4.

http://www.youtube.com/watch?v=MMBJFZOznK0

POZDRAWIAM

Rzeczywiście ładnie się zbiera... :lalag:

To może i ja nagram film jak mój Fazer leci 250km/h :)

 

Lubię oglądać filmiki z jazd innych... Często wchodzę na youtube i sobie oglądam jak jeżdżą np. w Grecji gdzie jest dużo zakrętów :wink:

 

ponoc harcore zaczyna sie na szosie dopiero przy 240 , za rok sie przekonam ;)

Co Ty kombinujesz? :wink:

Zmieniasz Fazerka na coś większego? :biggrin:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Z moich obserwacji wynika że .... i zamontowania sportowego tłumika. .

 

ktore moze obnizy ci moc wiec jakos nijak z ta wieksza predkoscia moze nie wyjsc. Co do dotarcia silnika to sie moge zgodzic.

 

296 km/h ZZR 1200 - autostrada W-wa - P-ń

280 km/h XJR 1300 - gdzieś w Europie

 

wyjasnij mi prosze jak chcesz z 98 KM osiagnac golasem taka predkosc ?

 

w tescie mierzono ZZR 1200 i wiecej jak 276 jakos nie poszedl, kurde znow te przeklamania licznikow.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wyjasnij mi prosze jak chcesz z 98 KM osiagnac golasem taka predkosc ?

 

w tescie mierzono ZZR 1200 i wiecej jak 276 jakos nie poszedl, kurde znow te przeklamania licznikow.

 

:clap:

A kto powiedzial zze XJR byla seryjna???? Znasz nas by takie rzeczy wypisywac?? Jezdziles kiedys tym motocyklem?? Mysle ze nie...

 

a jezeli chodzi o ZZR to zapraszamy na jazde probna... jednak duzo zalezy od dobrego kierowcy, bo niektorzy hayabusa nie pojada szybciej niz 298 a drudzy dotra do magicznego ponad 300 - przyspieszajac nadal... wszystko jest kwestia podejscia do sprawy i tego czy ktos jest na tyle :clap: by tak pojechac

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak otworzyli odcinek autostrady ze Strykowa, pojechałam go obejrzeć i sprawdzić licznik - ledwo przekroczyłam 260 km/h bo na prawym pasie jechały ciężarówki i jakoś nie miałam pewności, że któraś nie zmieni nagle pasa... tak czy inaczej, tarmosiło nieźle i nie wiem o ile więcej dałoby się wyciągnąć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak otworzyli odcinek autostrady ze Strykowa, pojechałam go obejrzeć i sprawdzić licznik - ledwo przekroczyłam 260 km/h bo na prawym pasie jechały ciężarówki i jakoś nie miałam pewności, że któraś nie zmieni nagle pasa... tak czy inaczej, tarmosiło nieźle i nie wiem o ile więcej dałoby się wyciągnąć :icon_mrgreen:

Mądralińska :D , nie od dziś wiadomo że miotły są najszybsze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...