Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

270 km/h i to nie był max na angielskich autostradach nie ma gdzie polatać wszędzie ci fotki pstrykają nawet z wiaduktów :icon_twisted:

ale w sierpniu jadę do polski to go sprawdze na maxa :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swoją wypowiedzią (patrz wyżej) próbowałem kogoś z prowokować do ocenienia mojej postawy jako motocyklisty i niestety tylko MOTYLEK wypowiedział się na mój temat. W przeciwieństwie do koleżanki ja z przyjemnością spotkałbym się z Tobą na mieście. Pytasz po co ?? Po to tylko żeby zobaczyć jak Ty jeździsz swoją RR-ką. Krytykowanie na forum osób które przyznają się do szybkiej jazdy wydaje mi się śmieszne. Mam wielu kolegów którzy latają na plastikach i powiem jedno: jestem jednym z rozważniejszych. Może jest to spowodowane brakiem umiejętności i obawą przed szlifem ale tak jest naprawdę. I nie znam nikogo kto jeździ spokojnie na plastiku. Zaraz pewnie ktoś wyskoczy z tekstem że jak chcę jeździć szybko to na tor. Z miła chęcią uczyłbym się jeździć na torze…, ale niestety jedyny tor w naszym chorym kraju, jest w Poznaniu. Proponuje skończyć z tą obłudą. Czekam na komentarze. Z miłą chęcią podyskutuje z oponentami. :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swoją wypowiedzią (patrz wyżej) próbowałem kogoś z prowokować do ocenienia mojej postawy jako motocyklisty i niestety tylko MOTYLEK wypowiedział się na mój temat. W przeciwieństwie do koleżanki ja z przyjemnością spotkałbym się z Tobą na mieście. Pytasz po co ?? Po to tylko żeby zobaczyć jak Ty jeździsz swoją RR-ką. Krytykowanie na forum osób które przyznają się do szybkiej jazdy wydaje mi się śmieszne. Mam wielu kolegów którzy latają na plastikach i powiem jedno: jestem jednym z rozważniejszych. Może jest to spowodowane brakiem umiejętności i obawą przed szlifem ale tak jest naprawdę. I nie znam nikogo kto jeździ spokojnie na plastiku. Zaraz pewnie ktoś wyskoczy z tekstem że jak chcę jeździć szybko to na tor. Z miła chęcią uczyłbym się jeździć na torze…, ale niestety jedyny tor w naszym chorym kraju, jest w Poznaniu. Proponuje skończyć z tą obłudą. Czekam na komentarze. Z miłą chęcią podyskutuje z oponentami. :evil:

 

 

Masz racje ja też nie znam nikogo kto by spokojnie latał na plastiku :cool: Ja ze swojego pirwszego moto (kawa gpz 500) wypruwałem flaki nawet w mieście ale 190 nie udało mi się osiągnąć raz mi poleciała 200 ale musiałem ją długo bujać teraz wsiadlem na tysiąca i mysle ze 190 po miescie to na gumie :cool: ale staram sie tak nie robic.... nie chciałbym zamiatać swojego plastika z ulicy :bigrazz: no chyba ze warunki są sprzyjające :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swoją wypowiedzią (patrz wyżej) próbowałem kogoś z prowokować do ocenienia mojej postawy jako motocyklisty i niestety tylko MOTYLEK wypowiedział się na mój temat. W przeciwieństwie do koleżanki ja z przyjemnością spotkałbym się z Tobą na mieście. Pytasz po co ?? Po to tylko żeby zobaczyć jak Ty jeździsz swoją RR-ką. Krytykowanie na forum osób które przyznają się do szybkiej jazdy wydaje mi się śmieszne. Mam wielu kolegów którzy latają na plastikach i powiem jedno: jestem jednym z rozważniejszych. Może jest to spowodowane brakiem umiejętności i obawą przed szlifem ale tak jest naprawdę. I nie znam nikogo kto jeździ spokojnie na plastiku. Zaraz pewnie ktoś wyskoczy z tekstem że jak chcę jeździć szybko to na tor. Z miła chęcią uczyłbym się jeździć na torze…, ale niestety jedyny tor w naszym chorym kraju, jest w Poznaniu. Proponuje skończyć z tą obłudą. Czekam na komentarze. Z miłą chęcią podyskutuje z oponentami. :biggrin:

 

a o czym tu dyskutowac? 190 po miescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swoją wypowiedzią (patrz wyżej) próbowałem kogoś z prowokować do ocenienia mojej postawy jako ...jestem jednym z rozważniejszych. Może jest to spowodowane brakiem umiejętności i obawą przed szlifem ale tak jest naprawdę.

 

...I nie znam nikogo kto jeździ spokojnie na plastiku.

 

zaloz temat i moze da sie cos zrobic :biggrin:

 

Masz racje ja też nie znam nikogo kto by spokojnie latał na plastiku

 

az smieszne.

 

p.S. rozpedzic sprzet kazdy duren potrafi, wyhamowac juz niestety nie

 

:icon_eek:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Jak na razie to swoim ZX-6R wykrecilem 220 km/h a jeszcze mialo na prawde spory zapas. Zamierzam sprobowac szybciej ale na to jeszcze jest czas. Poza tym nie wiem jak Wy, ale mnie bardziej fascynuje przyspieszenie tego moto niz max speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...