Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, no to dozwoniłem się do Michała. Czuje się lepiej, noga złożona dobrze, co potwierdziły zdjęcia rentgenowskie. Stzrałkową kość ma skręconą na 4ry śruby i blaszkę, piszczel na 5 i blaszkę. Powoli wstaje, robi mikro spacerki. Jakoś egzystuje, choć jak wiadomo, szpitalne warunki trochę ponuro działają na ducha.

Jutro jadę do niego w odwiedziny. Powiedział, że w godzinach 10-14 można wpaść (od siebie apeluję o zrozumiały umiar w długości wizyty, nie chcę się rządzić, ale rozumiecie...).

Jesli ktoś jutro dysponuje czasem i może sie wybrać, to możemy się umówić jakoś przed 10 na miście siekierkowskim i pojechać do emba razem. Mnie trochę ogranicza czas, więc jade z rana (znaczy na tę 10). Będę tu zaglądał zorientować się czy i ile osób się pisze.

 

Uściślając: zbiórka jest o 9:30 na trasie siekierkowskiej, przed mostem, w stronę warszawskiej Pragi. Jadąc trasa w kierunku mostu mijamy pierwszą, małą zatoczkę (pomieści jeden samochód) i zatrzymujemy się na następnej, większej, oddzielonej od ulicy bariera energochłonną. Jest ona wystarczająco duża by pomieścić TIRa z naczepą. Nie trudno ją zauważyć.

 

Jak ktoś wie jak dojechać, a na 9:30 przyjechać nie może - niech jedzie na własną rękę rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ;)

 

O ile dobrze kojarzę to Embe 13 lipca ma swoje 24 urodziny. Czy ktoś wybiera się z życzeniami do niego :banghead: Jeśli tak to może niech każdy kto nie da rady podjechać do niego złoży mu życzenia w tym temacie, a potem się to wydrukuje i pokaże Michałowi :)

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMBE, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 24 URODZIN.

POGODY DUCHA I SZYBKO WRACAJ DO ZDROWIA!!!!!!!!

 

P.S. PIĘLEGNIARKE JAKĄŚ WYRWIJ NA TE URODZINY, CO BY NUDNO NIE BYŁO :flesje:

 

I ja również składam życzenia - zdrowiej szybko ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro tak to hepi berzdej, embe ty stara dupo :icon_mrgreen:

Zdrowie jak czytam wraca, więc pozostaje mi życzyć wykorzystania rosnącej formy fizycznej w towarzystwie niewiast i zawsze tylu życzliwych ludzi dookoła jak na 4um :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...