Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie dzwignie ASV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Te klamki nadają się do kierownic bez pełnych handbarów.

Zakładanie ich przy zamontowanych pełnych handbarach nie ma sensu, gdyż i tak mogą się połamać - przy upadku habdbar mimo wszystko pręży i złamie końcówkę dźwigni.

Tu chodzi o sytuację, gdy nie ma w ogóle osłon na kierownicy, dopiero wówczas te dźwignie będa spełniały swoją rolę dzięki temu, że tak elastycznie się wyginają.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Wejdzcie na stronke producenta, maja takie klamerki co sluza zamiast poluzowania chwytu klamki na kierownicy. Zobaczcie bo ja kiepsko wytlumaczylem http://www.asvinventions.com/RotatorClamp/

 

Niezły patent!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebayu mozna juz sobie wyczaic za 10 $ a nie taka cene jak koles sobie zyczy :/ (plus koszt przesylki . .. ale to i tak znikoma cena jak jest sie w usa)

 

pzdr.

10 dolcow to jest dla picu wystawione wylicytujesz za wiecej plus trzeba dodac ok 30 dolarow transport i czekac trzeba ponad 2 tygodnie wiec nie wiem czy sie oplaca.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych dzwigni to moze i by sie to sprawdzalo ale jedna rzecz mnie martwi:

 

Ta dzwignia wygina sie na boki, czyli do przodu i do tylu, no ale czy wygina sie w gore i w dol?? Nie i pewnie przez to moze peknac... Ja bym handbary wolal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Yamaszce miałem zamontowane seryjnie klamki z jednym mechanizmem przeciw ich złamaniom.

Przy upadku przesuwały się do góry jakby z częścią mocowania po czym wracały na swoje miejsce.

Ale mi to średnio pasowało czułem jak by za małą ich sztywność, trudno to trochę wytłumaczyć.

 

Ja jakoś nigdy nie miałem problemu z łamaniem klamek może dlatego, że mam je zazwyczaj poustawiane i poprzerabiane po swojemu i nie wystają poza kierownice.

A robię to dlatego, że strasznie drażni mnie orginalny kształt szczególnie dźwigni sprzęgła.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Yamaszce miałem zamontowane seryjnie klamki z jednym mechanizmem przeciw ich złamaniom.

Przy upadku przesuwały się do góry jakby z częścią mocowania po czym wracały na swoje miejsce.

Ale mi to średnio pasowało czułem jak by za małą ich sztywność, trudno to trochę wytłumaczyć.

 

Ja jakoś nigdy nie miałem problemu z łamaniem klamek może dlatego, że mam je zazwyczaj poustawiane i poprzerabiane po swojemu i nie wystają poza kierownice.

A robię to dlatego, że strasznie drażni mnie orginalny kształt szczególnie dźwigni sprzęgła.

 

W swojej Yz250f mam dokladnie to samo.. Ksztalt klamki sprzegla doprowadza mnie do szalu.. :D hamulec jest jakos normalnie zrobiony, a sprzeglo kurde jak zupelnie z innej bajki ;/ Ja przesuwam mocowania dalej na kierownicy tak aby wlasnie nie wsytawaly poza kiere i mam dosc mocno dokrecone mocowania do kierownicy... Jak narazie nic sie nie lamie, moze to dlatego ze mam listki zalozone ?:buttrock: Moze mi sie jakos farci poprostu ale wyglebilem juz przynajmniej po 20x na kazda strone i klamki mam prosciutkie, nic sie nie powyginalo, zadnych luzow, stukow pukow... No coz... moze to Yamaha poprostu :buttrock:

 

pozdr :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dolcow to jest dla picu wystawione wylicytujesz za wiecej plus trzeba dodac ok 30 dolarow transport i czekac trzeba ponad 2 tygodnie wiec nie wiem czy sie oplaca.Pozdr

 

pisze jesli jestes w usa.. wiec Ci powtorze koszt nie jest wysoki , wiem bo zamawiam pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...