Skocz do zawartości

Co zrobić aby szedł mi ogień z rury ??


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że to bajer "na szpan", bo po cholerę. Mi sprzęt służy do jeżdżenia, jak Tobie do szpanowania, spoko. Postaram się pomóc.

 

Ogień idzie w dwóch przypadkach:

- za późny zapłon (im mniej tłumika, tym lepszy ogień), jednak sprzęt nie będzie jeździł w 100 dobrze. Za późny zapłon to przecież usterka.

- jak masz kluczyk, czy innego rodzaju włącznik zapłonu, daj wysokie obroty i wtedy wyłącz zapłon i włącz. Paliwo podane z gaźnika nie zostanie spalone, wleci do wydechu i po ponownym włączeniu zapłonu pieprznie. Nie wiem, czy Ci się to uda.

 

Szkoda Jawki, ale to Twoja jawka. Jak chcesz poszpanować sensownie, to naucz się dobrze jeździć, zrób sprzęta, żeby nie kichał, nie psuł się, dbaj o niego. Wtedy wzbudzisz podziw i uznanie. Strzelając z wydechu wzbudzisz złość, a u motocyklistów politowanie i szyderczy uśmiech. Poza tym zmniejszysz żywotność swojego szpanerskiego potwora.

 

Pozdrówka dla szpanerów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz żeby ci ciągle jak to napisałeś ogień nap**dalał to wsadz sobie tam palnik

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku to nierealne jak ci juz tu pisali nie warto kombinowac z zapłonem bo to zmniejsza moc i szybkosc. nie radzie ci tez kombinowac w ten sposob przy motorze bo jak jestes niedoswiadczony to dlugo nie pojezdzisz... :?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...