Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

moze ktos z Was znalazby miejsce w garazu dla malutkiej fzr

Cześć Grzegorzuuuuu ;) musisz wpaść na nasze spotkanie :lalag: np.jutro to takie szczegóły jak skład ekipy siatkarskiej :D (jak to brzmi poważnie ha....) czy miejsce w garażu można dograć .Zapraszamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grzegorzuuuuu :banghead: musisz wpaść na nasze spotkanie :icon_mrgreen: np.jutro to takie szczegóły jak skład ekipy siatkarskiej :icon_eek: (jak to brzmi poważnie ha....) czy miejsce w garażu można dograć .Zapraszamy :banghead:

 

czesc

 

no wiem...wiem-to taka prosba w desperacji, haha, byla-jakos tak sie ostatnio porobilo ze prawie nie mam czasu wolnego wiec wyjscia wieczorami sa dla mnie nieosiagalne-ale sprobuje

tak ze dwie godzinki w tygodniu bym urwal na siatke...

zreszta w taki, czy inny sposob znajde miejsce na moto - to spotkamy sie na tych naszych trzech ulicach na krzyz wkrotce

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem!

Nazywam sie Michal, jestem z Dabia.

Od jakiegos czasu czytam sobie cichaczem forum. Raz Gitta mnie chciala przywolac do tablicy, ale sie nie dalem - uznalem zem jeszcze nie godzien sie odzywac.

Ale w ostatnim tygodniu nastapily dwa wydarzenia, ze nie wytrzymalem i musze sie pochwalic :]

- Zdalem teoretyczny na kat. A - niby mala rzecz, a cieszy... Tu gdzie zdawalem nie mozna niestety od razu teorii i praktyki, ostateczne rozwiazanie mam 13.07. Niezla data...

- Kolega 'dal mi sie karnac' ze Szczecina do Inska swoja Shadowka. Pierwszy raz jechalem gdzies dalej niz po centrum miasta i bez instruktora. Przezylem 120 kilometrow euforii i banana z ust nieschodzacego. Przy okazji odkrylem, pewno dla was banaly, ze TiRy robia niezla zawieruche i ze latajace robactwo przy odpowiedniej predkosci w kasku bez zuchwy moze zabolec :wink:

Mam te dwadziescia kilka lat, a caly ten czas zylem sobie w nieswiadomosci ze taka przyjemnosc jest w sumie na wyciagniecie reki. Straszne! :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te dwadziescia kilka lat, a caly ten czas zylem sobie w nieswiadomosci ze taka przyjemnosc jest w sumie na wyciagniecie reki. Straszne! :wink:

Pozdrawiam!!

 

No witam witam!Gratuluję zdanego egzaminu.uczucie które ty miałeś przez 120km jest kazdego dnia gdy wsiadam na konika.To co teraz zakupujesz cos?Jest w szczecinie wsrod swoich do sprzedania 5 motocykli.jak cos to pisz dam ci na te osoby namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam te dwadziescia kilka lat, a caly ten czas zylem sobie w nieswiadomosci ze taka przyjemnosc jest w sumie na wyciagniecie reki. Straszne! :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam!!

 

... i jak już raz zaczniesz, nie będziesz mógł przestać! :icon_mrgreen: :wink: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Czółeczko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc i czolem!

 

Nazywam sie Michal, jestem z Dabia.

 

Raz Gitta mnie chciala przywolac do tablicy.

 

teorii i praktyki, ostateczne rozwiazanie mam 13.07. Niezla data...

 

 

 

Elo!!! :wink:

Wiesz Gitta to każdego przywołuje więc nie ma z czego sie cieszyc:D

A te ostateczne rozwiązanie nie mogłeś sobie zrobić na 12,07??;] byśmy się już na egzaminie spotkali :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich sympatyków i użytkowników :"Halo Szczecin"

Zapewne wszystkim wam ciśnie sie na usta pytanie: co do licha robi na forum szczecinskim Poznaniak? :)

 

Pozwolcie zatem, ze sie przedstawie, a wszystko (no prawie) bedzie jasne.

Tomasz Nowaczyk

Lat 32

miejsce zamieszkania Poznań

Obecnie ujeżdżana maszyna GSF1200S (+ MZ ETZ 150 w rezerwie)

 

A teraz dlaczego Halo Szczecin

Wszystko zaczyna sie na zlocie w Gdyni w roku 2003, kiedy to poznalem troje czadowych Szczeciniakow tj Bandziora, Ade oraz Dizla. A potem juz się potoczyło z górki, zloty w Polanowie oraz w Ochli koło Zieloner Góry. Niektórych forumowiczów znam z widzenia, niektórzy może mnie kojarzą.Tak, czy inaczej pozdrawiam wszystkich. :)

Jeśli w tym poście są jakieś błędy, to proszę o wybaczenie, po prostu piszę coś takiego pierwszy raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dlaczego Halo Szczecin

Wszystko zaczyna sie na zlocie w Gdyni w roku 2003, kiedy to poznalem troje czadowych Szczeciniakow tj Bandziora, Ade oraz Dizla. A potem juz się potoczyło z górki, zloty w Polanowie oraz w Ochli koło Zieloner Góry. Niektórych forumowiczów znam z widzenia, niektórzy może mnie kojarzą.Tak, czy inaczej pozdrawiam wszystkich. :)

Witaj - wydaje mi sie że znamy sie z zeszłorocznego Polanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dlaczego Halo Szczecin

Wszystko zaczyna sie na zlocie w Gdyni w roku 2003, kiedy to poznalem troje czadowych Szczeciniakow tj Bandziora, Ade oraz Dizla. A potem juz się potoczyło z górki, zloty w Polanowie oraz w Ochli koło Zieloner Góry. Niektórych forumowiczów znam z widzenia, niektórzy może mnie kojarzą.Tak, czy inaczej pozdrawiam wszystkich. :)

Jeśli w tym poście są jakieś błędy, to proszę o wybaczenie, po prostu piszę coś takiego pierwszy raz :)

 

No witaj!Jasne ze znamy i cie pamietamy!Srebrny Bandit!

Tomasz ma bardzo charakterystyczny "wąs".(Nie mylić z naszą Izą-Vizką:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kilka osob napewno juz mnie wizualnie kojarzy, bo pojwailem sie juz kilka razy na roznych imprezach.

Mam na Imie Michał, i jestem ze Słonka

Kon: Suzuki GSX 750 F

Wlasnie koncze 100dja i nie mam zbyt duzo czasu na latanie :D((, ale nadrobie straty :)))

 

Pozdrawiam wszystkich

 

 

Witam! Kilka osob napewno juz mnie wizualnie kojarzy, bo pojwailem sie juz kilka razy na roznych imprezach.

Mam na Imie Michał, i jestem ze Słonka

Kon: Suzuki GSX 750 F

Wlasnie koncze 100dja i nie mam zbyt duzo czasu na latanie :biggrin:((, ale nadrobie straty :)))

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witaj!Jasne ze znamy i cie pamietamy!Srebrny Bandit!

Tomasz ma bardzo charakterystyczny "wąs".(Nie mylić z naszą Izą-Vizką:)

 

Konkretnie to granatowy z charakterystycznym diabłem tasmańskim na kuferku tylnym. Reszta sie zgadza, wąs nadal pozostał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...