Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Czesc wszystkim motonitom ze Szczecina i okolic,..... mam na imię Sławek i zabawię jakiś czas w Szczecinie,

więc mam pytanie,.... czy macie tu u siebie jakieś miejsce gdzie można was poznać, napić się piwa i pogadac na jedynie słuszne tematy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

z tego co ja wiem, to w srody kolo 18-19 jest jakas knajpa kolo Carrefour'a (tego kolo Placu Kosciuszki w wielkim uogulnieniu) gdzie w sezonie spotykaja sie :crossy: Ale jakos nie mialem przyjemnosci tam byc, wiec moze ktos inny sprecyzuje o jaka miejscowke chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ta knajpa to KAROSERIA (a w zasadzie KAR<>SERIA) i spotykamy się tam w środy koło 19, oraz w inne dni tygodnia (szczególnie piątek i sobota, można powyć podczas karaoke albo posłuchać jakiegoś koncertu tudzież potańczyć).

 

Zapraszam w imieniu stałych bywalców :)

 

tu szczegóły:

 

www.karoseria.szczecin.pl

 

p.s. a tu dokładnie gdzie to jest

 

http://tnij.org/karoseria

Edytowane przez Africa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Serdecznie !

Mam na imie Mateusz

Lat : 18

Szkoła : Lo1

Miejce zamieszkania : Szczecin | Niedługo Dobra Szczecińska.

 

Motor... Był Skuter Peugeot Viva City... Ale nadszedł czas rozzstania... w obecnej chwili napaliłem się

na wspaniałe 4 Dziewczęta 3 mają na imie Yamaha jedna KTM... czas pokaże... ile kasy uzbieram przez wakacje...

 

Tylko jeszcze kilka przeszkód pokonać w postaci sprzeciwu rodziców... :banghead: I mam nadzieje że spotkamy się jak najszybciej na trasie.

 

 

http://img138.imageshack.us/img138/1895/cimg52353se.jpg

:notworthy: Życze Miłego Dnia. I Wyprawy Na Wolin... :notworthy:

 

siemanko

 

moja matka byla na maxa przeciwna kupnie motocykla. Wiesz jak to zalatwilem ( moze nie powinienen tego pisac..

jak juz mialem nazbierana kase .. kupielm motocykl na mojego przyjaciela i 1szy sezon smigalem motocyklem zerejestrowanym na niego.... " pozyczalem od niego motocykl...;) on naturalnie tez na nim smigal...po sezonie jak juz sie przezwyczaili , ze jezdze JAcka motocyklem .. przerejstrowalem go na siebie .. ale moja mama stala w oknie mieszkania jak wyjezdzalem i jak wracalem ... matki sie poprostu boja , ze sobie cos zrobimy (polamiemy sie albo cos w tym stylu)

ale badz dobtej mysli i ja wiem , ze znajdziesz sposob na swoich rodzicow , nie ty 1szy masz taki problem i nie ty ostatni ..

pozdro AbiV

Edytowane przez AbiV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich!

Jestem od niedawna szcześliwym posiadaczem Yamahy SZR 660 97', to mój pierwszy motor. Póki co szykuje go do pierwszego przeglądu i jeśli ktoś coś wie o tym motorku to proszę o kontakt, bo mam parę pytań.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich serdecznie!

 

Jestem z okolic Goleniowa.

Motocyklowa pasja była we mnie od dawien dawna...W związku z tym że pierwszy epizod mojej niekończącej się młodości trochę się wykoleił :wink: ...Wyruszyłem w podróż parę wiosen później..Mianowicie pół roku temu kupiłem pierwsze małe enduro-jako że kupowałem sam i nie miałem zbyt dużo pieniędzy - wyszła kicha :P

Teraz postanowiłem że kupuje drugie moto.Również enduro - lecz troszkę więcej mam do przeznaczenia.

 

P.S Nie urywam że jak by ktoś chciał pomóc przy kupnie, coś zaproponować to jestem zainteresowany. :bigrazz:

 

życzę wszystkim udanego sezonu :crossy:

Edytowane przez shaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Dołączyłam do Was bo i w moim życiu nadszedł ten szczęśliwy moment. W połowie kwietnia zapisuje się na prawo jazdy kat. A w Szczecinie. Znajomy mnie namawia na szkołe Adama Cieślaka i tam też pewnie się wybiore. Z jednej strony troszkę się boje, że sobie nie poradze, ale z drugiej strony już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie uda mi się polatać na własnym moto. Jest mi troszkę ciężko bo muszę wybrać kombi, kask, rękawice, buty, a za bardzo się na tym nie znam. Pierwszy zakup pewnie będzie nietrafiony, ale mam nadzieje że się wszystkiego naucze. To tyle jeśli chodzi o mnie. Trzymajcie kciuki żeby się udało, a spotkamy się gdzieś na drodze. Miłego dnia i szerokośći! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...