Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie !

 

 

Mam na imie Mateusz

Lat : 18

Szkoła : Lo1

Miejce zamieszkania : Szczecin | Niedługo Dobra Szczecińska.

 

Motor... Był Skuter Peugeot Viva City... Ale nadszedł czas rozzstania... w obecnej chwili napaliłem się

na wspaniałe 4 Dziewczęta 3 mają na imie Yamaha jedna KTM... czas pokaże... ile kasy uzbieram przez wakacje... :biggrin:

 

Tylko jeszcze kilka przeszkód pokonać w postaci sprzeciwu rodziców... :icon_razz: I mam nadzieje że spotkamy się jak najszybciej na trasie.

 

Jeżeli macie jakiekolwiek do mnie pytania... Zapraszam pisać słać maile :clap:

 

Zapomniałem dodać, że już za tydzień zaczynam prawko na moto... :bigrazz:

 

A Tutaj macie zdjęcie mojej byłej besti

 

http://img138.imageshack.us/img138/1895/cimg52353se.jpg

 

 

:icon_razz: Życze Miłego Dnia. I Wyprawy Na Wolin... :D

Edytowane przez Dominik Szymański
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Wszystko jest uzależnione od pieniędzy... ile zdąże zarobić podczas Wakacji.

 

Może dojdzie jeszcze jakieś dofinansowanie ze strony rodziców, ale to jest określając procentowo na poziomie 5%

 

Narazie uało mi się zgromadzić 2,5... czyli kropla w morzu potrzeb.

 

Po Głowie chodzą mi maszyny tego typu

 

* KTM LC4

* Yamaha TT

* Yamaha XT

* Yamaha WR

 

----------------------

Dodatkowo rozpatrywałbym :

 

* Kawasaki KLR

* Suzuki DR

 

-----------------------

 

Tutaj też pragne zaznaczyć, że nie musi to być pojazd z 2005 roku jakiś stary rumak na którym zaczołbym się uczyć... w celu podniesienia swoich kwalifikacji...

 

Walkie widze, że miałeś DR napisz mi na pw coś o tym sprzęcie...

 

Jeżeli już będe kupował sprzęt to i tak wystawie gdzieś temat, post żeby się spytać o opinie bardziej doświadczonych osób.

 

Serdecznie Pozdrawiam ! Życze Miłej Soboty - > Z Deszczem.

 

P.S. Dziękuje z Góry Za Miłe Przywitanie I Komentarze Na Mój Temat.

 

Dziękuje Sylwia Ciesze się, że Ci się podoba.

 

:D

Edytowane przez Makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko i wezlowato, nie kupuj Suzuki a zwlaszcza DR :D to raz...

a dwa, to daj mi numer swoich rodzicow, zadzwonie i powiem im co chce kupic ich osiemnastolatek i dlaczego maja mu w tym przeszkodzic... :( :D

 

a na powaznie, kup sobie kolego cos slabszego, naucz sie tym jezdzic i wtedy wsiadaj na 50-cio konne single, znacznie dluzej pozyjesz i o wiele zdrowiej :D i to mowie ZAJEBISCIE powaznie!

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Szukałem kilku słów otuchy i wsparcia... wiedziałem, że moge na was liczyć :crossy:

 

Uwierz mi, że mam poukładane w głowie... i czuje niesamowity respekt dla takich maszyn...

 

Sądzisz, że pojazd o poj. 250cc na sam początek starczy do nauki :D

 

Pragne zaznaczyć, że w większości chciałbym z nim szaleć po lesie etc.

 

Numeru i tak Wam nie dam :( a na ubezpieczenie mnie nie stać :crossy:

 

Karawar - ile kosztował KTM ?

 

Jestem w pełni świadomy, że lepiej stopniowo się uczyć i przechodzić na większe pojemności... ale nie uważasz, że jak wpadne na głęboką wodę szybciej naucze się pływac :D

 

Jakie Enduro Polecacie ? Tylko min 250 cc... Prosze... :)

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104291388 :D

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104754907 - Różnica aż dwóch tys. a jaka przepaść pomiędzy tymi KTM-ami

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104754907 - Taka Yamaha i jestem w 100% zaspokojonym mężczyzną :(

 

Pzdr ! Dobranoc

 

Edit :

 

Nom ok przeszedłem się po rozum do głowy, przepraszam, że to tak długo trwało ale nie było odpowiedniego rozmiaru ( tak małego ) nie kupie 650... ale 250 lub 350 cc stwierdziłem, że wzupełności mi wystarczy taki pojazd żeby się uczyć na nim. :crossy:

 

Pod koniec wakacji poprosze was o przysłygę... żebyście się zaczeli rozglądać... za Enduro wiadomo im więcej głów tym większe prawdopodobieństwo, że znajde coś fajnego.

 

Pzdr !

Edytowane przez Makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głębokiej wody to fakt. Albo się szybciej nauczysz pływać, albo utoniesz :-) Tak czy inaczej jak chcesz spróbować to i tak spróbujesz.

 

Na początek kup sobie coś taniego, żebyś nie płakał jak się zniszczy. Co do KTMa to dałem prawie 10 klocków, więc tanio nie było, ale nowe są jeszcze droższe :-)

 

Wracając do ubezpieczenia - to dobra rzecz - pomyśl o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az milo to przeczytac, mam nadzieje ze wytrwasz w postanowieniu, a 250 tez potrafi niezle sponiewierac :) zwlaszcza w lesie, oczywiscie mam nadzieje ze mowimy o czterosowowym enduro 250-350 a nie full crossie... :D

 

Jeszcze jedna, mysle ze bardzo wazna rada, te 2500 ktore teraz uzbierales przeznacz na DOBRY kask, buty i ochraniacze na kolana, kregoslup, barki i lokcie, jezeli zamierzasz jezdzic w lesie to beda to najlepiej zainwestowane pieniadze w Twoim zyciu :D

Zwlaszcza atestowany (czytaj FIRMOWY) kask, widzialem juz kilka akcji gdzie przy uderzeniu kask spadal z glowy (mimo zapiecia) jedno skonczylo sie uderzeniem w kraweznik i smiercia.

Nie pisze tego wszystkiego po to zeby Cie straszyc, poprostu wielu woli to przemilczec "zeby nie zapeszac" a to na prawde ratuje zycie... :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...