Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sie pochwale.. wiec wczoraj zdalem :icon_mrgreen: Zosal mi na pamiatke czepek higieniczny, przyda sie na jakis bal przebierancow, jak bym chcial sie przebrac za pielegniarke..

Marcins - jak tam? Pisales ze masz termin 12go. Mam nadzieje ze sie udalo.

 

Ze mna na placu stalo dwoch panow. Jeden jezdzi juz chyba 20 lat, a drugi 4 lata. Wychodzi na to ze ja jakis dziwny jestem ze najpierw robie prawko, a uczylem sie jezdzic dopiero na kursie :icon_eek:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie pochwale.. wiec wczoraj zdalem :icon_mrgreen: Zosal mi na pamiatke czepek higieniczny, przyda sie na jakis bal przebierancow, jak bym chcial sie przebrac za pielegniarke..

Marcins - jak tam? Pisales ze masz termin 12go. Mam nadzieje ze sie udalo.

Ze mna na placu stalo dwoch panow. Jeden jezdzi juz chyba 20 lat, a drugi 4 lata. Wychodzi na to ze ja jakis dziwny jestem ze najpierw robie prawko, a uczylem sie jezdzic dopiero na kursie :icon_eek:

 

Elo :] a udało mi się :] a nawet dwie katygorie odrazu co się nie spodziewałem bo A i B, czepek mi tez został na pamiątke. A tak szczerze mówiąc to nie spotkałem faceta który by się uczył jeździć dopiero na kursie:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze mówiąc to nie spotkałem faceta który by się uczył jeździć dopiero na kursie:>

 

moze to kwestia otoczenia w ktorym sie przebywa. nie mam wsrod znajomych motocyklistow, wiec nie mialem skad sie zarazic/poprobowac. w moim przypadku 'kopem' okazal sie wyjazd na kilka miesiecy do innego miasta w ramach delegacji. pojawil sie wolny, niezagospodarowany czas po pracy, zniknal problem rozpaczajacych rodzicow, wiec nabralem odwagi obywatelskiej na spelnianie marzen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Własnie zaczeła sie przygoda z moim pierwszym prawdziwym motocyklem.

Zaczynałem od komarków i skuterków i w koncu mam upragnionego gs 500 :clap:

 

witam i sie przyłaczam do was !!!!!!!!!!!!!! :biggrin:

 

Witam serdecznie. Kilka miesięcy temu zaczynałem bardzo podbnie :clap: Mam więc nadzieje na wspólną przejażdzke :lalag: Baw się dobrze na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Kilka miesięcy temu zaczynałem bardzo podbnie :) Mam więc nadzieje na wspólną przejażdzke ;) Baw się dobrze na forum.

 

Pozdrawiam

 

 

Pytanko znasz kogoś co mozna sie spotkac pojezdzic razem i wyjsc na piwko pogadac o motorkach i o zlotach??????? bym sie przyłaczył do jakis paczki co lubi sobie posmigac dla przyjemnosci??? jakies propozycje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko znasz kogoś co mozna sie spotkac pojezdzic razem i wyjsc na piwko pogadac o motorkach i o zlotach??????? bym sie przyłaczył do jakis paczki co lubi sobie posmigac dla przyjemnosci??? jakies propozycje???

 

 

Witam Cie !!! Jeżeli zapodasz takie hasło na forum to zawsze kogoś znajdziesz kto śmiga :) My w sobote lecimy właśnie do Starego Drawska tak dla przyjemności i dla winkielków i dla jeziorka i dla starych ruin zamku Drahim gdzie bedą akurat Templariusze ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko znasz kogoś co mozna sie spotkac pojezdzic razem i wyjsc na piwko pogadac o motorkach i o zlotach??????? bym sie przyłaczył do jakis paczki co lubi sobie posmigac dla przyjemnosci??? jakies propozycje???

 

No ba! Po to powstało Halo Szczecin :) Zapraszam do działu głównego. Odnośnie weekendu to może się uda coś na ten weekend wymyśleć ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi boys! Jestem Marek jezdze Savage i stad moj nick.Mieszkam obecnie w Anglii. Szukajac zlotow w Polsce trafiłem na rózne strony i tu na forum. To kiedy sie wybieracie gdzies? Dajcie znac jak cos.Bo jestem do konca miesiaca w Polsce a pozniej wracam do kraju wiecznego desczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ustowo obok Kurowa.Mam sporo pracy teraz bo budowa w toku a ja tylko jeszcze miesiąc będę.

Podziwiam dziewczyny jeźdzące a do tego jeszcze ty na kole.:)Moze na kawke sie umowimy?

Wiesz z tym kołem to taka ściema, co by fajnie było.

A na kawke nie moge sie umówić bo jeżdże na yamaszce a Ty na suzuki, a pozyczać specjalnie nie będziemy. :lalag: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...