Skocz do zawartości

Co jest lepsze ? (SUZUKI GS 500)


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się osobiście bardzo podobają obudowane GS-y (chociaż golasy też mają swój niepowtarzalny klimat), tak więc pewnie rozglądałbym się za limitowaną wersją oplasticzoną ewentualnie maszyną wyposażoną w owiewkę Five Stars.

Nie ma żadnych limiotwanych wersji GS-a są tylko akcesoryjne owiewki np. najczęściej zakładana firmy Five Stars. Dopiero od 2004 r. GS 500F ale to już nie jest GS 500E :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którzy to dokąłdnie ludzie z tych Tarnowskich Gór bo kupiłem "piekną" GS-e jesienią, tzw "igłe" Jak robiłem ostatnio lagi okazało sie ze była walona od przodu, prostowane lagi i spawana rama...

 

Już ją sprzedałem....- chociaż nie z tego powodu, bo chodziła swietnie- i prosto a spawana dobrze- ale fakt faktem ze igła to nie była.

 

 

Jeżeli ci sami moze damy na ich temat uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam jak jest z chlodzeniem ... Moj kolega ma golego GS-a i po jednej rundce po miescie musi sie zatrzymac bo motor sie gotuje, a tym bardziej wersja obudowana bedzie sie grzala.. No chyba ze ta kolegi jest jakas trefna albo on ją za bardzo meczy

A może gaźniki do regulacji? Silnik może się przegrzewać przy zbyt ubogiej mieszance.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

W gruncie rzeczy mam typowe pytanko, a że jestem nowym użytkownikiem i widziałem masę takich tematów (natomiast rzeczy która mnie interesuje nie znalazłem)... a więc here we go:

 

Pierwsze moto - GS 500 F - taki plan, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć danych czy z 188cm nie będe na nim wygladał jak na psie. :) Pytanie jasne - z góry dzięki za odpowiedź (niestety nikt z moich znajomych nie ma gs-a więc nie mam możliwości testu). :) :)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: Sorry za odgrzany topic.

Edytowane przez Luq1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No temat faktycznie z serii "wykopalisko" :|.

No ale odpowiadam.

GS500e i f gabarytowa sa w zasadzie takie same. Roznica to tylko owiewki w f-ce. Czyli nie ma znaczenia czy to e czy f, wiec bedziesz wygladal na GSie gorzej niz ja (smigalem na e), bo ja mam 185cm :). Przejezdzilem na takim motorku caly sezon - ponad 10kkm.

A ja wygladalem na nim tak:

http://zbyhu1.republika.pl/gs.jpg

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce kupic GSika do 5-6 tys.

I teraz mam pytanie do panstwa

Czy kupic zabudowanego czy nie?

Osobiscie mi sie podoba goludki :) Ale podobno ze jak jest zabudowany to mozna lepsze osiagi osiągnąc

Czy to prawda?

 

A nie lepiej kupić Honde CBR 600 F2????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżam temat potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Chodzi mi o malowanie silnika w Suzuki GS 500 Czy rocznik 1997r. miały jeszcze malowane na CZARNO. Proszę jeszcze raz o szybką odpowiedź znawców tego właśnie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...