Skocz do zawartości

Czy kupić nówka husqvarna TE 250 czy inny używany.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze znajomy kilka lat temu kupił Husaberga z salonu i po 2 miesiacach zepsuła sie skrzynia biegów i musiał robic z własnej kieszeni bo gwarancja 3miechy nie obejmowała skrzyni biegów. W polsce gwarancja to FARMAZON!! to jest oststni powód dla którego wybrałbym nowa mszyne. Ale w sumie co nowe to nowe :clap: Yamaha chyba faktycznie ma gwarancje :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił nową TE450 i dostał tylko taką gwarancję,że jeżeli coś mu się zepsuje w ciągu pierwszych 200km robią moto na ich koszt.

Wydaje mi sie ze mylisz pojecie gwarancji a rękojmi :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze mylisz pojecie gwarancji a rękojmi :icon_rolleyes:

no nie dziw sie bo w tym durnym kraju nikt juz nie chce dawac gwarancji tylko zasłaniaja sie rekojma wiec juz nieraz mowia ze jest gwarancja a zadnej karty nie podbijaja w sklepach :/ z tym ze rekoja jest nazucona prawem Polskim i sporo mozna sie domagac ale chyba nie w przypadku moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał nowej Husqi, to jeszcze za młody motocykl żeby wyeliminować z niego wszystkie wady fabryczne. Przykład: Markowi Przybyszowi na treningu na nowej Husce TE 450 pękła na pół guma łącząca gaźnik i głowicę... Prawdopodobnie od wibracji i gaźnika mocowanego w taki sposób że wszystkie wibracje szły na tę właśnie gumę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowej Husce TE 450 pękła na pół guma łącząca gaźnik i głowicę...

hehe nie głowice :-) a blok silnika. W enduro itp gumowy kruciec gaznika jest podłaczony do bloku a w starszych moto (np.MTX) do cylindra :-) to tak z mechaniki :-)

A pozatym husqvarna to bardzo ale to bardzo stara produkcja tylze ze niedawna ja włosi przejeli :-) nalezałoby sie tylko zastanowic czemu sa tak drastycznie tansze od konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie głowice :-) a blok silnika. W enduro itp gumowy kruciec gaznika jest podłaczony do bloku a w starszych moto (np.MTX) do cylindra :-) to tak z mechaniki :-)

A pozatym husqvarna to bardzo ale to bardzo stara produkcja tylze ze niedawna ja włosi przejeli :-) nalezałoby sie tylko zastanowic czemu sa tak drastycznie tansze od konkurencji

Modest dobrze napisał. Ty piszesz o 2t a rozmowa jest o 4t wieęc Modest ma racje.

Awarie zdażają sie w kazdym motocyklu, U nas znajomy wzioł nowego exc 450 i po 2-3tyg całe sprzęgło było do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił nową TE450 i dostał tylko taką gwarancję,że jeżeli coś mu się zepsuje w ciągu pierwszych 200km robią moto na ich koszt.

 

Od samego począdku odłączasz linke predkościomierza i po sprawie :icon_rolleyes:

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200KM albo jeden miesiąc więc se linke możesz odłączać.Ja bym ci Husky nie polecał za tą kase masz nowy sprzęt KTM,Yamaha na allegro gość ma z USA.

Edytowane przez Pacian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge to z chęcią dołącze swoje pytanie do tematu :icon_rolleyes: Czemu jest tak ogromna różnica w venie huski te 250 a yamahy wr 250.. ?? Może jakis spec. bedzie wiedział :biggrin::D :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge to z chęcią dołącze swoje pytanie do tematu :icon_rolleyes: Czemu jest tak ogromna różnica w venie huski te 250 a yamahy wr 250.. ?? Może jakis spec. bedzie wiedział :biggrin::D :]

 

 

a z tego powodu że na sprzęty wyprodukowane poza terenem uni są jakieś tam opłaty przy sprowadzaniu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...