Skocz do zawartości

Okleiny na crossa Scany !


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje zeskanowanych oklein na Yamahe YZ 2000rok i nie tylko - ewentualnie jakies dobre fotki oklein, będe niezmiernie wdzieczny za pomoc w znalezieniu. Mam zamiar sobie zrobic własne drukiem solventowym lecz niemam punktu zaczepienia.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to niewiem jak to drukują ale chyba ploterem - to wygląda jak z takich małych kropeczek druk - jak sito druk - jest tanszy lecz ni jest to jakość fotograficzna, tak czy siak na motor nadaje sie idealnie. Myślałem że ktoś ma może jakies scany to bym sobie tylko grafike pozmieniał na jakieś własne ale chyba będe musiał się pomęczyć i wymierzyć to jakoś sam. Efekt oczywiście zaprezentuje tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób na Allegro sprzedaje komplety naklejek na różne motocykle. Skontaktuj się z nimi, powiedz że prosisz o przesłanie rysunków mailem żeby zobaczyć jak to wygląda - powinni się zgodzić o ile nie powiesz że są Ci potrzebne do zrobienia naklejek własnym sumptem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek ! :icon_rolleyes: - już wiem jak zrobie. Zrobie zdjęcie kazdego elementu do oklejenia na moim motorku np. boczek z bakiem nastepnie obrysuje to w photoshopie zostawiajac sobie tylko te obszary ktore mozna okleic, nastepnie za pomocą googli wyszukam jakąś extra grafe - czachy, plomienie itp. i sklece to wszystko w programiku. a potem to tylko drukować i sie chwalić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

 

Jestem pod wrażeniem... Szok. Ja chcę coś takiego kupić, ktoś pomoże??

pzdr

 

Wiem bo mam tak zrobione pola numerowe i już się zaczynają zrywać w niektorych miejscach.

 

A z czego je masz zrobione? Bo jak z folii ekonomicznej, to się nie dziwię że wstrzępach... Sam coś takiego nie raz wycinałem. To jest dobre na 1 jazdę.

Tutaj stawiam raczej na porządna, grubą folię okleinową. Nawet nakleja się ją inaczej - na ciepło, najlepiej podgrzewając opalarką. Jak takie coś nakleisz na boczki, to szybciej wyrwiesz je wraz ze śrubami, niż okleina puści...

pzdr

 

Tu jest opisane jaka to jest okleina - porządna sprawa:

http://www.xgxracing.com/images/layers_material.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo tylko jak z trwałością takich oklein, prawdopodobnie po kilku glebach będą w strzępach.

Wiem bo mam tak zrobione pola numerowe i już się zaczynają zrywać w niektorych miejscach.

 

w sumie moj motorek juz okleilem sam i mimo gleb i ostrej jazdy folia jest prawie nie naruszona

nawet plastik boczny raz mi wyrwalo i wygieło o 90* i nic. Te okleiny które bede robił są na grubszej foli i zawsze mozna dac kilka warstw itd. ale mysle ze jaka by nie była to jeden sezon na 100% wytrzyma - niema bata :icon_rolleyes: chyba że ktoś na supermoto smiga i czesto slizgiem po asfalcie lata :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie zawsze podobalu skin's okleiny i mam zamiar sobie takowa sprawic ;) (jak klikniesz w tabeli na GRAPHICS to bede tez inne firmy oklein)

http://www.mxbike.com/catalog/Graphics+%26...stries?osCsid=e (zapomnialem linka wstawic :crossy: )

pzdr. :D

Edytowane przez NEKAONE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...