Skocz do zawartości

cos dla korokwych wymiataczy


WSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osatnio robiłam przelot za ZGreedem przez zapuszkowaną Warszawę i... kilka razy :icon_twisted: oczka zrobiły mi się wielkie ze zdziwienia :icon_mrgreen: Potem był wykład od zrzędliwej ciotki Agnieszki i wypunktowanie momentów kiedy widząc co ów młodzian wyczynia, modliłam się, żeby coś przypadkiem nie wyjechało stąd, czy stamtąd :icon_twisted: ...ale b.trafne porównanie Dziadygo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda się to fajnie ale wyobraźni to ten gość nie ma i żadnej kultury na drodze, żadnych zasad a to, że żyje zależy od jego szczęścia nie od umiejętnośći. Moim zdaniem to bierzesz pierwszego lepszego gościa wycinasz mu cały mózg i zostawiasz mu tylko komórki gdzie gaz, gdzie hamulec i jechać tam gdzie jest szczelina przynajmniej 50cm. No i taki gość pojedzie dokładnie tak samo jak ten.

A zapomniełem jeszcze o jednej komórce uwaga na niebieskiego koguta tam gaz nie. Koguta nie widać gaz tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl jazdy i wyobraźnia a'la Greedo

 

No to wyszło szydło z worka :)

 

A ja myślałem że tylko językiem tak szybko operuje, a tu zonk :)

 

Filmik był przy okazji rozprawy na temat Ghostridera.

 

 

 

Czytając i oglądając to wszystko nasuwa mi się tylko jedno zdanie na myśl:

 

FILTRZE PRZYBYWAJ BO PIERDOLCA DOSTANĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten idiota dlugo nie pozyje. Ciezko zliczyc ile czerwonych lyknal i chyba zapomnial ze podstawowym hamulcem jest przedni bo tylniego uzywac nie umie. Kij tam z puszkami najwyzej siebie rozwali ale nie patrzy na nikogo piesi, motocyklisci sa dla niego nie widoczni.

 

Nie rozumie jak mozna stwierdzac ze on umie jezdzic w miescie.

Dla was wyznacznikiem umiejetnosci jezdzenia w miescie jest taka jazda????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak się ma "trzydziestoletniego" GS400, to ciągle trzeba innym udowadniać :) :)

 

 

Bo moim sie da, nie ma lutowanych linek, krzywych i zacinajacych sie klamek, luzów na kołach, zepsutego tylnego hamulca, ma tarcze z przodu i kierunkowskazy. Cos pominąłem? Aaaa, kabli na wierzchu tez nie ma i rdzy :):D:D:D:D

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to na prawdę dbrze mu to idzie a wiado, że efektywniej jest zarzucać tyłem, niż przyhamowywać przodem, relax men :)

+1

 

tez mysle ze hamuje tylem dla adrenalinki bardziej niz dlatego ze nie umie przodem. tak czy inaczej koles jest nie zly :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ogladalem ten filmik i znajomy turek mowi ze to Istambul.....

:clap:

Też by się ku temu przychylał :clap: nawet jeśli nie to inne tamtejsze miasto

 

 

Pytanie do krytykujących "spóźnionego". Byliście kiedykolwiek w Turcji??? Zrobiliście tam na moto po mieście chociaż z 50km???

 

Ja po Istalbule zrobiłem (zaledwie) 150km i na początku byłem lekko przerażony tym co się tam dzieje na ulicach. Po parudziesięciu kilometrach można przywyknąć (człowiek się adaptuje i potrafi "przestawić" ze stylem jeźdżenia) i takie śmiganie nie jest czymś dziwnym. Co prawda 535 jest szersza i nie idzie na koło ale w korkach daje radę :)

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...