Skocz do zawartości

Daszek od kasku


Rekomendowane odpowiedzi

całkiem sie odłamał czy tylko pękł??

 

oddaj do warsztatu, w którym kleją zderzaki samochodowe :icon_razz: metoda trwała i może nie będzie widoczna :buttrock: mysle że za jakies 30-50 zł takie cos zrobią

 

no chyba że sam zrobisz lutownicą ale żeby było trwałe i w miare wyglądało to trzeba miec dużą wprawe

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
oddaj do warsztatu, w którym kleją zderzaki samochodowe metoda trwała i może nie będzie widoczna mysle że za jakies 30-50 zł takie cos zrobią

 

Ano dokładnie, zapłaciłem ostatnio 30 zł za spawanie połamanego daszku w Suomy, koleś położył w sumie coś koło 10 spawów, tak mocno wyrżnąłem głową w glebę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze myslalem ze daszek mocowany jest tylko na zaczepach, czsami dokladaja plastikowe srubki, kumpel raz ryjem polecial to daszek po prostu odpadl, znalazl go pare metrow od siebie pozniej;p podniosl wsadzil i bylo dobrze, ale to kask NOLANa, moze tylko oni maja takie patenty;p

nowego raczej nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
U mnie w Bielsku Białej za sklejenie np daszku badz plastiku metoda "spawania" koles bierze max 10zł wiec kwota 30 zł to przesada zalezy tez w ilu czesciach masz ten daszek pozdr

 

No wiadomo, że dużo. Tylko znajdź mi w Poznaniu takiego speca, co to spawa za 10 zł a zacznę z niego korzystać...

 

Ze spawaniem daszku jest tak - to naprawdę nieźle trzyma, jeśli zdecydujemy się na położenie spawów z dwóch stron pęknięnia. Niestety, jeśli daszek jest malowany, to wzór idzie w diabły, bo spaw trzeba zeszlifować. Inne rozwiązanie - zespawać tylko od wewnętrznej strony. Ja tak właśnie zrobiłem, pęknięć było mnóstwo. na razie spawy trzymają, zobaczymy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "spawałem" połamane plastiki sam. :icon_razz:

Dostałem kiedyś cieniutką siateczkę stalową ( jak sitko do mąki ). Wycinałem z tego odpowiedni pasek i za pomocą lutownicy oporowej ( tej co długi czas sie nagrzewa ) wtapiałem siatkę w plastik od wewnętrznej strony. Nawet się trzymało - proponuje spróbować na czymś do wyrzucenia. :buttrock: Wymaga to jednak pewnej wprawy coby całkiem nie zniszczyć plastiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś położył w sumie coś koło 10 spawów, tak mocno wyrżnąłem głową w glebę.

lepiej spawać daszek niż głowe :icon_razz:

 

proponuje spróbować na czymś do wyrzucenia.

ja próbowałem na starej obudowie od TV :buttrock:

 

a z tą siateczką też dobry pomysł i powobno swietnie trzyma - tylko że będzie bardziej widoczne niż normalny

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...