Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jena raz sie zdazylo........., no moze dwa ;)

 

nie raz... i nie dwa... :)

 

Nie pamiętam żeby jakiś zlot organizował Mirek.....

 

bo za czesto awarie masz ;p ps. no zlot to to nie byl...

 

No wiesz zawsze jesli sie spotyka wiecej niz 1 osoba (motocyklista) to mozna to nazwac zlotem :)- bo w sumie tak mozna nazwac zlot orgaznizowany przez Mirka ;), ale jesli nie pamietasz to odswieze Ci pamiec - zlot byl, byly 3 osoby (w tym takze Ty), ogladalismy razem final MS w pilce noznej :evil: itd. Ale do rzeczy 26.08 udowodnimy ze 3-miasto to tez zgrana ekipa :) ;) :biggrin:

 

ja z wami namecze wiecej nie chodze bo wy kibicujecie nie tym co trzeba... potem kur.. jako jeden z nielicznych (a moze i sam) cieszylem sie jak zabojady cos zmajstrowaly...

 

lej....lej...lej ile wlezie......ale do buzki:)...heheheheheh...zeby tylko na zmarnowanie nie poszlo (patrz:spoddnie,koszulka tudziez inne elementy garderoby)... :flesje:

 

no wlasnie problem ze Lechu to piwo wylewa wszedzie tylko nie tam gdzie powinno byc wylane....

 

ps.

co do zdjec... ale sie wszyscy nerwowi zrobili... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą mam prawo nie życzyć sobie, aby jakiś małolat pstrykał mi fotki i jeszcze zamieszczał je na necie :D I to bez żadnej dyskusji :crossy: :clap: :cool:

:wink:

Moze nie powinienem sie wcinac bo temat mnie nie dotyczy, ale w swietle prawa to kazdy ma prawo robic sobie fotki komu chce i publikowac je ;), a Ty jedyne co mozesz zrobic to zaslonic sie np. gazeta.

To tak w roli wyjasnienia :D

 

lej....lej...lej ile wlezie......ale do buzki:)...heheheheheh...zeby tylko na zmarnowanie nie poszlo (patrz:spoddnie,koszulka tudziez inne elementy garderoby)... :smile:

oki na zlocie calego browara wlewam Ci do buzki :D

 

no wlasnie problem ze Lechu to piwo wylewa wszedzie tylko nie tam gdzie powinno byc wylane...

Bedzie dobrze ;) a najlepiej niech ktos aparat wezmie i zrobi fotki ........:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie powinienem sie wcinac bo temat mnie nie dotyczy, ale w swietle prawa to kazdy ma prawo robic sobie fotki komu chce i publikowac je :D, a Ty jedyne co mozesz zrobic to zaslonic sie np. gazeta.

To tak w roli wyjasnienia :crossy:

 

Czy aby napewno:

Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:

1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych,

2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby napewno:

Art. 81. 1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:

1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych,

2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

 

 

ustawa Prawo Prasowe czyzby?:D.....mi sie moje nie podobaja..wyszlam zle..zadam zmiany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie powinienem sie wcinac bo temat mnie nie dotyczy, ale w swietle prawa to kazdy ma prawo robic sobie fotki komu chce i publikowac je :crossy: , a Ty jedyne co mozesz zrobic to zaslonic sie np. gazeta.

To tak w roli wyjasnienia :clap:

 

 

 

 

 

 

Wizerunek jest tak samo chroniony jak dane osobowe, po to aby zwykły czlowiek nie musiał chodzić wszędzie z gazetą :cool:

 

 

 

Ps Miruś wydaje mi się jednak, że znasz kobietę, której podobają się własne zdjęcia,

 

zresztą sama wrzuciłam co nie co na łącze, ale to była moja decyzja i nie chce aby ktoś kiedykolwiek robił to za mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corel najlepszym przyjacielem kobiety...albo jakis photoshop :crossy:

 

ps. ja chyba jeszcze nie spotkalem kobiety , ktora bylaby zadowolona ze swojago zdjecia ;p

 

 

Spotkales....w Sobieszewie kilka tygodni temu:)....mam kilka,ktorych sie nie wstydze,ale te z Zaspy toz to masakra jest.

 

Wizerunek jest tak samo chroniony jak dane osobowe, po to aby zwykły czlowiek nie musiał chodzić wszędzie z gazetą :clap:

 

 

 

Ps Miruś wydaje mi się jednak, że znasz kobietę, której podobają się własne zdjęcia,

 

zresztą sama wrzuciłam co nie co na łącze, ale to była moja decyzja i nie chce aby ktoś kiedykolwiek robił to za mnie :D

racja.To samo na ulicy dziennikarz,ktory sie Ciebie o cokolwiek pyta musi miec Twoja zgode na publiczne odtworzenie (np.w radiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej niech ktos aparat wezmie i zrobi fotki ........:crossy:

Nie ma sprawy ;P Tylko niech potem nikt na mnie nie krzyczy :clap:

 

 

corel najlepszym przyjacielem kobiety...albo jakis photoshop :D

ps. ja chyba jeszcze nie spotkalem kobiety , ktora bylaby zadowolona ze swojago zdjecia ;p

Jeśli jest dobrze zrobione to nie ma bata żeby się żadne nie podobało =P

Nie ma niefotogenicznych ludzi, są tylko źle zrobione zdjęcia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą!! :crossy:

 

no i mysle ze to jest powiod dla ktorego warto wypic browara przy najblizszym spodkaniu :smile:

 

 

Ps Miruś wydaje mi się jednak, że znasz kobietę, której podobają się własne zdjęcia,

 

 

wiesz... ja sie ciebie czasami boje.. to nie wim czy ty do konca kobieta jestes... ze wzgledu na tomka sprawdzac nie bede :D wiec poki co masz status kumpla ;p czyli.. nie jestes strona w tej sprawie :clap: hahaha

 

Spotkales....w Sobieszewie kilka tygodni temu:)....mam kilka,ktorych sie nie wstydze,ale te z Zaspy toz to masakra jest.

 

no to ja chce zobaczyc i te z sobieszewa i te z zaspy... ;p no musze miec jakies porownanie!!! :wink:

 

 

Jeśli jest dobrze zrobione to nie ma bata żeby się żadne nie podobało =P

Nie ma niefotogenicznych ludzi, są tylko źle zrobione zdjęcia :)

 

dajcie mi jakas modelke i bede cwiczyl do upadlego... zdjecia robic... znaczy... zeby nie bylo.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...