Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lechu.. obiecujesz i obiecujesz... zanim ty zrobisz sprzeta to pewnie ja swojego sprzedam :icon_mrgreen:

no ale dzialj !! dzialaj!!! :lalag:

Co ja moge za to ze mnie w teren ciagnie, ale mysle ze do konca wakacji przeloze opony. Wazna sprawa ze mam juz nawet kase na szosowe kapcie :icon_mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie pisz, mrągowo, okolice giżycka, mikołajki..czesto spoytkam się w ostródzie z ludźmi którzy jadą z wawy i jedziemy gdzie nas oczy poniosą..ostatnio w niektórych rejonach jest sporo odnowionych tras , jeździ się bardzo sympatycznie...a Ty ?

to jak będziesz w okolicach Giżycka, Mrągowa polecam się :icon_mrgreen: 601 948 114 ja jestem z centrum Mazur, samego ich środka i najpiękniejszego miejsca :icon_mrgreen: Giżycka czyli.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na forum od marca, a znam Ptaszyne,Andona i Mirka....nie chce mowic,ze tylko..bo sa naprawde rewelacyjni,ale to chyba kiepski wynik jak na 4 miesiace obecnosci w tym miesjcu

 

nie przejmuj się, ja tu od roku jestem (czasem coś napiszę nawet) i nie znam nikogo.. - a moze znam, ale nie kojarzę twarzy z nickiem forumowym...? kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac całego tematu mam tylko pytanie. W tym tygdniu bede na Helu, wiec do 3miasta mam niedaleko czy w weekend jest gdzies w gdansku organizowane jakies spotkanie dla motocyklistow ?? Jak tak to podajcie mi w jaki dzien, godzine i gdzie to jest.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac całego tematu mam tylko pytanie. W tym tygdniu bede na Helu, wiec do 3miasta mam niedaleko czy w weekend jest gdzies w gdansku organizowane jakies spotkanie dla motocyklistow ?? Jak tak to podajcie mi w jaki dzien, godzine i gdzie to jest.

 

pozdro

Trajka nie chce straszyc,ale ludziom,ktorzy tu mieszkaja ciezko sie zebrac....

hmm....moze gosc z innego miasta troche zmobilizuje,zeby nie dac plamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak będziesz w okolicach Giżycka, Mrągowa polecam się :icon_mrgreen: 601 948 114 ja jestem z centrum Mazur, samego ich środka i najpiękniejszego miejsca :lalag: Giżycka czyli.

oki..wpisuję Twój numuer do komóry ! do zobaczenia w trasie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac całego tematu mam tylko pytanie. W tym tygdniu bede na Helu, wiec do 3miasta mam niedaleko czy w weekend jest gdzies w gdansku organizowane jakies spotkanie dla motocyklistow ?? Jak tak to podajcie mi w jaki dzien, godzine i gdzie to jest.

 

pozdro

 

 

no w weekend raczej nie ma jedynie sa srodowe spotkania w gdansku brzeźnie:] chyba ze koleżanki i koledzy motocyklisci cos ci w weekend zorganizuja :icon_twisted: ci co maja cale sprzety nie rozbite :buttrock:

Edytowane przez chojrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas się poznać!

bardzo chętnie - będziemy dziś z rafaum-em na zaspie - czarny gpx i zielony zrx - dla rozpoznania (chyba ze mam wsadzić sobie czerwonego kwiatka w butonierkę :-))

a co do łykendu - w sobotnie wieczory grupki można spotkać na skwerze lub na monciaku, więc trajka666 - uderzaj do gdyni na skwar - tam zawsze ktoś sterczy :-) (jak nie motocykle to goście w golfach, hehe)

Edytowane przez helmet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...