Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co, opłacało się siedzieć przed telewizorem? :icon_mrgreen:

 

Spotkania na Zaspie mają się jednak nienajgorzej, muszę częściej wpadać :) A tak przy okazji to pozdrowienia dla wszystkich czytających, co to nie chcą się odzywać na 4um publicznym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, opłacało się siedzieć przed telewizorem? :P

 

nie smieszne !! kur..cze :) ale ja wierze w naszych kopaczy!!! POOOOOLSKA GOOOOLAAAA!!!!

 

 

Byłem :icon_razz: Jak na taką pogodę to trochę sprzętów było :clap:

A dla tych co oglądali mecz :flesje: Trzeba było lepiej na zaspe przyjechać :crossy:

 

co sie odwlecze to nie uciecze !! jeszcze andon bedzie mial okazje sie posmiac ze przyjechalem rowerem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie

 

mam takie pytanio prosbe do was :) z racji tego ze przyjezdzam na ;) jeden dzien do sopotu martwie sie gdzie zostawic moto na pare godzinek jak tam bede sobie oddychal waszym jodkiem :D i mam takie pytanie jest jakis tani strzezony parking blisko molo lub deptaka w sopocie?? mozecie mnie jakos nakierowac i doradzic cos??

bede jechal z Torunia wiec przez obwodnice i od strony Gdansk oliwa !!!

bede :biggrin: wdzieczny za wszelkie porady

 

oby tylko pogoda byla super bo mam straszna ochore zobaczyc jutro morze:)

 

dzieki pozdro

Ruleś

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sopocie niezliczoną ilość razy zostawiałem motocykl na chodniku przed monciakiem, w najbardziej ruchliwym punkcie miasta, nie raz i nie dwa stało tam sobie kilka godzin, często do późnej nocy i nigdy nikt mu krzywdy nie zrobił... także raczej spoko. Na parkingu strzeżonym nigdy tam sprzęta nie zostawiałem, ale w sumie gdziekolwiek się wybierasz w Sopocie, do większości miejsc jednośladem da się bez problemu dojechać... czasami po chodniku, czasami po ścieżce rowerowej trochę :) Sprawdzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zostawic u mnie na podworku... parking strzezony to to nie jest ;] ale moje moto stalo jakis czas i nic mu sie nei stalo ;0 alle to gdansk oliwa.. wiec do sopotu bys musial jeszcze dojechac np skm [ 5 minut z buta ode mnie]

 

 

wielkie dzieki jakos osbie poradzilsmy zalatwilismy szybki nocleg w akademinku w sopocie gdzie parking byl amykany na noc i za darmo ;) wiec lepije byc nei moglo :D no i pogoda w rojmiescie tez dopisala wiec zadowolony jestem niezle ale kuzwa ludzie jakie korki przed wjazdem na obwodnice !!!! wspulczuje wam jak musicie tam puszkami sie poruszac :D

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No niestety, nic takiego stricte motocyklowego w okolicy nie ma godnego polecenia odwiedzającym 3miasto.

A jeżeli chodzi tak ogólnie o Sopot, to piwko jest gdzie wypić, knajp mniejszych i większych dużo w różnym klimacie, nie będzie problemu raczej.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...