Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdrowa.

 

Ja Tobie rowniez zycze powrotu do zdrowia, zwlaszcza po tym wypadku, gdy Cie walec przejechal....

 

Bez odezwu...Pałełku

Widzę tekst na poziomie (nie wiem jak reszta forumowiczów, ja ostatnio takie rzeczy słyszałem w szkole podstawowej...) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce nic mowic...ale, jak widze to nie macie po 16 lat i takie dosc dziwne zachowanie jest raczej nie na miejscu...no moze ja sie nie znam. dawno tu nie zagladalem, moze sie zmieniyly tutejsze obyczaje....ale z takimi tekstami to idzcie raczej na onet...

 

jesli kogos urazilem to przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej Was przepraszam za moja obecnosc na forum. Kurde mam dosc.

Pawel (botul) i Sofik(zaba) ja Wam zle nie zycze.Zyjcie sobie spokojnie i niech Wam sie dobrze wiedzie.

 

Pawel skoro nam nie wyszlo, to nie musisz napuszczac na forum swojego przyjaciela.Nie musicie na mnie skakac i psy wiedszac?..Nie potrafisz normalnie zyc?...dajcie mi spokoj....pogodz sie z tym,ze jest jak jest...

 

Albo nie...

to ja dam spokoj..Tobie i wszystkim w tym miesjcu.

 

Wiecie co...Potraktujcie ten post jako ostatni.Rezygnuje.Juz sil wiecej na walke nie mam.

Tych co nie poznalam z forum na zywo zaluje,tych co zdazylam to dziekuje za wspolny czas.

 

Pozdrawiam,

Agabusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - daj spokój... wlasnie chcialem Ci poweidziec, ze kiedys mialem niewatpliwą przyjemnośc wyprzedzac Cie na trasie ... dopiero po avatarze doszedlem ze to moglas byc tylko Ty ;)

 

a tym ze facetowi weszlo na ambicje go kobieta go "puscila" to wiesz...kilka tygodni i mu przejdze...uwierz mi :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście parą ;)

 

 

 

nie chce nic mowic ale chyba tak ... wiesz nie kazy chodzi o 22 na spacer do lasu codzien razem .. "niby z pieskiem" ale kto to wie

 

kto zan dobrze gdynie i mnie oprowadzi ?? wybieram sie z kumplem na skuterkach i szukamy przewodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej Was przepraszam za moja obecnosc na forum. Kurde mam dosc.

Pawel (botul) i Sofik(zaba) ja Wam zle nie zycze.Zyjcie sobie spokojnie i niech Wam sie dobrze wiedzie.

 

Pawel skoro nam nie wyszlo, to nie musisz napuszczac na forum swojego przyjaciela.Nie musicie na mnie skakac i psy wiedszac?..Nie potrafisz normalnie zyc?...dajcie mi spokoj....pogodz sie z tym,ze jest jak jest...

 

Sorry, ja nikogo nie napuszczam. Nie siedzi mi na kolanach jak pisze te posty. To chyba Ty za bardzo sobie bierzesz wszystko do siebie. Od czego się zaczęło - od poprawiania urody na zdjęciach, a skończyłaś na prywacie na forum. skoro juz taki wyrzut robisz, to czy ja gdzies wcześniej wspomniałem o Tobie? Z całym szacunkiem - przeczytaj sobie to na spokojnie i ze zrozumieniem - nie było tam slowa o Tobie.

 

Jeszcze raz pozdrawiam, i zyczę normalnego podejścia do życia i do facetów. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...