Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylo Lechu... 2 metry odemnie!! zebys mi nie wylal!!! :biggrin:

O jena raz sie zdazylo........., no moze dwa :biggrin: i juz na niewinnym czlowieku psy wieszaja :).

 

 

26 SIERPNIA!.....

To widze ze juz nastepna osoba jest chetna :icon_razz:- oj mam szanse zgromadzic wiecej osob niz bylo na zlocie organizowanym przez Mirka :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam wczoraj wieczorem ( gdybym miala liczyc na forumowych znajomych, to bym chyba nigdy tam nie dojechala)....i sporo miejsc bylo zajetych..fajna knajpka...wskoczyc na kawke herbatke i wtedy smigac na kartuzy:)...czemu nie..

 

Tylko Weterynarzu nie calkiem z rana:)

Teraz mam zmiane popołudniową to jeżdże rano ,co zrobić zawsze byłem jakiś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jena raz sie zdazylo........., no moze dwa :biggrin: i juz na niewinnym czlowieku psy wieszaja :).

To widze ze juz nastepna osoba jest chetna :biggrin:- oj mam szanse zgromadzic wiecej osob niz bylo na zlocie organizowanym przez Mirka :icon_razz:

Nie pamiętam żeby jakiś zlot organizował Mirek..... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam żeby jakiś zlot organizował Mirek..... :)

No wiesz zawsze jesli sie spotyka wiecej niz 1 osoba (motocyklista) to mozna to nazwac zlotem :D- bo w sumie tak mozna nazwac zlot orgaznizowany przez Mirka :), ale jesli nie pamietasz to odswieze Ci pamiec - zlot byl, byly 3 osoby (w tym takze Ty), ogladalismy razem final MS w pilce noznej ;) itd. Ale do rzeczy 26.08 udowodnimy ze 3-miasto to tez zgrana ekipa ;) :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz zawsze jesli sie spotyka wiecej niz 1 osoba (motocyklista) to mozna to nazwac zlotem :)- bo w sumie tak mozna nazwac zlot orgaznizowany przez Mirka ;), ale jesli nie pamietasz to odswieze Ci pamiec - zlot byl, byly 3 osoby (w tym takze Ty), ogladalismy razem final MS w pilce noznej ;) itd. Ale do rzeczy 26.08 udowodnimy ze 3-miasto to tez zgrana ekipa :biggrin: :flesje: :)

Jeśli to nazywasz zlotem to niech będzie :)

A co do udowadniania - marne szanse ;) Ale jak już dojdzie co do czeego to ciekawy jestem komu teraz piwo wylejesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba szybki jesteś mrugacz.gif

No ba ! ;)

 

Jutro o 18, zamiast sumy jedziemy na przejazd ulicą Długą, ze względu na Jarmark ... Będziesz?

 

Wczoraj na Skwerku udało się niezłe spotkanko, z 12 sprzętów, pogadaliśmy i pojeździliśmy, fajnie było :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia znalazłem klikając w link na forum skutery3miasto :)

 

THE END ;)

 

Powiem tylko tyle:

Nie pamiętam zebym wyrażał zgode na pokazywanie moich zdjęc na forum (a przy okazji Ptaszyny).

Czy komuś z małolatów się przypadkiem w główce nie popier**o?

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przekazać koledze Skorpionowi, że jak nie ma komu pstrykać fotek to niech się może na przyrodę przerzuci. Poza tym nie sądzę aby te zdjęcia wniosły cokolwiek na jakies skuterowe forum na którym żadna z gwiazd sesji nigdy nie była i nie ma z nim nic wspólnego.

 

Zresztą mam prawo nie życzyć sobie, aby jakiś małolat pstrykał mi fotki i jeszcze zamieszczał je na necie :) I to bez żadnej dyskusji ;) :biggrin: :flesje:

 

 

 

:)

Edytowane przez PTASZYNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion to ani mój kolega ani małolat ...

Wlazłem na forum s3m, zobaczyłem post "tu zdjęcia z ostatniego spotkania" i link, kliknąłem, obejrzałem foty i wrzuciłem tutaj, bo myślałem, że każdy o tym wie (jak widac Agabusa wie), nie miałem zamiaru się tym faktem wywołac jakiś spięc, ja autorem fotek nie jestem, więc na prawdę sorry ...

 

...

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...