Skocz do zawartości

I wtedy ostatni raz skrecilam w lewo...


Agabusa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety znowu mam jakis problem....Z dotychczasowamy dzieki Waszej pomocy udalo mi sie uoporac ze wszystkimi sprawami zwiazanymi z moim moto. Wlasnie wrocilam z jazdy(jezdze codziennie rano i wieczorem po godzince)..Ostatni raz skrecialm w lewo,gdy wjezdzlaam na swoja ulice, gdy chcialam wjechac do garazu(chwilke postalam na swiezym powietrzu) zgasilam silnik i chcialm skrecic w lewo i mogila...cos sie zablokowalo...jest ciemno wiec juz nic nie zobacza,a ale blagam o pomoc...Juz trzese portkami ,ze to cos powaznego :D(((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke mało danych ale jak sadzę poprostu zablokowałas kierownicę stacyjką. kluczyk do stacyjki, przekręć o jedną pozycję i po kłopocie. nic wielkiego i strasznego. ale moge sie mylić bo nie do końca rozumiem z opisu że coś się zablokowało... znaczy się kierownica? czy silnik sie nie daje odpalić? bo tak w sumie tez mozna zrozumiec Twój post :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie martw się "na zapas"

Jutro przy "dziennym świetle" na spokojnie obejrzysz i na pewno to nic strasznego.

Rano zawsze "świat jest piękniejszy" :D

A jeśli już to coś "poważnego" (zresztą nie sądzę) to napewno Ci pomożemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie troche w kwestii tego motocykla jestem panikara, bo nie moge miec zadnej ryski i wszystko musi chodzic idealnie...to jest moja perelka..Spokojnie sobie wczoraj dolalam plynu hamulcowego i jezdzilam z godzine czasu. To nie jest od stacyjki, bo wlasnie pierwsza rzecza jaka zrobilam to sprawdzenie,czy nie zablokowalam. Wlsasnie jade patrzec , co sie dzieje. Jaki element odpowiada za to skrecanie ?

 

 

 

 

 

Patrze wlasnie na to,co napisalam wczoraj. Musialam byc strasznie podenerwowana (jaaakie bleeeedy:)))))

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzę poprostu zablokowałas kierownicę stacyjką. kluczyk do stacyjki, przekręć o jedną pozycję i po kłopocie. nic wielkiego i strasznego...

 

Szanowny kolego :D

:eek: Chciałabym abyś zwrócił uwagę na fakt iż nie każda kobieta jest STEREOTYPOWĄ BLONDYNKĄ ;) :biggrin: ;)

 

pozdrawiam,

Jola

 

 

P.S. Agabusa i co tym skrętem -> nic nie widać przy dziennym swietle ??

Edytowane przez Jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jola. Bylam rano i sprawdzilam. Wsadzilam reke w zwitek kabli,ktore sa pod kierownica i zaczelam szukac co powoduje ucisk i niemoznosc skretu. Trafilam nagle na cos luznego, po wyjeciu okazalo sie,ze jest to jakas sruba z dosc grubym gwintem. Podejrzewam,ze podczas wczorajszej jazdy wypadla skads. Nie chce teraz za bardzo szalec na nim,bo nie mam bladego pojecia skad sie wysunela (moze jest nieistotna,ale zbyt gruba,zebym mogla sie uspokoic).......W przyszlym tygodniu jade do serwisu...szukalam miejsca skad moglaby wypasc,ale nie widze tam nic do czego moglaby pasowac. Z drugiej strony nie chce szarpac za te kable...bo wiadomoza mocno i juz jakis dozownik nie bedzie dzialasc..

 

 

ech :D((((.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jola. Bylam rano i sprawdzilam. Wsadzilam reke w zwitek kabli,ktore sa pod kierownica i zaczelam szukac co powoduje ucisk i niemoznosc skretu. Trafilam nagle na cos luznego, po wyjeciu okazalo sie,ze jest to jakas sruba z dosc grubym gwintem. Podejrzewam,ze podczas wczorajszej jazdy wypadla skads. Nie chce teraz za bardzo szalec na nim,bo nie mam bladego pojecia skad sie wysunela (moze jest nieistotna,ale zbyt gruba,zebym mogla sie uspokoic).......W przyszlym tygodniu jade do serwisu...szukalam miejsca skad moglaby wypasc,ale nie widze tam nic do czego moglaby pasowac. Z drugiej strony nie chce szarpac za te kable...bo wiadomoza mocno i juz jakis dozownik nie bedzie dzialasc..

ech :eek:((((.....

 

...o kurczaki ale się narobiło ;)

 

...lepiej nie ciągnij (bez skojarzeń) tylko poczekaj aż oko specjalisty obejrzy to zjawisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślmy chwilkę. Skąd mogłą się wziąć gruba śruba w okolicy główki ramy? Jak masz mocowany zbiornik paliwa od przodu? Jest wsuwany na gumowe "korki" czy mocowany na śruby (dość grube) które są wkręcane właśnie w tamtej okolicy? Zajrzyj tam. Latarka i małe lusterko mogą się przydać.

Głowa do góry :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko wiem, Stacyjka mocowana jest wlasnie na te sruby....jedna wypadla...cholera,a jak by to bylo podczas jazdy?......nie chcialabym siebie widziec po czyms takim.Jutro i z rana ze srubokretem,kluczami nasadowymi i oczkami i bede wszystko dokrecac....Nie ma ch.. we wsi :icon_razz:)))))).....Dziekuje wam za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...