Skocz do zawartości

Kawasaki ZX-10R


Rekomendowane odpowiedzi

Mendez w przeciwieństwie do Ciebie Fat nie zaniża poziomu forum a wręcz przeciwnie . A informacje podane przez Ciebie są nic nie warte, bo nic z nich nie wynika, są puste i jałowe, żebyś chociaż uzasadnił swoje zdanie... ehh na forum pojawia się coraz więcej teoretyków, wynoszących swoją wiedzę na podstawie katalogów i wątpliwych doświadczeń kolegów.

 

ps. widzisz ja nie znam się na Kawie Zx 10 chociaż usłyszałem conieco na jej temat od użytkowników to i tak nie odważyłbym się pisać na jej temat i udzielać niepotwierdzonych informacji..

 

ps2. coś mi się wydaje że Ty tych kumpli to tylko znasz z widoku z okna a nie osobiście, albo Ci twoi kumple mają bujną fantazję.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze malo wniose, ale z tego co pamietam i inni pisali to kawa z tego rocznika jest podobno "nerwowa". Gdyby chodzilo o mnie to ta nerwowsc spowodowala by ze kupilbym kawe ZX10R :icon_razz: ale jesli sie myle w tym co napisalem to prosze o sprostowanie.

 

P.S nie ma nic lepszego, jak motocykl ktory potrafi tak pier....olnac moca ze banan na twarzy trzyma sie az do nastepnej jazdy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze mendez kumpli masz ale sie z toba oni nie kumpluja

machasz do nich ale oni maja cie gdzies bo maja fajne motory a ty adidaski i dresik

cos mi sie tak wydaje

coraz wiecej takich fachowcow pisze...;/

 

Odezwał się fachowiec jakich mało: 5 dni na forum i już prawie 50 cennych postów. Tak cennych jak ten powyżej :icon_razz: .

 

Proponuję wszystkim wstrzymać się z bajkopisarstwem, dopóki nikt nie zechce podzielić się z nami WŁASNYMI doświadczeniami z "dziesiątką". Mnie również interesują takie informacje, ale tego spamu w tym temacie nie da się czytać :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche moge opisać, ale tylko troche bo przejechałem na 10'tce zaledwie 60 km. Motocykl faktycznie dośc nerwowy, przy ostrzejszej jeździe amorek skrętu mocno wskazany. Praca silnika bardzo ładna. Najbardziej co mnie urzekło w tym moto to hamulce i zawieszenie. Po szybkich łukach lata pięknie, heble pomimo ogromnej siły da się normalnie dozować przy odrobinie wprawy. Pozycja za sterami mało turytyczna ale cóż co sport to sport. W wygladzie jedyne co mie się nie podoba to oryginalny tłumik, jakoś tak mało do tego wszystkiego pasuje. Dodam jeszcze że jeżeli chcesz jeździć z plecaczkiem to zapomnij, ja przewiozłem moja lepszą połowę na trasie Bytom-Gliwice i stwierdziła że mam zapomnieć o takim moto albo o jeździe z nią. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche moge opisać, ale tylko troche bo przejechałem na 10'tce zaledwie 60 km. Motocykl faktycznie dośc nerwowy, przy ostrzejszej jeździe amorek skrętu mocno wskazany. Praca silnika bardzo ładna. Najbardziej co mnie urzekło w tym moto to hamulce i zawieszenie. Po szybkich łukach lata pięknie, heble pomimo ogromnej siły da się normalnie dozować przy odrobinie wprawy. Pozycja za sterami mało turytyczna ale cóż co sport to sport. W wygladzie jedyne co mie się nie podoba to oryginalny tłumik, jakoś tak mało do tego wszystkiego pasuje. Dodam jeszcze że jeżeli chcesz jeździć z plecaczkiem to zapomnij, ja przewiozłem moja lepszą połowę na trasie Bytom-Gliwice i stwierdziła że mam zapomnieć o takim moto albo o jeździe z nią. :)

Hehe, moja "lepsza połowa" robiła ze mną po 500 km dziennie na R6 i narzekania były umiarkowane :clap:

Dzięki za chociaż jedną konkretną odpowiedź :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się fachowiec jakich mało: 5 dni na forum i już prawie 50 cennych postów. Tak cennych jak ten powyżej :icon_razz: .

 

Proponuję wszystkim wstrzymać się z bajkopisarstwem, dopóki nikt nie zechce podzielić się z nami WŁASNYMI doświadczeniami z "dziesiątką". Mnie również interesują takie informacje, ale tego spamu w tym temacie nie da się czytać :clap:

ciesze sie ze sie ze mna tym podzielies

bende to mial na uwadze

bardzo mi przykro ze ci sie zrobilo smutno i musiales wysilic sie i czytac mojego posta

dam ci teraz dobra rade zapamietaj ten avatar i nie czytaj postow umieszczonych obok niego :) pomoze i tobie i mnie :)

 

co do fachowosci postow przeczytaj sietnioku pare to zobaczysz ze ja przynajmniej wiem o czym pisze jak juz pisze a nie szczekam

 

a tak przy okazji od wielu lat pisze na forum siwata motocykli i jeszcze takiego fachowca jak ty nie spotkalem :wink: no moze paru tak ze pogratulowac yuzek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roku 2004-05 to wadą tego motocykla jest jego nerwowość. Stabilność jazdy z zakrętach - ok, hamulce OK, balans OK, tylko jazda sie zaczyna jak odkrecisz wiecej niż 3/4 gazu. Motocykl ciagnie z dołu wiec zapomnij że tak jak w R1 do 6,5 tys bedziesz myślał że jedziesz sześćsetką. Tutaj pi*da zaczyna sie od początku. Na gume z gazu wychodzi do 3 biegu, ja jechałem taką co miała rolgaz i zmieniarkę wiec nawet przy zapinaniu piątego biegu przód sie unosił. M.in był to powód dlaczego nie kupiłem tego motocykla w zeszłym roku.

Ale za to nowa dycha - rewelka, hamulce jeszcze lepsze bo promieniowa pompa, tył jeszcze sztywniejszy, no i Panowie wreszcie można powiedzieć ze wyprodukowano seryjnego sportbike-a a nie street bike-a upodobnionego do maszyn sportowych. Ktos tam wyżej pisał o cbr1000rr - proponuje poczytać amerykańskie pisemka motocyklowe - w kilku było porównanie tych maszyn. O cbr-ce wypowiadali sie jak o sportowym turystyku - i nie sieje wam lipy. ZX przyspiesza rewelacyjnie, powyżej 8 tys obrotów tak rwie do przodu tak, że łapy prostuje, przy czym zachowuje sie stabilnie i w miare przyjaźnie o ile 185 KM może być przyjazne.

Pochwale sie od razu fotami mojej świnki:

http://www.bikepics.com/members/dziur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, Twoj profil na bikepics i Twoje zdjecia widzialem juz wczesniej i tak sie zastanawialem jaka radosc musi miec ten ktos o nicku "dziur". Widze, że jestes na forum, tak wiec napisz o ZX jakis tescik lub cos takiego i zasyp fotkami, bo te mam juz obyte. :icon_razz: URADOWAŁ byś mnie nie zmiernie jakbys mial mozliwosc nakrecenia filmiku z ZX'em. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze sie ze mna tym podzielies

bende to mial na uwadze

bardzo mi przykro ze ci sie zrobilo smutno i musiales wysilic sie i czytac mojego posta

dam ci teraz dobra rade zapamietaj ten avatar i nie czytaj postow umieszczonych obok niego :buttrock: pomoze i tobie i mnie :icon_razz:

 

co do fachowosci postow przeczytaj sietnioku pare to zobaczysz ze ja przynajmniej wiem o czym pisze jak juz pisze a nie szczekam

 

a tak przy okazji od wielu lat pisze na forum siwata motocykli i jeszcze takiego fachowca jak ty nie spotkalem :banghead: no moze paru tak ze pogratulowac yuzek

 

stary, po prostu nie truj jak nie masz nic do powiedzenia; a wyzwiska możesz sobie darować, bo nie jesteś w stanie mnie obrazić

 

dziur, nie wybierasz się ze swoim "pszentem" na tor do Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reddei - ciesze sie że ci sie podoba, powiem ci, że na zdjęciach jak zobaczyłem model 06 stwierdziłem że stara jest ładniejsza. Za to jak pojechałem to pierwszy raz oglądać na żywo zmieniłem zdanie. Z filmikiem bedzie problem :buttrock:

Yuzzek - byłem na grandysie 03.05.06 tą dychą ale jako kibic. Wybieram sie na czerwca juz jako uczestnik :banghead: na ulicy niestety nie idzie wykorzystać potencjału maszyny, chociaż lewą stronę opony mam zamkniętą i slidera przytarłem - problem z prawa stroną, no ale cóż można poradzić w Anglii pewnie byłoby na odwrót :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuzzek - byłem na grandysie 03.05.06 tą dychą ale jako kibic. Wybieram sie na czerwca juz jako uczestnik :banghead: na ulicy niestety nie idzie wykorzystać potencjału maszyny, chociaż lewą stronę opony mam zamkniętą i slidera przytarłem - problem z prawa stroną, no ale cóż można poradzić w Anglii pewnie byłoby na odwrót :buttrock:

to zdaj relację przy okazji jak ta bestia lata na torze.

A z zamykaniem opon to u mnie jest akurat odwrotnie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reddei - ciesze sie że ci sie podoba, powiem ci, że na zdjęciach jak zobaczyłem model 06 stwierdziłem że stara jest ładniejsza. Za to jak pojechałem to pierwszy raz oglądać na żywo zmieniłem zdanie. Z filmikiem bedzie problem :banghead:

Yuzzek - byłem na grandysie 03.05.06 tą dychą ale jako kibic. Wybieram sie na czerwca juz jako uczestnik :banghead: na ulicy niestety nie idzie wykorzystać potencjału maszyny, chociaż lewą stronę opony mam zamkniętą i slidera przytarłem - problem z prawa stroną, no ale cóż można poradzić w Anglii pewnie byłoby na odwrót :icon_razz:

 

 

Witam, też mi sie tak zdawalo, ale mialem okazje zobaczyc i dotknac te cudo w salonie. Jest to 100% japonczyk! Nawet ma skośne oczy(światla). Mi tam on przypomina troche Hayabuse. :banghead: Mimo to, może jeszcze pare fotek cykniesz i kilka slow o tym Zielonym Demonie dopowiesz? :buttrock:

 

 

PS. Nie jestes czasami ze slaska? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...