Skocz do zawartości

Kawasaki ZX-10R


Rekomendowane odpowiedzi

z tysiaczek moge z czystym sumieniem polecic honde cbr 1000 rr

mialem przyjemnosc juz jezdzic tym motorem kilka razy i jest naprawde swietny jezeli chodzi o prowadzenie, oddawanie mocy jest bardzo precyzyjne i plynne, amortyzator skretu hesd tez spisuje sie fantastycznie

no i wyglad ma naprawde swietna prezencje, jest ciut slabszy moze od kawy i ciezszy ale mysle ze nie jest to takie do odczucia, chyba ze bendziesz jezdzil zawodniczo :icon_razz:

 

kawa coz nie smigalem, jedynie widzialem - z wygladu mi sie nie podoba jest wrecz brzydka przynajmniej z przodu, z tylu wyglada imponujaco kawal lacza, amortyzator skretu ohlinsa , hmm w hondzie wyglada to fajniej taka puszka no i elektoniczenie sterowana puszka, w kawie elektorniki chyba w tym nie ma ale napewno tez spelnia swoje zadanie

 

ten wywod wyzej chyba nie potrzebny bo zainteresowany jestes modelem tym starszym ciut wiec o wiele ladniejszym :buttrock: ale o nim to juz totalnie nic nie wiem, mam nadzieje ze kolega yuzek mnie nie zbije za ten wywod ktory mial miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym jak jechalo kilka 1000 i pare 600 po autostradach w niemczech taki wypad, zeby posmigac to 600 pospalaly tyle benzyny ze szok a 1000 o wiele mniej przy tych samych predkosciach

wiem ze to oczywsite ale pisze tak jakby ktos nie wiedzial ;)

tyle ze 1000 w jezdzie po miescie znowu polknie znacznie wiecej od 600 wiec trzeba przeanalizowac dokladnie przeznaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem / sluchalem opinii to wychodzi mniej wiecej:

zx10 na rowni z gsx-r'em, mala przerwa, r1, przepasc, cbr

zupelnie z boku - włoszczyzna

 

bede robil co tylko sie da, zeby sie blizej, osobiscie, przyjrzec czolowce ;)

na stronie kawasaki jest porownanie starej i nowej dziesiatki - wyglada bardzo wiarygodnie i profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh cbr i kawa przepasc napewno ale na korzysc hondy

stary nie wierz w bajki wloszczyzna nie wloszczyzna tylko przyjrzyj sie temu motorowi moj znajomy smiga na nim od 2 lat - cbr 1000 rr '04 i poprostu mowi ze to cud miod zreszta to widac ze moto jest swietne i z wygladu i z wykonania i z osiagow

no zreszta jestes fachowcem nie od dzisiaj wiadomo ze skoro cbr 1000 kosztuje 59 900 a kawasaki zx 10 51 500 to wiadomo ze lepsze kawasaki no bo tansze to i napewno lepsze materialy itd

oczywiscie nie pozostaje nic innego jak uklon dla pana

 

a tekst z mocami i wagami to wiesz :icon_twisted: pozostaje jeszcze fakt jak motor uzyskuje ta moc i predkosc, jak juz ktos pisal wyzej

 

ale smigaj bo napewno kazde moto powyzej 40 tys nowe jest zajebiste i sie nie zepsuje :icon_twisted: ale porownania ala honda na koncu to nie badz smieszny :icon_mrgreen:

 

aa zreszta co ja sie bende wysilal honda mi nic nie placi za reklame

 

bierz kawasaki stary i jezdzij :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy smiga na nim od 2 lat - cbr 1000 rr '04 i poprostu mowi ze to cud miod zreszta to widac ze moto jest swietne i z wygladu i z wykonania i z osiagow

ale ja nie probuje powiedziec, ze hondy to sa zle motocykle - hondy to dobre, trwale, porzadnie wykonane motocykle turystyczno-uzytkowe, ale gdy ktos pyta o zx10 to oczekuje od motocykla czegos innego (albo pyta o zly model) :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanszego odpowiednika :icon_twisted:

 

to tak jak membrany dupatex i inne a nie goretex

Kolega ma jakiś kompleks Hondy, czy coś w tym stylu? Niestety, w słowach Emila jest bardzo dużo prawdy i czas najwyższy się z tym pogodzić. Od jakichś dwóch - trzech lat w dziedzinie motocykli sportowych Honda wyraźnie odstaje od swojej japońskiej konkurencji. I nie chodzi tu o jakość wykonania, trwałość i inne typowe dla tej marki atrybuty, ale głównie o własności jezdne i "charakter". Nie oznacza to, że te sprzęty są złe - one po prostu nie są aż tak dobre, jak pozostałe. Nie wierzysz - poczytaj sobie jakiekolwiek porównania sportów z lat >2003, zarówno klasy 600 jak i 1000. Liczą się fakty, a nie to co się komu podoba, jakie ma preferencje itp.

 

Fakt, że ZX-10R został dwa lata z rzędu okrzyknięty Superbikiem Roku pozwolę sobie przez grzeczność przemilczeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan - piszesz trochę o gruszkach na wierzbie, cena 57 czy 51 w Polsce -zobacz w USA jest na odwrót honda jest pare dolarów tańsza od zieleniny i jak to wytłumaczysz? Mniejsza o to, powiem tak, nawet jakby honde wyposażyli seryjnie w Dode Elektrode i tak wybrałbym kawe. Dlaczego? - bo lubie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze kuzyn działasz :icon_mrgreen: A miałes wpaśc z Cebrą do mnie...Czekam :icon_twisted:

 

A bierz to co Ci sie podoba, ja bym brała Honde sam wiesz :icon_twisted: Ale jeśli chodzi Ci o przyspieszenie to bierz co najlepsze w swojej klasie ;P

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...