Skocz do zawartości

Kawasaki ZX-10R


Rekomendowane odpowiedzi

Ale i tak zawsze ktoś się znajdzie, że zapyta... :icon_razz:

 

Tak. Ten, który nawet nie może wpaść na to, że czasami najwięcej info można znaleźć u źródła :icon_razz:

 

Kumpel jak kupił swoją miał właśnie taki problem. Aż nie otworzyłem instrukcji :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy latał tym modelem przez 2 sezony-zmieniał tylko opony (bardzo często :) ) i lał paliwko-rama nie pękła :) chodź zejścia z gum miał najdelikatniej mówiąc nie delikatne. Porównując jazdę do innych lytrów - nie mówię tu o jeździe na torze- to jeździ się tym inaczej :) po prostu w pewnym momencie dostaje takie pierdolnięcie że szok-ja tam nie wiem czy jest szybsze od dżiksa, fajera czy er1 ale jedno jest pewne jest bardziej jebnięte-i to naprawdę czuć-ameryki nie odkryłem...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 10 04-05 ma jakieś choroby wieku dziecęgo? Jakieś konkretne wady, bolączki? Śmigał ktoś na niej? Wrażenia?

 

Ja tym trochę pośmigałem na trasie i po torze. Nie miałem najmniejszego problemu,tylko opony szły w oczach.

Praktycznie same zalety, ale bez amora skretu nie podchodz, przepięknie oddaje moc - nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie, a jak przyjdzie to smutna twoja godzina :), Ciągnie od samego dołu, antyhopping, no i ten dzwięk! Niestety nie radziłem sobie z nią na torze, walczyłem , lecz nie dałem rady, pewnie nie byłem jeszcze gotowy na tego potwora.

Pierwszy bieg 170km/h , 2-ka ponad 200km/h, chciałem zmienić przełożenia na krótsze, ale diabła bym nie utrzymał, więc zielona poszła i zanabyłem torową daytonę 675.

Jak bedę kupował sprzęt na ulicę to tylko zx10r 04-05,

pozdro

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie same zalety, ale bez amora skretu nie podchodz, przepięknie oddaje moc - nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie, a jak przyjdzie to smutna twoja godzina :), Ciągnie od samego dołu, antyhopping, no i ten dzwięk! Niestety nie radziłem sobie z nią na torze, walczyłem , lecz nie dałem rady, pewnie nie byłem jeszcze gotowy na tego potwora.

 

Pięknie napisane, dawno mi się tak kły nie uśmiechały czytając kogoś na forum :icon_biggrin: :notworthy:

 

Chodzi mi to to po głowie, szukałem na Allegro, ale nic godnego uwagi, podjechania i obejrzenia niestety nie znalazłem :rolleyes: Przewinął się kiedyś na forum motyw rozpadającej się skrzyni... Jestem ciekaw ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie napisane, dawno mi się tak kły nie uśmiechały czytając kogoś na forum :icon_biggrin: :notworthy:

 

 

Cieszę się z Twojego szczęścia :)

O rozpadającej się skrzyni nie słyszałem.

Szkoda ,że nie zgadaliśmy sie wcześniej, łyknął być moją jak dziwka nasienie :)

pozdro

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że opie*dalają tylko bez kapturka :icon_mrgreen: (za dopłatą) Ale ja się nie znam, nie byłem :cool:

 

Szkoda, szkoda, znaleźć fajną sztukę u nas tragedia. W Germanii mają, ale za na prawdę super egzemplarze, a taki tylko wchodzi w grę, wołają w przeliczeniu ponad 30 tys... :rolleyes: Mam jeszcze czas na zastanowienie więc mnie nie nagli :wink:

 

W ch*j podoba mi się AD 08 09...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...